Ile kosztują zabiegi kosmetyczne na twarz? Ceny, wskazówki

30 grudnia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Voucher na zabieg kosmetyczny to doskonały pomysł na prezent. Czas spędzony w gabinecie to idealny moment na relaks i odprężenie. Ceny tego typu usług są zróżnicowane i zależą przede wszystkim od prestiżu danego gabinetu oraz miasta, w którym wykonywany jest zabieg.

zabiegi kosmetyczne na twarz

Zabiegi kosmetyczne na twarz mogą mieć formę rutynowego oczyszczania skóry połączonego z pielęgnacją. Te nieco bardziej skomplikowane, takie jak lifting czy wypełnianie kwasem hialuronowym, zazwyczaj trwają dłużej i wymagają odpowiedniego przygotowania. Są one zazwyczaj droższe, jednak często dostępne w promocyjnych cenach dzięki voucherom lub kuponom rabatowym. Pojedynczy zabieg lub pakiet to doskonały prezent na każdą okazję.

Zabiegi kosmetyczne na twarz – ile kosztują?

Ceny zabiegów pielęgnacyjnych na twarz różnią się w zależności od miasta i technologii stosowanych w danym gabinecie. Należy liczyć się z tym, że w większych miastach będą one droższe niż w mniejszych miejscowościach. Należy przyjąć, że ceny oczyszczania połączonego z peelingiem i pielęgnacją kształtują się w przedziale 100–300 zł. Na ich wysokość wpływa m.in. stosowana technologia oraz jakość kosmetyków. Znacznie droższe będą terapie odmładzające, takie jak lifting czy wypełnienie kwasem hialuronowym. Taka usługa – w zależności od wykorzystywanych narzędzi – kosztuje kilkaset złotych.

Jeśli taki wydatek okaże się zbyt obciążający dla domowego budżetu, można zwrócić się o dodatkowy zastrzyk gotówki. Firmy takie jak 10online oferują szybkie pożyczki przez Internet. Nowi klienci mogą liczyć na kwotę 500–1500 zł, a ci z nieco dłuższym stażem otrzymają nawet 4500 zł. Taka kwota w zupełności wystarczy, aby zafundować sobie lub komuś bliskiemu regenerujący zabieg oczyszczania twarzy. Co ważne, pożyczkodawca bierze pod uwagę sytuacje losowe, dlatego daje możliwość odroczenia spłaty zobowiązania do 31 dni bez żadnych konsekwencji.

Zabiegi kosmetyczne na twarz – o czym należy pamiętać?

Cenę zabiegu kosmetycznego na twarz można w prosty sposób obniżyć. Wystarczy regularnie przeglądać strony internetowe z kodami zniżkowymi na różne usługi. Gabinety – nawet te bardziej prestiżowe – udostępniają vouchery w promocyjnych cenach. Należy pamiętać, że kupony rabatowe mają określony termin realizacji.

Do planowanego zabiegu trzeba się odpowiednio przygotować. Zazwyczaj pracownik udziela szczegółowych instrukcji jeszcze przed wizytą, ponieważ każdy zabieg ma swoją specyfikę. Ponadto stan skóry zostanie dokładnie oceniony przez specjalistę. Należy pamiętać, że urazy, rany czy wysypki stanowią przeciwwskazania do zabiegu.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Salon kosmetyczny
Jak patrzę na ceny zabiegów to zastanawiam się kto tam chodzi:)
Czarnogóra - warta poznania?
Tam jest chyba niespokojnie, w ogóle to takie tereny gdzie nie bardzo wiadomo...
Mężczyzna a badania
Teraz jest ten program badań 40+, wiem ze paru znajomych było na...
dywan z długim włosiem
Odradzam bardzo taki dywan, wszystko w niego wpada, trudno odkurzyć, trzeba często trzepać, same...