51

Odp: E-palenie?

niee guzik prawda nie jest znacznie zdrowsze jest praktycznie to samo tylko możesz sobie kurzyć gdzie chcesz ponieważ nie wydobywa się dużo dypu nie kopci tak przynajmniej mi się wydaje. Nie którzy ludzie to stoują by rzucić te fajki normalne ale to nic nie daje wciągaja sie jeszcze bardziej.

52

No na temat e papierosa jest wiele mitów nie sprawdzonych ale raczej w nie długim czasie się dowiemy na ile on jest zdrowszy od zwykłego papierosa. Wydaje mi się że to raczej jak zwykły papieros. Fajne w tym jest jedno że może być smakowy co nawet fajnie sie przyjmuję w otoczeniu wink

53

Ja na szczęście nigdy nie wciągnąłem się w palenie tak bardzo, że stało się to moim nałogiem tongue Za to mam przyjaciela, który palił dobre 20 lat i nagle postanowił, że rzuci, bo szkoda pieniędzy i przede wszystkim zdrowia... Przerzucił się na tego e-papierosa i chęć palenia odeszła mu całkowicie, bo smak tego papierosa był tak ohydny, że obrzydził mu nawet zwykłe papierosy big_smile

54

Ja jestem za zakazem też używania e-papierosów w przestrzeni publicznej, przecież też zawierają szkodliwe substancje, więc dlaczego narażać na nie np. dzieci?

55

Zgadza się. Kiedy na studiach jeździłam z e-palącymi koleżankami na zajęcia w innym mieście i paliły w aucie, to wysiadałam jak z komory gazowej. Z bólem głowy, mdłościami i ogólnie złym samopoczuciem. W końcu ograniczyły przy mnie, a jak nie paliły wcale to różnica była kolosalna. To naprawdę nie jest tak, że te truskaweczki i zielone jabłuszka czy jaki smak liquidu kto tam jara nie śmierdzą, nie szkodzą, nie przeszkadzają. Gdyby to tylko pachniało, nie czułabym się tak fatalnie po oddychaniu tym.

56

Oczywiście, to też jest cała gama chemikaliów, jeszcze gorszych bo sztucznych.