101

Odp: Sylwester :)

Mój się pytał:"Poszlibyśmy gdzieś na sylwestra?" Ale odparłam:"Chcę w domu." Jakoś tak nie mam ochoty na ludzi. Niby do tego czasu może mi się odmienić, ale wątpię w to. Chcę romantico we dwoje w domowym zaciszu. Niedługo zacznie się okres wykombinowywania powodów do odmowy. Na pewno jego koledzy przyjadą zza granicy i będą chcieli coś organizować, zapraszać itd., a przecież nie powiem im wprost:"Nie lubię was".
Nie będę patrzeć na człowieka, którego zdradę widziałam na własne oczy, ani na jego kobietę, która jest nie lepsza i w dodatku mizdrzy się do mojego faceta, a jak to robi mam ochotę jej powiedzieć:"Sorki, że ci wtedy cześć nie powiedziałam, wtedy na takiej a takiej imprezie, ale nie poznałam cię, miałaś większe  cycki, blond włosy, inną fryzurę, a przez to wszystko twoja twarz wydawała mi się jakaś obca, ale ty też mi cześć nie powiedziałaś". Nie będę patrzeć na ich samotnego przyjaciela, któremu z litości sprowadza się koleżankę, ze względu na którą mam ochotę krzyczeć:"To jest ta wasza przyjaźń? Że podsuwacie mu kobietę, która zniszczyłaby mu życie gdyby coś do niej poczuł?" Nie będę patrzeć na frajera, który niemalże zapomniał jakiej jest narodowości, tak go zagranica zmieniła, który na oczach żony lizał się z jakąś pindą, a żona...cóż, nie będę komentiwać, bo na wierność nie zasłużyło żadne z nich. Nie lubię tych ludzi. Niestety oni wszyscy znają się od gówniarza i nie próbuję nawet ingerować w ich relacje, tylko po prostu ich unikam.

102

Odp: Sylwester :)

My chcemy zrobić coś całkowicie szalonego. Pojechać na wybrzeże gdańskie pociągiem, tak by o północy być na plaży. bardzo spodobał mi się ten pomysł smile

103

Odp: Sylwester :)

Świetny! Gdyby nie ta odległość też bym tak chciała smile
Ale w pociągu tak ziiiimno... brrrr...

104

Odp: Sylwester :)

Poprzedni sylwester był mało fajny sad , towarzystwo popiło zanadto i jakoś tak wyszło , że chwilę po pierwszej poszłam spać..., dlatego w tym roku posiedzę sobie w domu , w spokoju .
Wolę tak , niż powtórkę z zeszłego roku , a na to się zapowiadało...

105

Odp: Sylwester :)

Sylwester jest raz w roku, nie darowałabym, sobie gdybym go przesiedziała w domu!
Wszystkim polecam takie imprezy, jaką miałam przedwczoraj!

106

Odp: Sylwester :)

Ja musiałam być w domu bo trochę choruję ostatnio i nie chciałam towarzystwa zarazić... Ale przynajmniej wkroczyłam wyspana w 2013 rok... smile

107

Odp: Sylwester :)

Moja superimpreza w Sylwestra skończyła się lekkim kacem, ale przez Nowy Rok się wyspałam...

108

Odp: Sylwester :)

ja piłam tylko szampana więc uniknęłam posylwestrowych powikłań wink

109

Odp: Sylwester :)

Byłam też w chacie, pooglądałam TV, wypiłam %, ale malutko, tak tylko dla tradycji i poszłam spać.

110

Odp: Sylwester :)

My w tym roku zdecydowaliśmy się w końcu ruszyć nasze cztery litery z domu i porządnie poszaleć w sylwestra smile Jesteśmy na etapie poszukiwania jakiegoś fajnego miejsca na taki wypad. Jak na razie stanęło na górach. Wiadomo, święta w górach maja swój klimat big_smile

111

Odp: Sylwester :)

Taaak... marzę o takim domku w górach, cieple bijącym od kominka, chłodnym poranku, świecach, światełkach, gorącym kakao, kocu w kratę, mnóstwie śniegu i odludziu... bez Internetu. Święta + Sylwester w takim miejscu. I kilka fajnych osób. Idealna sceneria do tego, żeby poczuć się mega szczęśliwą.

112

Odp: Sylwester :)

jak marzysz o takim spędzeniu sylwestra to zapraszam do odwiedzenia strony [url]https://www.sylwestrowo.pl/[/url] znajdziesz tam bardzo dużo ofert ośrodków i ofert sylwestrów w klimacie gór.

113

Odp: Sylwester :)

Osobiście uważam, że najlepiej spędzić sylwestra w jakimś większym mieście smile Nie ma nic lepszego, niż wynająć [url=http://mishmashhostel.pl/blog/rooms-list/double-2/]taki[/url] komfortowy pokój, aby wszędzie było blisko i wybrać się na zabawę do któregoś z klubów.

114

Odp: Sylwester :)

Ja w tym roku wybieram się nad morze i będę balować w rytmach Kubańskich: [url]http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/kubanski-sylwester-nad-morzem/[/url]. Jest to specjalnie zorganizowany rodzinny sylwester nad morzem w Primavera. Mają być gorące rytmy i - co wazniejsze - specjalny kącik zabaw dla dzieci, które będą pod opieką animatorów smile Dorośli zatem będą mogli zająć się sobą smile Jeszcze nigdy nie byłam w sylwestra nad morzem, nie mogę się doczekać smile

115

Odp: Sylwester :)

Macie już jakieś plany na bezpieczne spędzenie sylwestra?

116

Odp: Sylwester :)

Najbezpieczniej to w domu:) Ale nie ma potrzeby aż tak izolować się od ludzi, trzeba liczyć na szczęście i bawić się w tę jedyną przełomową noc w roku:)

117

Odp: Sylwester :)

Fajnie byłoby jechać w góry...

118

Odp: Sylwester :)

Też bym chciała smile
I jeszcze żeby były takie ośnieżooooone. Tylko jak potem  przebrnąć przez śnieg, żeby wrócić do pracy big_smile
Marzą mi się ferie - teraz doceniam, jakim były szczęściem, haha