Jak się ubrać na chrzciny będąc chrzestną?

14 marca 2022, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Występowanie w roli mamy chrzestnej jest niezwykle podniosłe i wymaga odpowiedniej oprawy. Przygotowując się do uroczystości chrztu świętego, warto zwrócić baczną uwagę na strój, makijaż, fryzurę oraz dodatki, dzięki którym stworzy się spójny, elegancki wizerunek. Jak się ubrać na chrzest jako chrzestna?

chrzestna

Jak się ubrać na chrzest jako chrzestna?

Chrzest święty to uroczystość niezwykle istotna dla młodych rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko przystąpiło do kościoła katolickiego. Aby odpowiednio uczcić tę wyjątkową okazję, warto ubrać się należycie i zgodnie z pewnymi zasadami. Przyszła mama chrzestna powinna wybrać kreację utrzymaną w jasnej, pastelowej kolorystyce. To właśnie takie barwy kojarzą się z podniosłymi i eleganckimi uroczystościami, a jedną z nich jest właśnie chrzest święty. Doskonale sprawdzi się letni garnitur w jasnych barwach, sukienka koszulowa, garsonka z ołówkową spódnicą i dopasowaną marynarką. Idealnym wyborem będzie również damski kombinezon, o ile uszyty jest ze szlachetnych tkanin. W takich strojach każda przyszła mama chrzestna będzie czuła się swobodnie, elegancko i pięknie. Jak się ubrać na chrzciny jako gość? Tak naprawdę w podobnym stylu. Wszystko bowiem rozchodzi się o to, aby wybrać klasyczne kroje i szlachetne tkaniny, które zawsze najpiękniej podkreślają urodę każdej kobiety.

Kody rabatowe Van Graaf

Zakup odzieży, butów oraz dodatków na taką wyjątkową okazję jak chrzest święty to nie lada wydatek. Warto pamiętać o tym, że w portalu Rabatio.com można zdobyć kody rabatowe pozwalające uzyskać sporą zniżkę na przykład podczas zakupów w popularnym sklepie Van Graaf. Ten lubiany multibrand ma w swojej ofercie ubrania oraz dodatki od wielu uznanych marek. Bez wątpienia każda kobieta w sklepach Van Graaf znajdzie coś dla siebie. Niech zbliżający się chrzest święty w rodzinie będzie okazją do tego, aby odrobinę odświeżyć swoją garderobę i wybrać dla siebie coś pięknego, co doskonale uzupełni szafę eleganckiej kobiety.

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz