176

Odp: długość związku

Mężczyzna widzi kobietę w ciuchach, przecież jej rozmiar się nie zmienia kiedy je zdejmie, więc to nie ma sensu, żeby się chować.

177

Odp: długość związku

Niektóre liczą na złudzenie optyczne:)

178

Odp: długość związku

Czasami zdarzają się sprytni mężczyźni, taki od razu będzie wiedział co jest grane jeśli nie będzie chciała się rozebrać, zrzucić kołdry, zapalić światła albo kochać się w dzień.

179

Odp: długość związku

E nie, pomyśli że taka cnotka nieśmiała jest:) Faceci mają tendencje do idealizacji...

180

Odp: długość związku

Napisałam "czasami zdarzają się".

181

Odp: długość związku

Mężczyźni i sprytni? Nie zdarzają się... Zawsze ich można przechytrzyć, ma się te sposoby...

182

Odp: długość związku

Po co? Ja lubię sprytnych facetów.

183

Odp: długość związku

Aaa, w tym to tak...:)

184

Odp: długość związku

smile We wszystkim. Inni nie stanowią dla mnie żadnego wyzwania, poza tym nudziłabym się przy takim.

185

Odp: długość związku

z tego co pisałaś to nie było w Twoich związkach miejsca na nudę i to niekoniecznie dlatego z partnerzy byli sprytni

186

Odp: długość związku

Ten z małym był mega sprytny. Ten obecny też jest spryciarz smile

187

Odp: długość związku

Ale i tak go rozpracowałaś więc na dłuższą metę mu sie nie dało

188

Odp: długość związku

No nie wiem, kogo niby rozpracowałam?

189

Odp: długość związku

no tego z małym:) że mały i w ogóle norm nie spełnia... A chociaż raz miałaś orgazm z nim?

190

Odp: długość związku

Tylko raz z nim spałam i nie miałam. Ale popatrz - wszystko poza tym było fajne - mięśnie na brzuchu, wzrost, wygląd, głos, styl ubierania, poczucie humoru - ciągle droczyliśmy się złośliwie, ale spotkania były fajne, tylko pił za dużo. Nie chciałabym mimo wszystko mieć z nim więcej do czynienia, jakoś nigdy nie utrzymuję kontaktów z facetami, z którymi byłam w łóżku z jednym tylko wyjątkiem.

191

Odp: długość związku

Pozory mylą:-) Tak na marginesie, ponoć im atrakcyjniejszy facet, tym większe prawdopodobieństwo, że bezpłodny - tak czytałam

192

Odp: długość związku

O rety. To w sumie dobrze, bo tacy mają wzięcie, a potem nie ma kto alimentów płacić.
Mam bezpłodnego kumpla, przystojny.

193

Odp: długość związku

No i oczywiście ci, co nie stronią od używek...

194

Odp: długość związku

Zgadza się.

195

Odp: długość związku

A jak myślicie, na ile bezpłodność jednego z partnerów decyduje o "być albo nie być" związku ? Znam małżeństwo, w którym było to powodem rozwodu (innych powodów ponoć nie było)

196

Odp: długość związku

To zalezy jak duze "parcie" na macierzyństwo/tacierzyństwo ma płodny partner wink
Z mojej strony wydaje mi sie, że nie powinno miec w ogóle wpływu. Mimo, że potrafie zrozumiec jak bardzo może zależeć na dzieciach. Związek to związek. Trzeba się wzajemnie wspierać zwłaszcza w nieszczęściu. I chyba z tego powodu uczucia nie znikają.

197

Odp: długość związku

Najważniejsze, żeby wiedzieć o tym, jeśli bezpłodny partner już wie. Jest dużo czasu na przemyślenia - nie goni ich termin porodu, więc nie muszą brać ślubu od razu.
Ja bym chętnie się z takim partnerem związała, mogłabym sama być bezpłodna.

198

Odp: długość związku

Pewnie nie ma to wpływu do czasu, aż nie znajdzie się taka, co mu to dziecko urodzi... Wtedy wiadomo, że będzie chciał być przy dziecku...

199

Odp: długość związku

No to niech powstanie forum dla bezpłodnych, tam niech się doberają w pary. tak samo ci z HIVem. I nie będzie problemu.

200

Odp: długość związku

chyba troszkę za bardzo pojechałaś, nie można generalizować i dzielić społeczęnstwo na klasy ,podtypy czy inen cośtwa. każdy człowiek ma prawo wypowiadać się na wszystkie tematy w najdogodniejszym dla siebie miejscu. komentuje to w taki a nie inny sposób ponieważ zaleciało mi swoista odmianą apardheid'u.