51

Odp: Wiosenne odchudzanie

Najlepiej połączyć, to wszystko o czym piszecie czyli RUCH+ DIETA (a raczej racjonalne odżywianie) + SUPLEMENTY DIETY . Wiosne już mamy smile) wiec....... czas na rower, długie spacery, nie forsujcie się od razu wszystko w swoim czasie stopniowo, do tego jakiś suplemencik ja np od miesiąca stosuję  fajny skład: papryczka, zielona herbata i błonnik, zrezygnowałam ze słodyczy i zaczęłam biegać.......efekty już widać smile))
Jeszcze jedno, mój apetyt znacznie się obniżył.

52

Odp: Wiosenne odchudzanie

Zaczęłam kręcić hula hopa... Przez 3 dni kręciłam i na tym się skończyło sad I to by było na tyle mojego odchudzania.... Ehh...

53

Odp: Wiosenne odchudzanie

Musicie moje drogie panie wypróbować aerobik - ruch poprawia metabolizm, co  pomaga nam zrzucić zbedne Kg smile

54

Odp: Wiosenne odchudzanie

Ja także polecam tylko ruch i trochę umiaru w jedzeniu węglowodanów.

55

Odp: Wiosenne odchudzanie

Węglowodany nie są wcale tuczące same, ale dopiero tuczą łączone z tłuszczem i białkiem
Więc ryż można jeść ale bez tłustych steków czy makaron bez zawiesistych  sosów

56

Odp: Wiosenne odchudzanie

Sam ryż jeść to nie jest dobry pomysł... Ale z chudym mięsem nie powinien tuczyć.

57

Odp: Wiosenne odchudzanie

Biegałam dziś trochę. A teraz umieram hmm

58

Odp: Wiosenne odchudzanie

Trzeba umiejętnie dawkować ruch, zaczynać od 5 minut joggingu, porozciągać się wcześniej. Teraz masz zakwasy, bo nadwerężyłaś mięśnie

59

Odp: Wiosenne odchudzanie

[quote=Ksymena]Sam ryż jeść to nie jest dobry pomysł... Ale z chudym mięsem nie powinien tuczyć.[/quote]

Żeby schudnąć trzeba jeść. Powie Ci to każdy dietetyk. Jak masz cokolwiek spalać, jeśli nie masz co? Organizm musi dostać zarówno wartości odżywcze, jak i porcję energii w dobrych (nie białych!) węglowodanach. Jeśli masz ochotę na słodycze, co do których wiadomo, że tuczą... znacznie lepiej sięgnąć po zbilansowany batonik . Ja tak zawsze robię, jak mnie najdzie. No i nie głodzić się. Nie wolno się głodzić!

60

Odp: Wiosenne odchudzanie

Agrestowa a gdzie można kupić te batoniki? Jeśli nie jestem na tej diecie to też mogę mieć do nich dostęp? Wiele o nich słyszałam. Dlatego tak się zastanawiam, a słodycze to uwielbiam

61

Odp: Wiosenne odchudzanie

Słodycze na diecie?

62

Odp: Wiosenne odchudzanie

Można jeść zwykłe, ogólnodostępne batoniki.

63

Odp: Wiosenne odchudzanie

Dokładnie. Słodkie są także napoje ze słomką i te zwykłe. Nie pogardzę jednakowoż owsianką i daniami gotowymi, jak kurczak śródziemnomorski czy curry. Bardzo przyjemna dieta, naprawdę smile

64

Odp: Wiosenne odchudzanie

Ja swoje wiosenne odchudzanie zaczęłam od korzystania z możliwości ograniczenia spożywania nawet najlepszych potraw i zdecydowałam się na skorzystanie z możliwości skorzystania z ćwiczeń i porad

65

Odp: Wiosenne odchudzanie

Ja postanowiłam zacząć jeździć na rowerze. Upatrzyłam sobie rower i chyba go kupię na wypłatę -  nie chcę jeździć byle czym bo mam w planach robienie długich tras. Poza tym ograniczyłam słodycze i gazowane napoje. Zobaczymy ile kilogramów zleci do wakacji.

66

Odp: Wiosenne odchudzanie

Ja to czy jest wiosna , lato , jesień czy zima smile to pilnuje swojego menu oczywiście bez przesady jem frytki , hamburgery smile ale wszystko domowej roboty oraz z przeliczeniem węgli tongue na nie lepiej jednak uważać.

67

Odp: Wiosenne odchudzanie

Och wiosna... jak miło... przesiedzę przed komputerem.

68

Odp: Wiosenne odchudzanie

Chyba każda z nas chce na wiosnę/lato wyglądać wyjątkowo dobrze, szczególnie w kostiumie kąpielowym. Ale o to trzeba dbać cały rok a nie tylko w kwietniu/maju. Mi na początku pomógł plan, teraz zdecydowanie lepiej się odżywiam i regularnie ćwiczę, dzięki czemu nie mam problemów z dodatkowymi kilogramami. Może brzmi to nudnie, ale jeśli będziemy pracować nad sobą przez cały rok, to wtedy efekty będą lepsze a i my szczęśliwsze.

69

Odp: Wiosenne odchudzanie

Jakaś opcja dla tych, którzy zawsze wszystko zostawiają na ostatnią chwilę?

70

Odp: Wiosenne odchudzanie

Żeby były odpowiednie efekty należy po pierwsze wprowadzić do swoich codziennych nawyków zdrowe odżywianie oraz ćwiczenia. Bez połączenia żaden efekt nie będzie zadowalający. Ja ze swojego doświadczenia polecam również dietę zbilansowaną,.

Ostatnio edytowany przez izawagrocka (2015-03-16 16:15:35)

71

Odp: Wiosenne odchudzanie

Ja zawsze znajdę inspirację w lodówce. Taką bardziej inspirującą niż te wszystkie diety tongue sad

72

Odp: Wiosenne odchudzanie

Jak ktoś ma dużą nadwagę to warto się odchudzać. Aby uzyskać zdrowie. Mi bardzo w zrzuceniu zbędnych kilogramów pomógł błonnik, który hamował apetyt i minęły mi napady wilczego apetytu. Mogłam więc jeść co 3 godziny - nie odczuwając większego głodu.

73

Odp: Wiosenne odchudzanie

Dodałabym jeszcze kaszę jaglaną na obiadek do kurczaka wink
Skuteczna dieta nie polega na głodzeniu a na zbilansowaniu proporcji węglowodanów do tłuszczy i białek. Dziewczyny rezygnują w trakcie odchudzania z chleba na rzecz sałaty i jabłek.  Może i odstawienie pieczywa przyniesie spektakularne efekty ale wbrew pozorom na chwilę. W chlebie i bułkach są obecne podstawowe dla funkcjonowania organizmu witamina B2, mangan i cynk. Dodatkowo mąka pszenna jest bogatym źródłem białka. Co ciekawe amerykańscy żywieniowcy zachęcają do spożywania minimum 5 kromek chleba na dzień smile

74

Odp: Wiosenne odchudzanie

Mój mąż by się załamał jakby zamiast chleba dostał sałatę big_smile o wiele łatwiej było go przekonać do suplementów diety takich jak spalacze tłuszczu, ma obiecane, że jak zrzuci conieco będzie sobie mógł kupić kreatynę. Zawsze się na nią nakręcał, ale nie pozwalałam, chociaż ostatnio jestem coraz bardziej przekonana do suplementów.

75

Odp: Wiosenne odchudzanie

haha, mój też wink ale znalazłam na to sposób, kupiłam taki zestaw  i bierzemy przed posiłkami, wiec już sobie chleba nie odmawiam wink