1

Temat: Jakie kwiaty do mieszkania?

Właśnie wybieram się na parapetówkę do znajomych, którzy w ramach prezentu zażyczyli sobie kwiaty doniczkowe. Możecie polecić jakieś niewymagające za dużo zachodu i do tego ładnie kwitnące? Znajomi mają kota, a podobno nie wszystkie są bezpieczne dla zwierzaków...

2

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

z reguły te kwitnące są raczej wymagające.Ja miałam raz Kalanchoe-lubi ciepło i nasłonecznione miejsca.Jest bardzo ładny

3

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Mój chłopak nieszczególnie dba o fikusa i trzyma się bardzo ładnie, aż dziw bierze. Tylko że ze względu na dużą ilość liści to raczej nie jest roślina wskazana dla alergikow, bo trzeba ścierać kurz, a to duży kłopot.

4

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Dracena jest kwiatem ładnym i mało wymagającym. Również Sansevieria jest mało wymagająca.

5

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Ktoś wie jak się miewają gerbery w warunkach domowych? Takie w doniczkach w pokoju?

6

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

A nie za duże jak na pokój? Chyba że masz salę konferencyjną w domu?
Może spróbuj, a potem się nam pochwalisz fotkami:)

7

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Mamie kupiłam. Nie jest za duża. Po wyjęciu z folii liście się rozłożyły, ale wcale nie zajmuje dużo miejsca.

8

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Miałam ostatnio ochotę na gerbera ale boje się że przy moim suchym powietrzu w pokoju szybko straci witalność:)

9

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

U mojej koleżanki są gerbery i mają się dobrze smile ale może zależeć to od powietrza w domu. więc nie wiem, jak sprawiałyby się gdzieś indziej.

10

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

kaktus, filodendron, bluszcz, gwiazda betlejemska.

11

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Na bluszcze to trzeba uważać, nie wiadomo kiedy zawiną się wokół różnych zakamarków i potem trzeba je odwijać lub obcinać. Mnie jeden przebił nawet firankę

12

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Moje są splątane i stoją w doniczkach na szafie i zwisają  na dól, ale żeby dotykały ziemi to je pozawijałam w górę.

13

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

ja mam pachirę i storczyka, te da kwiatki spokojnie mi starczają tongue z resztą tylko tyle kwiatów jestem w stanie opanować na razy tongue

14

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Pachira-1 raz słyszę o takim kwiecie.

15

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

U mnie storczyk stracił na zimę wszystkie kwiaty... A tak o niego dbałam

16

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Na wiosnę powinien odżyć, tylko musi być regularnie podlewany

17

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Zależy ile ma lat ten storczyk, może już nie ma siły na kwitnienie

18

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

u mnie królują paprocie, jedna ma ok . 15 lat i wciąż jest piękna, rozłożysta i soczyście zielona...

19

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Ja nie mam ręki do kwiatów chyba, bo najdłużej rok wytrzymują...

20

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Dostałam niedawno cyklamena. Też uważam, że nie mam ręki do kwiatków, ale o tego staram się dbać big_smile W ciągu 2 tygodni jeszcze nie padł wink

21

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Najważniejsze to nie przelać i nie przesuszyć smile

22

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Staram się wink Nawet gadam do niego wink

23

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Podobno lepiej kwitną wtedy:)

24

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Mam nadzieję big_smile Wczoraj zawarliśmy umowę tongue Ja mu kupię ładną osłonkę na doniczkę, a on będzie ładnie kwitł smile

Ze swojej części już się wywiązałam smile

25

Odp: Jakie kwiaty do mieszkania?

Ja polecam paprocie