76

Odp: Bezsenność

Co do znajomych w filmach erotycznych, mieszkam na wsi więc jak coś się dzieje to leci plotka w tempie błyskawicy. Tak też się stało, kiedy ktoś odkrył film dziewczyny z którą kiedyś chodziłam do szkoły. Słuchajcie biedna musiała się wyprowadzić do Niemiec, bo życia tam nie miała...

77

Odp: Bezsenność

Bezsenność ma różne podłoża i często ciężko jest stwierdzić co zrobić by się jej pozbyć. Ostatnio czytałam, że przy bezsenności bardzo pomocny może być olejek konopny. Czy ktoś go z was stosował ? Warto w niego inwestować ?

78

Odp: Bezsenność

Bezsenność w ciąży jest częsta, dziecko dokucza, kopie o różnej porze dnia i nocy, czasami głównie nocy, więc w końcu zapętla się i ze zmęczenia nie można spać. Wiem z doświadczenia, że to mija ale wymaga cierpliwości i odpoczynku w ciągu dnia.

79

Odp: Bezsenność

Lepiej wybrać się do świetnych specjalistów. Uważam bowiem, że w takim przypadku warto udać się do psychiatry, który może realnie pomóc w takiej sytuacji. Nie ma czego się wstydzić.

80

Odp: Bezsenność

Ja co jakiś czas mam nieprzespaną dobrze noc bo budzę się kilka razy i nie mogę potem zasnąć. Najciekawsze, że nic mnie nie wybudza, sama tak się nagle budzę...

81

Odp: Bezsenność

Jeśli problemy ze snem pojawiają się często, to może być to objaw depresji Właśnie dlatego tylko psychiatra w tym przypadku może znaleźć skuteczne rozwiązanie problemu.

82

Odp: Bezsenność

Dziewczyny nie zwlekajcie.

83

Odp: Bezsenność

[quote=kosmyk]Ja co jakiś czas mam nieprzespaną dobrze noc bo budzę się kilka razy i nie mogę potem zasnąć. Najciekawsze, że nic mnie nie wybudza, sama tak się nagle budzę...[/quote]

To może być na tle nerwowym , może coś Cię martwi albo się stresujesz?

84

Odp: Bezsenność

Może spróbuj wypijać codziennie sok świeżo wyciskany? U mnie dopiero to przyniosło jakiś efekt. Nawet kupiłam sobie wyciskarkę do owoców firmy Kalorik żeby móc codziennie je sobie przyrządzać smile

85

Odp: Bezsenność

U mnie problemem jest KAWAAA

jeśli piję przez dłuższy czas kawę po południową to włącza mi się bezsenność. Mam wteyd albo problem z zaśnięciem w ogóle lbo w nocy budze się i nie śpię do rana...

86

Odp: Bezsenność

A może po prostu jest Wam za gorąco lub za zimno? Myślałyście o zmianie pościeli? Jeśli nie, może warto zainwestować w tego typu porządną pościel satynową lub flanelową. A nuż pomoże.

87

Odp: Bezsenność

Czasem leki tak działają, więc warto czytać ulotki, żeby wiedzieć, skąd się biorą nasze problemy...

88

Odp: Bezsenność

Ja też ostatnio mam problem ze snem. Budzę się kilka razy, zdarza się, że rano boli mnie kręgosłup. Tak myślę, że może to kwestia niewygodnego materaca? Słyszałam, że dobre są materace  z pianki termoelastycznej. Ma ktoś z was taki? Podobno najlepsze przy bólach kręgosłupa.

89

Odp: Bezsenność

Ja staram się wcześnie przygotowywać do spania. O 21 staram się być już po prysznicu i w piżamie. Wtedy na spokojnie, że mam czas na zaśnięcie kładę się do łóżka z książką i... po paru stronach już śpię, bo się wyciszam, nie myślę i nie analizuję dnia. W weekendy, gdy mogę pospać dłużej piję przed snem melisę z rumiankiem - zasypiam i wstaję ok. 9 wyspana:)

90

Odp: Bezsenność

Szczerze mówiąc, to ja nie chciałabym cierpieć na problemy z zasypianiem. Na szczęście póki co jest wszystko w porządku. wink

91

Odp: Bezsenność

W takim przypadku tylko dobry psychiatra może rozwiązać nasz problem. Trzeba bowiem znaleźć przyczynę i ją wyeliminować.

92

Odp: Bezsenność

[quote=Ewka_]Ja też ostatnio mam problem ze snem. Budzę się kilka razy, zdarza się, że rano boli mnie kręgosłup. Tak myślę, że może to kwestia niewygodnego materaca? Słyszałam, że dobre są materace z pianki termoelastycznej. Ma ktoś z was taki? Podobno najlepsze przy bólach kręgosłupa.[/quote]
Mam łóżko o idealnej twardości i uważam, że to, na czym śpimy, zdecydowanie wpływa na komfort snu i w jakimś stopniu ułatwia zasypianie. I zdecydowanie warto zadbać o to, bo sen to regeneracja, a zregenerowani możemy więcej smile

93

Odp: Bezsenność

Nie mogłam kiedyś spać przez stresującą pracę, do tego stopnia, że sięgnęłam po tabletki ziołowe. To był nervomix i nie radzę nikomu się męczyć, od pierwszej nocy ogromna ulga. W sumie dzięki wysypianiu się nabrałam nowej siły do życia, zebrałam się i zmieniłam pracę smile Teraz czasem tylko melissa

94

Odp: Bezsenność

Mam tak często. Porostu jesteś wybudzony/na z głębokiego snu. Komputer też daje swoje.

95

Odp: Bezsenność

Dobrej jakości materac to podstawa udane snu, dlatego polecam przemyślany wybór!

96

Odp: Bezsenność

cierpię na bezsenność od kilku lat, ma  takie bezsenne okresy. to zalezy od wielu rzeczy. jak do tej pory nie poradziłam sobie z tym i zasypiam dopiero kiedy jestem już tak wykończona że niemal nieprzytomna, chociaż czasem nie przesypiam ani chwili w ciągu nocy i muszę wracać do życia sama będąc jak zombie.

97

Odp: Bezsenność

Też przez jakiś czas miałam problemy z bezsennością i było to dla mnie na tyle uciążliwe, że poprosiłam o pomoc lekarza  smile okazało się, że muszę zrobić kilka badań i zmienić dietę. Teraz jest już w porzadku i zasypiam o normalnej porze smile od razu mam więcej energii do życia!

98

Odp: Bezsenność

Jakieś 3 dni w tyg idę spać ok. 22-23, bo resztę dni to nawet jak zasnę to budzę się o 1-2 i do 4-5 nie mogę usunąć nawet jak wypije ciepłe mleko, zjem przekąski a rano padam na dziób bez mocnej kawy nie daje rady  co  jest dziwne, bo kiedy idę spać wcześnie to potem śpię i nie budzę się więc albo powinno być tak cały tydzień, nie wiem co poradzić na tą bezsenność w większość tygodnia.. Też tak macie, czy macie sposób na bezsenność?  Albo  powinnam iść z tym do lekarza?

99

Odp: Bezsenność

Ja niestety nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Dlatego raczej ciężko będzie mi pomóc...

100

Odp: Bezsenność

Psyche, a nie możesz codziennie tak zasypiać? Masz możliwość tak sobie zorganizować dzień, żeby kłaść się o 22?