1

Temat: E-palenie

Korzysta ktoś z was z elektronicznych papierosów? Ja się przerzuciłam jakiś czas temu, ale nie jestem zadowolona. Smak i moc urządzenia jest słaby.

2

Odp: E-palenie

Właśnie czytałam że one też uzależniają czyli wpada się z jednej pułapki w drugą:(

3

Odp: E-palenie

Na dodatek te wkłady do nich mogą zawieraj szkodliwe substancje, to wcale nie takie zdrowe to e-palenie

4

Odp: E-palenie

Powinny być tak samo zabronione jak zwykłe papierosy...

5

Odp: E-palenie

Ponoć są szkodliwe dlatego niektóre kraje z nich zrezygnowały. U nas pewnie będą dopóki kilka osób nie umrze , nie powiem że są zdrowsze od normalnych.

6

Odp: E-palenie

Zauważyłam, że e-papierosy produkują mniej dymu podczas palenia oraz nie pachną tak intensywnie jak zwykłe papierosy. Słyszałam też, że są jednak zdrowsze dla naszego zdrowia, więc nie widzę powodów dla których mieliby je zakazywać.

7

Odp: E-palenie

Nie powinno się ich używać w zamkniętych pomieszczeniach, takie jest moje zdanie

8

Odp: E-palenie

Jak ktoś musi to nich pali e-papierosy, ale bez narażania innych na wyziewy z tego urządzenia

9

Odp: E-palenie

Ja słyszałam sporo negatywnych opinii o e-papierosach.

10

Odp: E-palenie

zawsze są zdrowsze więc lepiej palić e-papierosy niż popularne:)

11

Odp: E-palenie

Mój przyjaciel zaczął palić bardzo dużo przez tego e-papierosa, bo nie musi nigdzie wychodzić, żeby zapalić. Tłumaczy się, że ogranicza palenie, bo prawie nie pali tytoniu i dawka nikotyny w liquidzie mniejsza (co z tego, że mniej jednorazowo, skoro więcej jeśli chodzi o częstotliwość ?!?!).
Wszyscy wiemy, że osoby chcące rzucić ten nałóg mają duży problem m.in. przez nawyk sięgania po papierosa, przez te wystudiowane ruchy, a on własnie zapędza się w to jeszcze bardziej dzięki e-kiepowi. Grrrr...   :->

12

Odp: E-palenie

Albo się chce rzucić albo nie, takie jest moje zdanie. Półśrodki tu nie pomogą

13

Odp: E-palenie

Tak... i trzeba do tego podejść świadomie, a nie oszukiwać samego siebie.

14

Odp: E-palenie

Na tym poziomie cywilizacji nie powinno być już nałogów, człowiek powinien umieć z tym sobie poradzić, ale trudno wygrać z interesem koncernów tytoniowych, które w reklamach kuszą dorosłym światem już nastolatków...

15

Odp: E-palenie

Ech... masz dużo racji. Pranie mózgu robią...

16

Odp: E-palenie

Nie korzystam. Słyszałam,że to jeszcze bardziej niezdrowe niż zwykłe papierosy. Ogólnie paliłam około 12 lat. Rzuciłam ponad rok temu używając tabletek Tabex i czytając książkę pt. : "Jak skutecznie rzucić palenie?"
Tabletki zahamowały potrzebę fizyczną ...głód nikotynowy, a książka pomogła poustawiać w głowie wszystko i złamać moje stereotypy "że lubię palić itp"
Polecam Wszystkim ! Wreszcie jestem wolnym człowiekiem i żaden papieros o mnie nie stanowi. Nie myślę o nim, nie mam chęci zapalenia, absolutnie. Czuję się lepiej, odzyskałam kondycję, mam chęć na ruch i spor, schudłam 15 kg. Jestem odstresowana, wolna i szczęśliwa.

17

Odp: E-palenie

odradzam bardzo szkodliwe jest może nie ma tam tego co jest w papierosie ale sa inne substancjie które szkodza

18

Odp: E-palenie

ale to już jest moda, podobnie jak kiedyś napalenie...

19

Odp: E-palenie

A ja zamiast e-papierosów polecałabym raczej wyposażyć się w dobrą lekturę, która zmotywuje do całkowitego rzucenia palenia. Po co przerzucać się na nowe uzależnienie skoro można pozbyć się poprzedniego. Gdyby ktoś potrzebował ciekawych artykułów to dajcie znać, podeślę fajną stronkę.

20

Odp: E-palenie

Polecam książkę "Jak skutecznie rzucić palenie? " tabletki Tabex i skończyć z tym raz na zawsze. Paliłam przez 15 lat! Jestem osobą niepalącą od 1,5 roku.

21

Odp: E-palenie

E papierosy dobre na krótką metę. Ja sama raz spróbowałam i dla mnie są duszące. Mój Mąż, mój wuja, tata i wiele osób wokół mnie paliło e-papierosy zamiast tradycyjnych, ale dość szybko wracali do starego nałogu. Po za tym wydaje mi się, że rzeczywiście mogą być bardziej szkodliwe od tradycyjnych, gdzieś kiedyś o tym czytałam.

22

Odp: E-palenie

Dla zainteresowanych w sklepie Atmant jest promocja. Przy zakupie liquidu do każdej zamówionej sztuki dodatkowo jeden olek tylko z a 3 zł.

23

Odp: E-palenie

Jak dla mnie to i jedno i drugie jest do nieczego, jak nie palić to nie palić wcale.

24

Odp: E-palenie

E-palenie jest równie szkodliwe jak normalne papierosy

25

Odp: E-palenie

No właściwie to chyba do dzisiaj nie wyjaśnione jest to czy e=palenie jest obojetne dla zdrowia. Na pewno jest mniej szkodliwe niż tradycyjny papieros, ale całkiem zdrowe to może nie być. Ważne na pewno jakiej substancji się używa do robienia mgiełki. Jesli nie wiemy co palimy to lepiej nie palmy w ogóle.