201

Odp: długość związku

co do facetow i tego ze jak sie dziecko urodzi facetowi to chce przy nim byc zaszlam w ciaze z moim bylym i co... zostawil mnie od kad bylam w ciazy wszytsko zaczelo sie pieprzyc wiec nie gadajscie ze facet chce byc przy dziecku chce sie nim tylko pochwalic i nic przy nim nie rbic tylko lezec i odgladac TV taka prawda...ale za to moj obecny maz jest wspanialy choc wlasnie tego najgorszego pierwszego czasu z dzieckiem nie spedzal bo sie nie znalismy ale mysle ze tez by tak do tego podchodzil z dystansema nie lgnal i chcial byc z dzieckiem...:/

202

Odp: długość związku

kobieta zawsze ma więcej serca do dziecka, w końcu je nosiła w sobie 9 miesięcy... A facet udaje ze nic nie potrafi zrobić przy dziecku i ma spokój. Same przyjemności mu zostają smile

203

Odp: długość związku

A mój mąż to od początku sam ją przewijał i kąpał i nosił i do tej pory lubi się nią zajmować.

204

Odp: długość związku

Chlubny wyjątek, który potwierdza regułę... Gdzie takiego ustrzeliłaś?

205

Odp: długość związku

[quote=diablica25]chyba troszkę za bardzo pojechałaś, nie można generalizować i dzielić społeczęnstwo na klasy ,podtypy czy inen cośtwa. każdy człowiek ma prawo wypowiadać się na wszystkie tematy w najdogodniejszym dla siebie miejscu. komentuje to w taki a nie inny sposób ponieważ zaleciało mi swoista odmianą apardheid'u.[/quote]
A kto dzieli społeczeństwo na podtypy? To że napisałam o osobach bezpłodnych i zarażonych wirusem nie znaczy że dzielę społeczeństwo, ale Ty to zrobiłaś. Ty widzisz podział, ja nie.

206

Odp: długość związku

[quote=Sandra]co do facetow i tego ze jak sie dziecko urodzi facetowi to chce przy nim byc zaszlam w ciaze z moim bylym i co... zostawil mnie od kad bylam w ciazy wszytsko zaczelo sie pieprzyc wiec nie gadajscie ze facet chce byc przy dziecku chce sie nim tylko pochwalic i nic przy nim nie rbic tylko lezec i odgladac TV taka prawda...ale za to moj obecny maz jest wspanialy choc wlasnie tego najgorszego pierwszego czasu z dzieckiem nie spedzal bo sie nie znalismy ale mysle ze tez by tak do tego podchodzil z dystansema nie lgnal i chcial byc z dzieckiem...:/[/quote]
Mój facet zawsze robił przy dziecku tyle co jego żona. Całe osiedle huczało przez to od plotek i ludzie go zaczepiali na ulicy pytając:"Gdzie masz żonę, dlaczego wszystko sam robisz."
Ona zawsze miała w #%@$ dziecko, chodziłojej tylko o to żeby na dzieciaku zarobić. Tak zresztą do dziś jest. Nie robi wszystkiego, zeby dziecko odzyskało zdrowie, bo nie ma pracy a za chore dziecko bierze pieniądze.

207

Odp: długość związku

[quote=Ksymena]kobieta zawsze ma więcej serca do dziecka, w końcu je nosiła w sobie 9 miesięcy... A facet udaje ze nic nie potrafi zrobić przy dziecku i ma spokój. Same przyjemności mu zostają smile[/quote]
Zwykle tak bywa. Już na wieść o tym że zostanie ojcem idzie się schlać, a kobieta siedzi w domu.

208

Odp: długość związku

Niech też się schla, w końcu trzeba mieć coś z życia smile

209

Odp: długość związku

A konsekwencje? Czasami mogą spotkać dziecko już po jednym drinku albo piwie.

210

Odp: długość związku

[quote=niechcemisie]Krąży mnóstwo mitów. Że na stojąco albo w ciemności nie można zajść. Że jak mężczyzna spuści się na zewnątrz to nic się nie stanie - wiele osób nie ma pojęcia co to jest preejakulat, że zawiera plemniki i może bez wytrysku dojść do zapłodnienia. Albo że w czasie okresu nie zajdzie się w ciążę, bzdura.[/quote]
Skad takie mądrosci wytrzasnęlaś??? ktos w to jeszcze wierzy????

211

Odp: długość związku

Gdzieś w gazecie był artykuł o mitach na temat seksu. He he, niektórzy wierzą podobno, że od wmasowywania spermy powiększa się biust. big_smile

212

Odp: długość związku

A mój nie opijał córki. A znalazłam go 100 km od mojego domu.

213

Odp: długość związku

[quote=niechcemisie]Gdzieś w gazecie był artykuł o mitach na temat seksu. He he, niektórzy wierzą podobno, że od wmasowywania spermy powiększa się biust. big_smile[/quote]
A u mnie na wiosce wierzyli że żeby biust urósł to trzeba natrzeć beretem!

214

Odp: długość związku

Co to za wioska? Czyżby Kopydłowo z popularnego kiedyś programu kabaretowego?

215

Odp: długość związku

Nie to nie ta wioska.

216

Odp: długość związku

Żartowałam oczywiście; mentalność jednak tam była podobna...

217

Odp: długość związku

Ja mieszkam w mieście, ale gdyby nie zakaz palenia ognisk to stosy by tu jeszcze płonęły takie zacofanie.

218

Odp: długość związku

A w mieście to skąd ludzie się wzięli? Ze wsi:)

219

Odp: długość związku

A propos działania spermy. Podobno ma ona składnik, który zapobiega starzeniu się komórek - jest tak jakby eliksirem młodości. Ten składnik otrzymano więc sztucznie i chcą produkować jakieś tabletki i kosmetyki z nim.

220

Odp: długość związku

Ale sie tu nadowiaduje rewelacji... Idę sie smarować smile

221

Odp: długość związku

[quote=emilia_s292]A mój nie opijał córki. A znalazłam go 100 km od mojego domu.[/quote]
To fajnie. Ja bym mojemu nie pozwoliła, a gdyby to zrobił zestresowałby mnie i dziecko - tym go będę szantażować.

222

Odp: długość związku

[quote=Caroline]Ale sie tu nadowiaduje rewelacji... Idę sie smarować smile[/quote]
To może być baaaaaardzo podniecające widowisko dla faceta.

223

Odp: długość związku

Akurat by cie słuchał! Co byś mu zrobiła - uciekła do mamusi?

224

Odp: długość związku

Wmawiałabym mu, zresztą zgodnie z prawdą, jaki wpływ na dziecko ma stres matki i nawet wpędziła w poczucie winy gdyby trzeba było, że dziecko może się chore urodzić.

225

Odp: długość związku

Paru takich znam, co nie jedno mają, a 2-4 dzieci, a chleją wódę i nie rusza ich to, co mówi żona... Bo wiedzą, że jak jest "obciążona" dzieciakami, to im nie odfrunie! To jest cała prawda o zyciu, dziewczyny