26

Odp: Bezsenność

I walczysz z tym jakoś? Czy tylko poprzestajesz na samej świadomości, że to niewłaściwe? Nie boisz się uzależnienia?

27

Odp: Bezsenność

Mi z bezsennością pomógł  profesjonalny psycholog z Poznania. Sam nie wiem jak to zrobił ale pozbyłem się tego mam nadzieje raz na zawsze, za dużo myśli może złych przed próbą zasnięcia. Tam może warto szukać pomocy?

28

Odp: Bezsenność

Sam nie wiesz jak? Może on Cię zahipnotyzował...

29

Odp: Bezsenność

Trochę walczę, ale słabo mi to idzie.
Nadal za dużo siedzę.
U mnie nie trzeba leków, tylko zmiana mojego myślenia tongue

30

Odp: Bezsenność

Mam Ci pomóc? :>

31

Odp: Bezsenność

Zależy jak tongue

32

Odp: Bezsenność

To co napiszę nie pomoże wszystkim ale niektórym na pewno tak. Prowadzę studio kosmetyczne połączone z gabinetem masazu więc piszę z własnych obserwacji. Przychodzi do nas wiele osób na masaże i okazuje się, że dużo z nich, już po drugim czy trzecim masażu mówi, że przespał/przespała całą noc bez budzenia się - jak nigdy.
Wynika z tego prosta rzecz. Wiele osób siedząc godzinami z laptopem (często na kolanach) lub przy biurku doprowadza do niekorzystnych zmain w swojej sylwetce / kręgosłupie a te zmiany, powoduja dyskomfort, który nei pozwala nam spokojnie spać i często się wybudzamy mimo, iż nic nas nie boli.
Moze warto spróbować i pójść na kilka masaży smile

33

Odp: Bezsenność

Mam zwyrodnienia kręgosłupa.
Do tego życie w stresie. Uciekam do komputera i jestem w pułapce.
Mam skierowanie na rezonans magnetyczny i ciągle albo zapomnę,
albo odłożę,żeby zadzwonić i czekać w kolejce...

34

Odp: Bezsenność

Nie odkładaj tego. Mi rezonans bardzo pomógł. Miałam skierowanie na 10 zabiegów, od pierwszego poczułam chwilową ulgę, a od trzeciego całkiem ból odpuścił.

35

Odp: Bezsenność

USG pokazuje zwyrodnienia, zwężenia kręgów.
Pomogą zabiegi?

36

Odp: Bezsenność

Tego nie wiem, ale zabiegi pomagają przy stanach zapalnych i oddziałują przeciwbólowo.

37

Odp: Bezsenność

Zmniejszyć ból, to też dobre.

38

Odp: Bezsenność

Kilka razy zdarzyło mi się nie spać w nocy- po prostu bałam się spać sama. Nerwy powodowały, że nie mogłam zasnąć. Nieprzespane noce powodowały, że w dzień byłam nieprzytomna. Dlatego też współczuję osobom, które cierpią na bezsenność.Codzienne problemy z zaśnięciem muszą być katorgą. Wydaje mi się, że przy takich problemach najlepszym lekiem jest wizyta u psychologa.

39

Odp: Bezsenność

Ja wyszłam z tego wreszcie. Teraz na studiach jestem tak zmęczona, że usypiam w godzinach 22-24. Niestety pojawiły się też stare stresy, dzięki którym budzę się kilka razy w ciągu nocy. Usypiam od razu, ale budzę się znowu i czuję, że mam sztywną szczękę od zaciskania zębów  sad Wiedziałam, że ten stres wróci  sad Nierozwiązane problemy lubią o sobie przypominać.

40

Odp: Bezsenność

Ja na szczęście nie mam tego problemu. Może warto zakupić jakiś suplement diety, który pomoże Ci pokonać ten problem? Są takie tabletki Na sen, które zawierają ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego.

41

Odp: Bezsenność

ja zwykle mam problem gdy pójdę albo za wcześnie albo za poźno spać.

42

Odp: Bezsenność

Tabletki działają po jakimś miesiącu brania, a w końcu można się uzależnić albo przestaną być odpowiednio silne, bo organizm się przyzwyczai... Lepiej zadbać po odpowiednią atmosferę i i nie jeść za dużo przed snem

43

Odp: Bezsenność

Bezsenność może mieć różne przyczyny. Choroby, stres czy nałogi. Alkoholicy często w dzień śpią po wypiciu a w nocy nie potrafią spać. Warto skorzystać z pomocy .Bo tylko terapia jest w stanie pomóc takiej osobie.

44

Odp: Bezsenność

No jak się ma bezsenność dość długą nie możemy sobie z nią na jakiś sposób poradzić najlepiej udać się do lekarza zapytać co może być powodem wykonać serie badań zobaczyć co jest nie tak. Druga sprawa jest taka mozna zażywać melatoninę która jest za to odpowiedzialna może nam pomóc ale nie koniecznie. Walka z bezsennością może być długa ale najważniejsze żeby się nie poddawać. jeżeli stresujesz się masz nerwicę to też możesz mieć bezsenność wtedy trzeba zmienić swoje zwyczaje zyciowe. MNiej stresów i mniej nerwów!

45

Odp: Bezsenność

Polecam medytację, pomaga przywrócić harmonię  i uporządkować myśli, a wieczorem  jest dobrym wstępem do zaśnięcia, wystarczy skupić się na regularnym oddychaniu i nie myśleć o niczym innym.

46

Odp: Bezsenność

Na siłę nie da się usnąć, tabletki uzależniają, więc może lepiej poczekać aż będziemy tak zmęczeni, że sami zaśniemy?

47

Odp: Bezsenność

Dziewczyny, miałyście kiedyś coś takiego, że sen był przez cały czas niespokojny, przerywany, dużo obrazów w głowie, strzępki jakichś sytuacji, informacji, taki totalny chaos? Kilka razy mi się tak zdarzyło, ostatnio znów. Właściwie to chyba nie można tego nazwać bezsennością, ale co komu po 8 godzinach takiego snu, podczas którego nie można ani trochę odpocząć? sad

48

Odp: Bezsenność

Czasem tak mam, kiedy coś mnie naprawdę gnębi ... Więc to może być z powodu jakichś Twoich problemów może stresujesz się za bardzo studiami, może coś innego Cię przytłacza..?

49

Odp: Bezsenność

Dobre na bezsenność są audiobooki smile

50

Odp: Bezsenność

Przytłacza? Hmm... chyba Milagro trafiłaś w sedno. Jest coś, pod czym czuję się bezsilna. Niewykluczone, że właśnie to powoduje napięcie nawet wtedy, kiedy o tym nie myślę.