Geneo zabieg – jakie daje efekty i dlaczego warto? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Geneo zabieg – jakie daje efekty i dlaczego warto?

20 kwietnia 2023, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Każda kobieta chce zachwycać swoim pięknem od rana do wieczora. Bowiem kiedy wyglądamy dobrze, lepiej się czujemy. Jak zadbać o swój wygląd, by efekty zabiegów pielęgnacyjnych były trwałe i naturalne? Odpowiedź jest bardzo prosta – wystarczy poznać Geneo Zabieg Katowice.

Geneo jest wyjątkową platformą marki Pollogen umożliwiającą odmłodzenie i ujędrnienie skóry przy zachowaniu jej naturalnego wyglądu. Geneo Zabieg Katowice umożliwia uzyskanie natychmiastowych i długotrwałych efektów przy możliwości korzystania z trzech klinicznie sprawdzonych technologii, tj.: Oxygeneo®, Tripollar® RF oraz Ultrasound (ultradźwięki) jednocześnie. Oferuje tym samym szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających.

Geneo jako platforma poprzez zastosowane technologie umożliwia przeprowadzanie zabiegów na twarz 3 w 1, która działa zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz skóry. Każda technologia może być stosowana oddzielnie w formie zabiegu pielęgnacyjnego, aby zadziałać efektywnie i jednostopniowo na skórę, lub łącznie – w celu uzyskania pełnego efektu synergii i spektakularnego odżywienia i odmłodzenia.

Oxygeneo® to kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. Zabieg odświeża i poprawia strukturę i koloryt skóry dzięki koncepcji 3 w 1: poprzez wykorzystanie procesów fizjologicznych odpowiedzialnych za zwiększanie poziomu tlenu w skórze, delikatne złuszczanie i przygotowanie jej do wchłaniania składników aktywnych.

Tripollar® RF poprzez wykorzystanie głowicy RF podczas zabiegu pozwala na pobudzenie odnowy skóry poprzez stymulowanie produkcji jej włókien kolagenowych i elastyny. Dzięki dostarczaniu skoncentrowanej energii RF w sposób bezpieczny i efektywny powoduje kontrolowane ogrzewanie skóry właściwej.

Ultrasound to zastosowanie fal ultradźwiękowych, które wpływają na poprawę krążenia krwi w skórze, a tym samym przyspieszenie transportu i wchłanianie składników aktywnych. Zastosowanie fal ultradźwiękowych na skórę oraz tworzenie wibracji wpływa na zmianę układu komórek naskórka w celu zwiększenia przepuszczalności warstwy rogowej i poprawy odżywienia skóry.

Dzięki tym technologiom następuje pobudzenie naturalnych procesów zachodzących w organizmie w celu odnowienia i odbudowy skóry. Główne efekty dzięki synergii 3 techologii Geneo obejmują odbudowę skóry, rewitalizację skóry oraz poprawę stanu skóry. Zabieg Geneo pobudza procesy naturalnej przebudowy i odbudowy struktury włókien kolagenu i elastyny. Kolagen i elastyna są głównymi budulcami skóry, a ich niedobór powoduje powstawanie drobnych linii i zmarszczek. Zabieg ten polega na zastosowaniu delikatnego ciepła w warstwach skóry, co skutkuje poprawą wyglądu zmarszczek i drobnych linii oraz widoczną jędrnością i efektem liftingu skóry.

Zabieg Geneo zapewnia również unikalny, potrójny efekt naturalnego dotlenienia, złuszczania i wchłaniania aktywnych składników. Dzięki delikatnemu masażowi przy użyciu kapsułki i żelu powstaje reakcja, która wykorzystuje naturalne procesy fizjologiczne, w sposób naturalny zwiększając poziom tlenu w skórze. Zabieg kończy się aplikacją dedykowanego serum, wprowadzającego aktywne składniki do skóry w stanie zwiększonej podatności na wchłanianie. Wprowadzane do skóry fale ultradźwiękowe poprawiają przepływ krwi i pomagają w lepszym wchłanianiu składników aktywnych. Ten bezpieczny i bezbolesny zabieg prowadzi do widocznej poprawy struktury i kolorytu skóry. Podczas zabiegu wykorzystywane są różne kapsułki Geneo wzbogacone w składniki odżywcze oraz żele bazowe, umożliwiając tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry i jej potrzeb.

Różnorodność kapsułek Geneo umożliwia dopasowanie zabiegu do każdego rodzaju skóry oraz potrzeb i preferencji. Kapsułki Geneo BALANCE (składniki aktywne: węgiel bambusowy, camu camu i kwas migdałowy) umożliwiają oczyszczanie i zbilansowanie skóry tłustej, dzięki czemu zabieg oczyszcza pory, zapewnia równowagę skóry tłustej, poprawia jej strukturę, a także wygładza i nadaje skórze blask. Kapsułki Geneo DETOX (wyciąg z zielonej herbaty, glukonian miedzi, kalamina, wodorowęglan sodu, kwas cytrynowy) to produkt umożliwiający wzmocnienie bariery ochronnej skóry. Zabieg chroni skórę przed szkodliwym działaniem środowiska i toksyn, który jednocześnie napina i rozjaśnia, zapewniając efekt równowagi, odświeżenia i odmłodzenia. Kapsułki Geneo HYDRATE (spirulina, kwas laktobionowy, niacynamidy, niebielistka, tiger grass) umożliwiają nawilżenie skóry suchej i matowej. Zabieg odżywia i oczyszcza skórę suchą i matową, nadaje jej zdrowego i naturalnego blasku oraz dogłębnie nawilża.

Kapsułki Geneo ILLUMINATE (kwas kojowy, ekstrakt z owoców opuncji, alfa arbutyna, ekstrakt z marchwi, witamina C) umożliwiają poprawę kolorytu i rozświetlenie skóry. Zabieg poprawia i wyrównuje koloryt skóry, rozjaśnia zmiany pigmentacyjne, rewitalizuje dając wyjątkowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia. Kapsułki Geneo REVIVE (krasnorosty, kwas kawowy, kwas ferulowy, palmitynian retinylu) służą do rewitalizacji skóry i jej odmłodzenia. Zabieg odżywia i oczyszcza skórę suchą i matową, a jednocześnie nadaje jej zdrowego i naturalnego blasku oraz dogłębnie nawilża. Kapsułki Geneo GLAM (płatki złota, aminokwasy jedwabiu, karnozyna) dodają komórkom energii, zapobiegają utracie kolagenu i przywracają elastyczność. Ten przyjemny, odświeżający zabieg daje efekt natychmiastowej rewitalizacji skóry już od pierwszego zastosowania. Efekt ten jest dodatkowo wzmacniany i utrzymywany przez cały zalecany cykl zabiegów. Dla osiągnięcia najlepszego efektu i podtrzymaniu go, zaleca się serię 5-6 zabiegów Geneo z częstotliwością co ok. 4 tygodnie.

Główne i spektaklularne korzyści z zabiegów Geneo to wykorzystanie oryginalnej technologii wiodącej marki Pollogen, natychmiastowe i długotrwałe efekty i doskonała ,,baza” pod inne zabiegi. To zabiegi w pełni bezpieczne i komfortowe, spersonalizowane i wszechstronne, które dają spektakularne i długotrwałe efekty.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz