Jak skutecznie myć okna? Porady Pani Domu!

20 października 2020, dodał: Redakcja
Artykuł sponsorowany

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

W szale jesiennych a może już przedświątecznych porządków bardzo ważne jest mycie okien. Niestety polerowanie, docieranie i usuwanie zabrudzeń to czynność jak zawsze czasochłonna. I nieważne czy zaliczasz się do grupy, która myje okna dwa razy w roku, czy do tej, która robi to częściej. Jak więc błyskawicznie i bez smug myć okna?

Obserwuj pogodę i wybierz porę dnia

Odradzamy mycie okien kiedy jest bardzo intensywne słońce lub kiedy pada silny deszcz. Okna będą się mazać, a smugi i zacieki będą bardzo widoczne, szczególnie jak pojawi się jesienne słońce. Dlatego najlepiej myć okna rano lub po południu, oczywiście kiedy nie pada deszcz.

Bezpieczne dla Kosmetyki Dla Domu

Postaw na dobre środki do czyszczenia. Najlepiej sięgaj po sprawdzone i naturalne produkty, np. marki KLAREKO ekologiczny, z dobrodziejstwem naturalnych olejków eterycznych płyn Lśniące Szyby i Lustra. Płyn zawiera tylko naturalne składniki. Wystarczy niewielka ilość, aby olśnić szyby i lustra. Po użyciu płynu, w pomieszczeniu pozostanie wyłącznie aromat naturalnych olejków eterycznych. Jak to działa? Spryskaj niewielką ilością płynu czyszczoną powierzchnię i wytrzyj do sucha. Jeśli zabrudzeń jest więcej powtórz czynność raz jeszcze. Pamiętaj by nie używać zbyt dużej ilości płynu, gdyż zacznie “mazać się”. Możesz wybrać swój ulubiony zapach: słodkiej pomarańczy z lawendą czy różowego grapefruita i mięty. A teraz także z limitowanej, świątecznej edycji piernikowej.

klareko

Muzyka na dobry nastrój

Włącz muzykę, którą lubisz. Niech delikatnie rozbrzmiewa w tle. Badania pokazują, że muzyka bardzo dobrze wpływa na nas podczas wykonywania prac fizycznych. Działa kojąco, relaksuje i wywołuje dobry nastrój. Tym sposobem ułatwisz sobie mycie okien. Pamiętaj tylko, że masz sąsiadów. Nie przesadź
z głośnością.

A jeśli nadal Cię nie przekonaliśmy, to może połącz to z codziennym treningiem- mycie okien przez 10 minut to spalenie ok 35-40 kalorii :)

Klareko, to polska manufaklareko

 

Pachną naturą. Zostały podzielone na dwie nuty zapachowe: Słodka Pomarańcza i Lawenda oraz Różowy Grejpfrut i Mięta.

Wszystkie produkty marki są dostępne na www.klareko.com

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Szukasz sprawdzonych samochodów uży…
Ostatnio udało mi się natrafić na naprawdę fajny portal z aukcjami różnych samochodów. Można...
Jak usunąć kleszcza?
Najlepiej iść do przychodni - tam najlepiej to zrobią.
portale randkowe
Nie traktuję poważnie nikogo, kto nas takich portalach się ogłasza. To chyba wieczni chłopcy,...
Smog- problem dużych miast i nie ty…
Ludzie muszą ogrzewać domy, a niestety na razie ekologiczne rozwiązania są za drogie dla...