1

Temat: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Od dziś zaczynam odchudzanie. Co myślicie o diecie niskowęglowodanowej?

2

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

No niby wszystko ok, ale jak w dalszym ciągu wolałabym stosować dietę, którą stosuję teraz, ćwiczenia oraz ograniczenie spożywania różnego rodzaju produktów spożywczych. Zainteresowanym schudnięciem naprawdę bym ten rodzaj diety również polecała.

3

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Dla mnie najrozsądniejsza dieta to odstawić cukry. Ważne dla mnie jest rozłożenie diety w czasie. Osiąganie powoli kolejnych etapów dzięki, którym łatwiej po zakończeniu diety zachować wagę bez efektu jojo.

4

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Dziewczyny,
przede wszystkim zmieńcie nawyki żywieniowe NA STAŁE nie tylko na czas "diety". Nie katujcie się mono-dietami, tabltekami czy koktajlami...
zdrowiej, lżej, ruch i na stałe! :

5

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Rozsądne odchudzanie? Poprzez zmianę stylu życia, zmianę przyzwyczajeń - to naprawdę podstawa. Sama wiem jak było u mnie. Np. ja nie potrafiłam stracić nadwagi bez wprowadzenia ruchu na świeżym powietrzu. I właśnie tak uzyskałam zadowalający efekt ;-)

6

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Najważniejsza zasada to taka, że diety nie można zacząć z dnia na dzień i skończyć ją z dnia na dzień ponieważ to może mieć odwrotne skutki, nalezy wszystko prowadzić stopniowo. Np: jeżeli nagle odstawimy niezdrowe jedzenie to być może poczujemy się lepiej, ale przy nastepnym posiłku będziemy chcieli jeśc jeszcze więcej smile

7

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Tez jestem tego zdania, moje diety zawsze trwały 3-4 miesiące i wtedy był efekt

8

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Ja schudłam 9 kg, pozostało mi z 5...

9

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Nie radykalnymi diety i nie głodówką - moim zdaniem. Dobrze jest ustalić poprzez test, jaki posiada się styl zdrowia, potem otrzymuje się bardziej precyzyjne rady i wskazówki, które efektywniej pozwalają o siebie dbać. I walczyć z nadwyżką kilogramów smile

Ostatnio edytowany przez Binika (2013-11-23 14:39:07)

10

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Zmiana stylu żywienia nie zawsze jest tak prosta dla wszystkich jak mogłoby się wydawać.

11

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Przede wszystkim zmiany muszą być wprowadzane kolejnym krokami, a nie wszystko całkowicie zmieniamy z dnia na dzień. Bo co to może dać? Tylko efekt jojo... Radzę wprowadzić odpowiednie środki na odchudzanie, poczytajcie bloga, którego wam pokazywałam w poprzednim wpisie. Można sporo się dowiedzieć o tym, jak łatwo i zdrowo schudnąć. To naprawdę możliwe.

12

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

O to to, zgadzam się z przedmówcą. Ewolucja, nie rewolucja.

13

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

ja mam dzisiaj oczyszczającą głodówkę - tylko soczki piję - żeby w Sylwestra nie paradować z brzuszkiem bo mam obcisłą sukienkę w planie założyć

14

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

A w Sylwestra też nic nie jadłaś? Przecież taka jednodniowa głodówka przed imprezą nic Ci nie da, nawet pogorszy sprawę, bo jak się cały dzień nic nie je, a później się zje lub wypije cokolwiek, to wywala brzuszek tongue W takiej sytuacji, jeśli nie zdążyło się schudnąć i spłaszczyć brzucha, to już chyba lepiej założyć majtki modelujące tongue

15

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Nawyki żywieniowe należy zastosować na stałe. Całe życie w sumie trzeba uważać na to co się je. I wprowadźcie ruch na stałe. Zamiast samochodu w lecie - rower. Zamiast jechać autobusem z najbliższego przestanku - idźcie przestanek dalej wink

16

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Moim zdaniem bardzo często powodem tego, że przestajemy się odchudzać jest brak motywacji. Po prostu nie chce się już wykonywać ćwiczeń czy jeść więcej warzyw. Mi bardzo pomogła aplikacja , którą można bezpłatnie ściągnąć na telefon . Wybiera się w niej różne wyzwania i później stara się je zrealizować. To naprawdę działa, przynajmniej w moim przypadku smile

17

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Rozsądnie to powoli a nie głodzić sie przez tydzień a potem znów objadać..

18

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Przyznaje szczeerze, ze zaczelam swoje gubienie zbednych kilogramow od biegania, silowni i basenu. Kiedy to nie pomagalo odstawilam ciezkostrawne produkty, slodycze. Zaczelam jadac regulanie - 5 mniejszych posilkow. Nie pomoglo mi to za bardzo. Nadal utrzymywalo mi sie kilka kilogramow nadwagi.

19

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

A czy bezpiecznie jest przyjmować suplementy diety podczas odchudzania? Ja chciałabym sie trochę wspomagać nimi w nadziei że przyspieszy to efekty smile

20

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Zależy od stanu zdrowia pewnie. Ja bym nie przesadzała, bo nie są obojętne na wątrobę i żołądek

21

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Powoli, z planem, a nie przez tydzień, a potem zacząć się objadać na zapas:)

22

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

ja stosuje też co wieczór balsamy odchudzające z zieloną herbatą i wyciągiem z kawy

23

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Ruch i lekka dieta, tego nic nie zastąpi...

24

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Dla mnie rozsądne odchudzanie się to przede wszystkim skupienie się na zmianie swoich nawyków żywieniowych. Diety mają to do siebie, że w końcu człowiek przestaje się do nich stosować, a nawyki żywieniowe są czymś trwałym, co wchodzi nam w krew. Ja pomagałam sobie w procesie zmiany moich nawyków przede wszystkim z aplikacji. Codziennie otrzymywałam różne porady na temat zdrowego żywienia czy też aktywności fizycznej, a z czasem już zaczęła się do nich nieświadomie stosować. To jest chyba najskuteczniejsze rozwiązanie.

25

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Warto skorzystać z rady dietetyka, żeby nie popełniać błędów żywieniowych i nie mieć efektu jo-jo