76

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Ja też lubię płatki owsiane z jogurtem smile

77

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Nie wiem, jakoś mi nie smakuje, żuję to rano przez pół godziny. Raz mi smakowały te płatki, jak je zmiksowałem z mlekiem, truskawkami i malinami, ale nie chcę mi się codziennie coś takiego przyrządzać przed pracą.  Jem to w sumie dla wartości energetycznej, żeby mieć siłę.

78

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Siłę daje też schabowy, tylko że z rana to tak nie bardzo jeść obiad...

79

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

A kiedyś z teściową stosowałysmy taką dietę owsianą. To było coś raczej oczyszczającego bo przez jeden dzień w tygodniu jadło się 5 porcji owsianki.

80

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

[quote=marass]Nie wiem, jakoś mi nie smakuje, żuję to rano przez pół godziny. Raz mi smakowały te płatki, jak je zmiksowałem z mlekiem, truskawkami i malinami, ale nie chcę mi się codziennie coś takiego przyrządzać przed pracą.  Jem to w sumie dla wartości energetycznej, żeby mieć siłę.[/quote]
jesz to tylko dlatego że jest zdrowe? i tak co rano się męczysz... ale chyba nie o tow zdrowym żywieniu chodzi??
dieta ma nam sprawiać przyjemność i być zdrowa smile
pomyśl, to przecież coś co towarzyszy Ci całe życie, jak długo jeszcze dasz radę się zmuszać do tej owsianki?

81

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Zmuszam się już długo i tak, jem to tylko dla zdrowia i jako fundament do budowy tkanki mięśniowej. Czasem sobie zjem jakieś smaczniejsze musli albo zwykłą bułkę, ale po owsiance czuję się taki odmulony big_smile

82

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Chyba będziesz musiał tu nam zaprezentować jakąś fotkę... smile

83

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Nie ma się co przez dłuższy czas czymś katować.

84

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Kawa z mlekiem i  2 skibki chleba razowego z jakimś serkiem itp smile

85

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Ja lubię zamiast płatków otręby pszenne z jogurtem, pychota ;]

86

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Ja niestety nie mam ochoty na jedzenie z rana, wiem że to wielki błąd ale przyzwyczajenia już odcisnęły piętno i rano nic nie przełknę. Śniadanie dla mnie to pora w południe, wtedy z chęcią kanapki wcinam.

87

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Ja kiedy nie zjem przez cały wieczór, to mam ochotę na śniadanie rano, a kiedy nie mam to się zmuszam, bo nie chcę pić kawy na pusty żoładek, źle się czułam kiedy tak robiłam.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2012-06-01 13:31:49)

88

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Ja mogę nie jeść kolacji, ale śniadanie najpóźniej o 9.00 muszę

89

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Nie wyobrażam sobie dnia bez pożywnego śniadania. Jak w ciągu pół godziny po przebudzeniu nic nie zjem to strasznie m burczy w brzuchu. Ja na śniadanie preferuje coś ciepłego np. mleko z płatkami owsianymi ewentualnie jakiś tosty.

90

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Ja kiedyś uwielbgiałam owsiankę na śniadanie. Od kilku lat jednak zauważyłam, że lekko mnie mdli kiedy zjem na śniadanie płatki lub serek homogenizowany, dlatego mleko piję i jem płatki tylko wieczorem.

91

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

ja lubię zupy mleczne na śniadanie.

92

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

[quote=milady]Ja niestety nie mam ochoty na jedzenie z rana, wiem że to wielki błąd ale przyzwyczajenia już odcisnęły piętno i rano nic nie przełknę. Śniadanie dla mnie to pora w południe, wtedy z chęcią kanapki wcinam.[/quote]

Też nigdy nie jadłam śniadań i dopiero od ok 3 tygodni zaczęłam je jeść codziennie i to przed kawą;p Powiedziałam sobie że będą to płatki z mlekiem bo jakbym zaczęła się zastanawiać na co mam ochotę to do południa by mi zeszło wink

93

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Ja nie mam czasu jeść śniadań, najczęściej jem dopiero w pracy owoce i jogurt

94

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Zawsze coś jem rano, choćby banana czy kawałek chleba z masłem i dodatkami

95

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Ja jem śniadanie ok. 8.00 a potem dopiero obiad po 12.00, nie jem nic w międzyczasie

96

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Ja jem 2 jabłka na śniadanie i lekko się czuję