1

Temat: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Szukam osób w wieku 30+ ,które wciąż mieszkają z rodzicami. Osób,które żyją pod presją rodziców,które chcą jak ja uwolnić się od takiego życia,patologicznego.
Chętnie poznam,porozmawiam

2

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Znam kilka takich osób, ale sama wyszłam z domu "na swoje" mając 22 lata, więc trudno mi sobie wyobrazić, jak ktoś 30-letni może wytrzymać nie mieszkając samodzielnie

3

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Mam 30, mam dość, swoista patologia polegająca na niszczeniu psychiki i demotywowaniu, nadam się?

4

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Kocham rodziców, ale nie wyobrażam sobie mieszkania z nimi. Wyprowadziłam się z domu, gdy poszłam na studia

5

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Ja pierwszy raz wyprowadziłam się w wieku 15 lat i potem wyprowadzałam kilka razy jeszcze. W tej chwili zwyczajnie nie utrzymałabym się samodzielnie, musiałabym mieć współlokatorkę, dwie.

6

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Rodzice nie potrafią powstrzymać się od ciągłych rad, demonstrowania, że wiedzą lepiej co dobre dla ich dorosłego dziecka...ja też bym nie wytrzymała...

7

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Moi się nie wtrącają sami od siebie. We własnych sprawach mam swobodę. Mimo to dostrzegam inne uciążliwości mieszkania z rodziną, zwłaszcza ze strony wstrętnego rodzeństwa, które bywa dokuczliwe na każdym kroku. Może niegrzecznie jest tak pisać, ale ci z moich znajomych, którzy moje rodzeństwo poznali, szczerze mi współczują. To określenie, którego użyłam, nie jest przesadne.

8

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Jak masz młodszą siostrę to wiem o czym piszesz...

9

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Dwie nawet. Starsza miała na tyle rozumu, że nie pałała zawiścią na każdym kroku i nie czerpała radości z bycia złośliwą.

10

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Jak ktoś się nie może zdecydować to chyba taki wiek najlepszy na zamieszkanie jakoś na swoim czy też w wynajętym jest po prostu jakieś pójście na studia czy też bezpośrednio po studiach się wyprowadzić. Trzeba się w końcu usamodzielnić...Jednak czasem nie ma takiej możliwości jak się w domu ma 2 małe wypłaty twoja a dodatkowo twojego taty i nie ma mowy tutaj o wyprowadzce.


Szukasz nowinek elektronicznych i z zakresu automatyki? Wejdź na tego bloga [url=http://konradiautomatyka.bloog.pl/]http://konradiautomatyka.bloog.pl/[/url] i dowiedz się wielu ciekawostek!

Ostatnio edytowany przez Lineczka (2015-06-02 21:31:28)

11

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Rodzice zwykle oczekują, że córka w pewnym wieku (20-30 lat) już wyjdzie za mąż i zamieszka u męża, albo razem coś wynajmą, a później kupią... Także najpierw trzeba mieć kandydata na męża, a potem myśleć o wyprowadzce z domu do niego...

12

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

W moim przypadku wyprowadzka teoretycznie byłaby głupotą, bo dom ma trzy piętra i co mają z tymi wszystkimi pomieszczeniami zrobić rodzice? Dlaczego mam obcym ludziom płacić za mieszkanie, skoro mogłabym dokładać się rodzicom. Dom ma świetną lokalizację, poza tym 9 pokoi, 3 łazienki, 2 kuchnie, ogród. Jedynym powodem jest atmosfera nie do zniesienia i to jest własnie ten problem, że czasami lepiej iść do obcych ludzi, bo własna siostra jest gorsza niż obcy.

13

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie. Na pewno rodzice muszą naciskać mocno na takie dzieci, żeby po prostu wyrzucić je z domu i zeby poszukały czegoś na własną rękę. Ale sytuacja w naszym kraju jest taka, a nie inna i trudno samemu się utrzymać


Ja muszę mieszkać z rodzicami z takiego jednego powodu nie dałabym rady sama się utrzymać musze miec kasę na to [url=http://instytuturody.blog.se/jak-walczyc-ze-zmeczeniem/]http://instytuturody.blog.se/jak-walczyc-ze-zmeczeniem/[/url] - .Bez tego byłaby ogromna lipa

Ostatnio edytowany przez newworld (2015-06-22 19:46:28)

14

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

A czemu mieliby naciskać i wyrzucać?

15

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

A moi rodzice nie wtrącają się nie kometują, ja się wyprowadziłam w wieku 21 lat na swoje, ale bardzo lubię bywać u moich rodziców

16

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Od czasu do czasu jest miło ich odwiedzić, ale gdybyś z nimi mieszkała, to pewnie nieraz byś miała dość...

17

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Również nie wyobrażam sobie, by mieszkać z rodzicami. Wyprowadziłam się w wieku 22 lat, dzięki temu mam dobre relacje z rodzicami wink

18

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Ja pierwszy raz wyprowadziłam się w wieku 15 i jakoś tak wyszło, że są gorsze.

19

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

30 lat to już bardzo dużo :. Ja wyprowadziłam się dosyć wcześnie dzięki studiowaniu. Nie lepiej iść na swoje? hmm Jest teraz pełno mieszkan, np. mieszkania deweloperskie w Warszawie znajdziecie na stronie [url]http://www.19dzielnica.pl/element/19dzielnica[/url] gdzie powstaje bardzo dużo nowych mieszkań/apartamentów. Wolałbym wziąć kredyt i nie mieszkać już z rodzicami

20

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Ja nie potrafię sobie wyobrazić mieszkania z rodzicami w wieku 30 lat. Wyprowadziłam się z domu zaraz po maturze i mimo wielkiej miłości do rodziców, nie mogłabym znowu z nimi mieszkać. Uważam, że to naturalna kolej rzeczy, że dzieci dorastają i wyprowadzają się z rodzinnych domów na swoje. Pierwsze mieszkania to przecież nie muszą być od razu [url=http://ilumino.com.pl/]apartamenty Łódź[/url] ma bardzo bogatą ofertę nieruchomości i naprawdę jest z czego wybierać. Myślę, że każdy może znaleźć coś, co nie będzie rujnujące dla budżetu.

21

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

A co myślicie o TBS?

22

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Mam koleżankę, wzięła je,  bo wyszło taniej niż na wolnym rynku, ale teraz narzeka na wysoki czynsz (za 2-pokojowe płaci ponad 700 zł ) i chce czym prędzej je sprzedać i kupić w dzielnicy, gdzie są niższe opłaty.

23

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Kurczę, tego czynszu się własnie obawiałam, bo zauważyłam, że ludzie masowo pozbywają się mieszkań w systemie TBS. Odsprzedają to całe prawo do wynajmowania za nieduże pieniądze i to kuszące jest, ale tak czułam, że coś tu śmierdzi.

24

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Tak, pracuje się potem głównie na czynsz i opłaty...

25

Odp: Mieszkanie z rodzicami w wieku 30+

Mam w rodzinie takich,że ktoś ma 30 lat i mieszka razem.
Mają dobry kontakt, dogadują się i nie ma problemu, naprawdę.