126

Odp: długość związku

Nie o niewiedzę chodzi, a o naśladowanie... niejeden by sam na coś takiego nie wpadł, a jak usłyszał, to myśli: czemu miałbym nie spróbować? Przecież nastolatki takie są, że powielają postawy rówieśników...

127

Odp: długość związku

Krąży mnóstwo mitów. Że na stojąco albo w ciemności nie można zajść. Że jak mężczyzna spuści się na zewnątrz to nic się nie stanie - wiele osób nie ma pojęcia co to jest preejakulat, że zawiera plemniki i może bez wytrysku dojść do zapłodnienia. Albo że w czasie okresu nie zajdzie się w ciążę, bzdura.

128

Odp: długość związku

O tym w ciemności nie słyszałam... Ale powiem wam lepsze - bez stosunku można zajść, dziewica też może. Wystarczy ze facet przeniesie na palcach nasienie...

129

Odp: długość związku

naprawdę?!?

130

Odp: długość związku

Można można, w końcu to nasienie jest. A plemnik jakoś tak 24 godziny żyje czy ileś tam, poprawcie mnie jeśli się mylę.

131

Odp: długość związku

Zależy czy ma sprzyjające warunki - ciepło, wilgotność itd.

132

Odp: długość związku

No a raczej ma, zazwyczaj. Chyba pomyliłam się z tą jego żywotnością... to raczej miało być 72 godziny.

133

Odp: długość związku

W każdym razie - strzeżcie się dziewczyny - nie znacie dnia ani godziny smile

134

Odp: długość związku

Najgorzej było z moją koleżanką - molestowana w dzieciństie miała coś tam uszkodzone i mówili jej, że nigdy nie będzie miała dzieci. Uprawiała seks bez zabezpieczenia latami, no bo nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, nie, no i w wieku 20 albo 21 lat wpadła. Dowiedziała się będąc w 5 miesiącu, no bo oczywiste, że nawet nie podejrzewała się o ciążę po 6 latach współżycia i tym co mówili jej lekarze, poza tym w ciąży chudła i przez kilka pierwszych miesięcy nie było jej wogóle brzucha widać.

135

Odp: długość związku

No to rzeczywiście nie chciała mieć dzieci czy cieszyła się w końcu?

136

Odp: długość związku

Cieszyła się, a teraz cieszy jeszcze bardziej.

137

Odp: długość związku

[quote=niechcemisie]Najgorzej było z moją koleżanką - molestowana w dzieciństie miała coś tam uszkodzone i mówili jej, że nigdy nie będzie miała dzieci. Uprawiała seks bez zabezpieczenia latami, no bo nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, nie, no i w wieku 20 albo 21 lat wpadła. Dowiedziała się będąc w 5 miesiącu, no bo oczywiste, że nawet nie podejrzewała się o ciążę po 6 latach współżycia i tym co mówili jej lekarze, poza tym w ciąży chudła i przez kilka pierwszych miesięcy nie było jej wogóle brzucha widać.[/quote]
Ale że w ogóle brzucha nie miała w 5 miesiącu...? Ewenement...

138

Odp: długość związku

Zdarza się z tego co wiem. Jeśli nie ma się go w 5 miesiącu to wybrzusza się w siódmym i to taaaaaak.

139

Odp: długość związku

I rozstępy gotowe...koszmar!

140

Odp: długość związku

No niestety. Bleee... to podobno swędzi jak się robią.

141

Odp: długość związku

Lepiej uniknąć tego, a dziecko można zawsze adoptować, takie jest moje zdanie

142

Odp: długość związku

Też się nad tym zastanawiałam. tylko wydawało mi się, że okres ciąży jest taki piękny i chciałabym go prezyć, ale tak sobie mylę z drugiej strony, że jednak chyba wcale nie chcę mieć dzieci.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-06-17 14:13:19)

143

Odp: długość związku

Kot albo pies są w sam raz, dzieci to problemy, hałas, bałagan itp.

144

Odp: długość związku

Nieprzespane noce, trudności w znalezieniu pracy, gary i prania w ilości wprost proporcjonalnej do ilości osobników młodocianych.

145

Odp: długość związku

tak, moja siostra to przerabia teraz jest po 30. i ciągle narzeka. A ja jej mówię: Nie wiedziałaś, ze tak jest przy dzieciach? Ja wiem i nie  śpieszy mi się. A ona mnie jeszcze namawia, żebym w takie samo bagno wdepnęła. Niezła, nie?

146

Odp: długość związku

No, jak będzie u was nocować podczas ząbkowania to co innego. I kupować pampersy itd. itd.
zredukuje Ci rozstępy i zwiotczałe piersi zoperuje, urodzi za Ciebie, będzie masować opuchnięte kostki i spełniać zachcianki kulinarne. Może wziąć nawet dziecko do siebie jeśli chce. Nie słuchaj jej!!! Mnie też!

147

Odp: długość związku

Już taka jestem, że tylko siebie słucham - i to ją wkurza, bo troche by jej sie humor poprawił, gdyby widziała, że nie tylko ona tak się męczy...

148

Odp: długość związku

Następnym razem usiądź sobie z nią przy herbatce i zaproponuj:"Może byście się postarali o drugie?"

149

Odp: długość związku

No, niech wyrobią normę za mnie! pozwalam...

150

Odp: długość związku

He he. Ja to współczuję młodym małżeństwom, które zasypywane są zewsząd pytaniami - Kiedy będzie dziecko?