1

Temat: E-palenie?

Korzysta ktoś z was z elektronicznych papierosów? Ja się przerzuciłam jakiś czas temu, ale nie jestem zadowolona. Smak i moc urządzenia jest słaby. Większość informacji o e-papierosach czerpałam z tego bloga: e-papierosy.edu.pl Urządzenia kupiłam przez internet.

2

Odp: E-palenie?

Właśnie czytałam że one też uzależniają czyli wpada się z jednej pułapki w drugą:(

3

Odp: E-palenie?

Na dodatek te wkłady do nich mogą zawieraj szkodliwe substancje, to wcale nie takie zdrowe to e-palenie

4

Odp: E-palenie?

Powinny być tak samo zabronione jak zwykłe papierosy...

5

Odp: E-palenie?

Ponoć są szkodliwe dlatego niektóre kraje z nich zrezygnowały. U nas pewnie będą dopóki kilka osób nie umrze , nie powiem że są zdrowsze od normalnych.

6

Odp: E-palenie?

Zauważyłam, że e-papierosy produkują mniej dymu podczas palenia oraz nie pachną tak intensywnie jak zwykłe papierosy. Słyszałam też, że są jednak zdrowsze dla naszego zdrowia, więc nie widzę powodów dla których mieliby je zakazywać.

7

Odp: E-palenie?

Nie powinno się ich używać w zamkniętych pomieszczeniach, takie jest moje zdanie

8

Odp: E-palenie?

Jak ktoś musi to nich pali e-papierosy, ale bez narażania innych na wyziewy z tego urządzenia

9

Odp: E-palenie?

Ja słyszałam sporo negatywnych opinii o e-papierosach.

10

Odp: E-palenie?

zawsze są zdrowsze więc lepiej palić e-papierosy niż popularne:)

11

Odp: E-palenie?

Mój przyjaciel zaczął palić bardzo dużo przez tego e-papierosa, bo nie musi nigdzie wychodzić, żeby zapalić. Tłumaczy się, że ogranicza palenie, bo prawie nie pali tytoniu i dawka nikotyny w liquidzie mniejsza (co z tego, że mniej jednorazowo, skoro więcej jeśli chodzi o częstotliwość ?!?!).
Wszyscy wiemy, że osoby chcące rzucić ten nałóg mają duży problem m.in. przez nawyk sięgania po papierosa, przez te wystudiowane ruchy, a on własnie zapędza się w to jeszcze bardziej dzięki e-kiepowi. Grrrr...   :->

12

Odp: E-palenie?

Albo się chce rzucić albo nie, takie jest moje zdanie. Półśrodki tu nie pomogą

13

Odp: E-palenie?

Tak... i trzeba do tego podejść świadomie, a nie oszukiwać samego siebie.

14

Odp: E-palenie?

Na tym poziomie cywilizacji nie powinno być już nałogów, człowiek powinien umieć z tym sobie poradzić, ale trudno wygrać z interesem koncernów tytoniowych, które w reklamach kuszą dorosłym światem już nastolatków...

15

Odp: E-palenie?

Ech... masz dużo racji. Pranie mózgu robią...

16

Odp: E-palenie?

Nie korzystam. Słyszałam,że to jeszcze bardziej niezdrowe niż zwykłe papierosy. Ogólnie paliłam około 12 lat. Rzuciłam ponad rok temu używając tabletek Tabex i czytając książkę pt. : "Jak skutecznie rzucić palenie?"
Tabletki zahamowały potrzebę fizyczną ...głód nikotynowy, a książka pomogła poustawiać w głowie wszystko i złamać moje stereotypy "że lubię palić itp"
Polecam Wszystkim ! Wreszcie jestem wolnym człowiekiem i żaden papieros o mnie nie stanowi. Nie myślę o nim, nie mam chęci zapalenia, absolutnie. Czuję się lepiej, odzyskałam kondycję, mam chęć na ruch i spor, schudłam 15 kg. Jestem odstresowana, wolna i szczęśliwa.

17

Odp: E-palenie?

odradzam bardzo szkodliwe jest może nie ma tam tego co jest w papierosie ale sa inne substancjie które szkodza

18

Odp: E-palenie?

ale to już jest moda, podobnie jak kiedyś napalenie...

19

Odp: E-palenie?

A ja zamiast e-papierosów polecałabym raczej wyposażyć się w dobrą lekturę, która zmotywuje do całkowitego rzucenia palenia. Po co przerzucać się na nowe uzależnienie skoro można pozbyć się poprzedniego. Gdyby ktoś potrzebował ciekawych artykułów to dajcie znać, podeślę fajną stronkę.

20

Odp: E-palenie?

ja kupuję sobie najlepsze [url=http://www.ep24.pl/papierosy-najlepsze-elektroniczne-papierosy-c-13.html]najlepsze e papierosy[/url], najbardziej mi smakują o smaku whisky. Też lubicie?

21

Odp: E-palenie?

Dobra metoda na rzucenie palenia, polecam smile
Sam chyba muszę odkurzyć swoją efajkę i rzucić nikotynę.

___
[url=http://regiomoto.pl/portal/samochodowa-mapa-polski-fotoradary-korki-remonty-planowanie-tras]samochodowa mapa polski wyznaczanie trasy[/url]

22

Odp: E-palenie?

Sasetka26 nie wiem czy w takich superlatywach określałabym e-palenie. Jest to jeszcze nieprzebadany grunt i może okazac się, że czyni wiele złego. Nie miałam okazji czytać żadnych artykułów co do substancji zawartych w dymie wydychanym przez e-palaczy, ale to nadal uzależnienie i nałóg.  Swoją drogą chyba adam to pytanie na stronke [url]http://jakrzucicpalenie.pl/,[/url] bo ciekawa jestem odpowiedzi.

23

Odp: E-palenie?

Polecam książkę "Jak skutecznie rzucić palenie? " tabletki Tabex i skończyć z tym raz na zawsze. Paliłam przez 15 lat! Jestem osobą niepalącą od 1,5 roku.

24

Odp: E-palenie?

E papierosy dobre na krótką metę. Ja sama raz spróbowałam i dla mnie są duszące. Mój Mąż, mój wuja, tata i wiele osób wokół mnie paliło e-papierosy zamiast tradycyjnych, ale dość szybko wracali do starego nałogu. Po za tym wydaje mi się, że rzeczywiście mogą być bardziej szkodliwe od tradycyjnych, gdzieś kiedyś o tym czytałam.

25

Odp: E-palenie?

Ja, dokładnie tak jak Dlugiewlosy, używałam tabletek [url=http://www.wapteka.pl/produkt_tabex-1-5mg-100-tabletek-krotka-data-waznosci-do-31-10-2014_456.html]tabex[/url] i dzięki nim udało mi się w końcu rzucić palenie. E-papierosy to według mnie żadne rozwiązanie. Po pierwsze nie uważam, żeby były specjalnie zdrowsze od normalnych papierosów, poza tym co to za sposób na pozbycie się nałogu, skoro cały czas dostarczamy do organizmu nikotynę. Jeśli ktoś naprawdę chce przestać palić, to raczej należy raz i zdecydowanie podjąć taką decyzję i przede wszystkim walczyć siłą woli, a nie E-papierosami.