76

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Restrykcyjne diety nie są zbyt mądrym rozwiązaniem moim zdaniem. Najważniejsze jest byś zmieniła siebie, swoje postrzeganie ciała i diety. To naprawdę pomaga, nie wierzyłam, ale dietetyczka mi otworzyła oczy na to, że dieta może być przyjemna, zwłaszcza w połączeniu z efektami <3

77

Zgadzam się z tym, że najlepszym motywatorem w diecie jest zauważenie jej efektów:-) Rozsądne odchudzanie to przemyślany plan działania, który doprowadzi do upragnionego celu. Na pewno nie jest to próbowanie różnych diet z internetu bez odpowiedniej wiedzy w zakresie odżywiania. W najlepszym wypadku pozostanie tylko frustracja, że dieta nie przynosi efektów. Gorzej gdy ucierpi na tym zdrowie. Dlatego rozsądnym krokiem będzie konsultacja swoich planów z dietetykiem.

78

Powoli i łącząc odpowiednie odżywianie z planem treningowym, warto poszukać czegoś dla siebie w necie, nie zawsze trzeba iść do dietetyka i płacić.

79

przejsc na zdrowe, zbilansowane odzywianie

80

Żadna dieta nie działał, aż zaczęłam wspomagać dietę takimi suplementami.

81

Aby rozsądnie się odchudzać należy się zdrowo odżywiać i regularnie uprawiać aktywność fizyczną.
Nie ma co się pakować w cudowne suplementy diety, które tylko niszczą zdrowie.
Ja stosuję dietę i ćwiczenia.
Mam spersonalizowaną dietę z produktami, które lubię i ułożony plan treningowy z filmikami instruktażowymi.

82

Przede wszystkim należy zadbać o to, aby posiłki były odpowiednio zbilansowane tak aby nasz organizm dostawał wszystko czego potrzebuje. Ja zamawiam sobie dietę , dostaję 5 posiłków dziennie. W końcu jem smacznie, zdrowo i regularnie a już samo to daje fajne efekty.