26

Odp: pielęgnacja dłoni

Jak już Cię leń do końca opanuje, to będziesz używać jednorazowych naczyń i sztućców... Czyli teraz jeszcze nie jest tak źle... wink

27

Odp: pielęgnacja dłoni

my mamy dużo, bo przez ostatni nawał pracy zmywamy raz na dwa dni big_smile
jakoś tak na wakacje nam się zwaliło dużo pracy .... hmm

28

Odp: pielęgnacja dłoni

Pomoc domowa by się przydała... Może mily studencik na godziny? Albo mąż do wynajęcia jak prawdziwy nie daje  rady zmywać?

29

Odp: pielęgnacja dłoni

[quote=summerlove]Jak już Cię leń do końca opanuje, to będziesz używać jednorazowych naczyń i sztućców... Czyli teraz jeszcze nie jest tak źle... wink[/quote]
Summerlove... plastiki mi się skończyły. Używałam przez jakiś czas, bo zostały z imprezy. Serio. Tylko kilka kubków zostało i jak nie chce mi się iść na pierwsze piętro do kuchni to są pod ręką w szafce na parterze.

30

Odp: pielęgnacja dłoni

Ale leniuszek a Ciebie... Co to będzie za parę lat...

31

Odp: pielęgnacja dłoni

Za parę lat nie przejdę przez drzwi, bo się nie zmieszczę i wtedy to, że nie pójdę po kubek na pierwsze piętro nie będzie juz kwestią lenistwa, więc będę miała czyste sumienie. Żartuję.

32

Odp: pielęgnacja dłoni

Jaki problem zdjąć drzwi i wyburzyć kawałek ściany? Myśl techniczna w służbie człowieka, nie?

33

Odp: pielęgnacja dłoni

Summerlove przecież Niechcemisie odchudzi się przez wakacje, to taka modernizacja nie będzie potrzebna tongue chyba... tongue

34

Odp: pielęgnacja dłoni

Mam nadzieję, ha ha big_smile
No wiecie, bo jak będę tyła to niestety nie wdrapię się na pierwsze piętro i nie przecisnę przez drzwi do pokoju, w którym jest komputer, do laptopa nie sięgnę, a nawet gdyby to paluszkami jak serdelki pisałabym wtedy zamiast a - as, zamiast e - er, bo te klawisze takie małe jakieś.

35

Odp: pielęgnacja dłoni

W takim razie nie ryzykuj, bo jeszcze nam z forum znikniesz, a co my wtedy zrobimy? Wakacje się zaczęły, więc do odchudzania! marsz ! big_smile

36

Odp: pielęgnacja dłoni

Dziękuję Ci Ninek, ja chyba potrzebuję, żeby ktoś mi to nakazał, bo sama sobie to tylko wymówki poddaję.

37

Odp: pielęgnacja dłoni

idź do dietetyka big_smile big_smile big_smile

38

Odp: pielęgnacja dłoni

Najlepsza dieta to MŻ = mniej żreć smile Do tego niepotrzebny dietetyk tylko trochę silnej woli...

39

Odp: pielęgnacja dłoni

Ja mam już dietę ułożoną przez dietetyczkę, ale i tak się do niej nie stosuję. Wystarczyło że ją przeczytałam - cztery albo pięć stron formatu A4 drobnym druczkiem. I tak będę jadła to co jest w lodówce.
Kiedyś, żeby mnie "biała szafa" nie kusiła zrobiłam potężne dietetyczne zakupy i zamknęłam się u chłopaka. W sumie coś tam schudłam. Nie pamiętam już co on takiego przyrządził, ale pokusa zwyciężyła i dietetyczne produkty popadły w niełaskę kilka dni po rozpoczęciu diety.   Lato to chyba najlepsza pora na odchudzanie ze względu na te wszystkie warzywa i owoce sezonowe, które nie dość że są dietetyczne to jeszcze apetyczne i człowiek cały rok czeka na pomidory, które smakują jak pomidory, gruntowe ogórki, świeże wiśnie i inne bajery.

40

Odp: pielęgnacja dłoni

A ja ostatnio sama chudnę... Choć się wcale nie odchudzam... hmm

41

Odp: pielęgnacja dłoni

Też tak kiedyś miałam. Nie miałam pojęcia dlaczego. Mi z odchudzaniem zejdzie szybko jeśli tylko zacznę, ha ha. Najszybsze tempo jakie osiągnęłam to 6 kg w dwa tygodnie.

42

Odp: pielęgnacja dłoni

No to bierz się od zaraz !! I za tydzień już będziesz widzieć efekty smile

43

Odp: pielęgnacja dłoni

Faktycznie... bo grubaski szybciej chudną. Te  same ćwiczenia są większym wysiłkiem dla puszystych niż dla szczupłych. Do tego gdybym nie jadła w nocy albo nawet wieczorem od godz. 20.00 to po wakacjach mogłabym być nawet zadowolona smile

44

Odp: pielęgnacja dłoni

Intrygujesz mnie...

45

Odp: pielęgnacja dłoni

Ha ha ha big_smile big_smile big_smile
Dobrze że nie napisałaś "irytujesz mnie..."

46

Odp: pielęgnacja dłoni

[quote=niechcemisie]Ha ha ha big_smile big_smile big_smile
Dobrze że nie napisałaś "irytujesz mnie..."[/quote]

Nie mogłam tak napisać, bo tak nie jest tongue Tylko intrygujesz tongue

47

Odp: pielęgnacja dłoni

U mnie sprawdza się ciepła oliwa z dodatkiem soku z cytryny (przynajmniej raz w tygodniu) i najzwyklejszy krem do rąk Eveline Cosmetics za kilka złotych, skóra gładka i nawilżona, a paznokcie też twarde smile

48

Odp: pielęgnacja dłoni

Wiecie co dziewczyny, zawsze zastanawiało mnie, czy kiedy stoujemy te wszystkie balsamy, kremy do stóp, do biustu, do twarzy... to dłonie nie mają dość, bo to przecież one muszą to  wszystko rozsmarowywać. Myjecie ręce po każdym takim zabiegu? Ja tylko po kremie do stóp, bo zapach mi najczęściej nie odpowiada.

49

Odp: pielęgnacja dłoni

Ja nie myję... No chyba że mam zamiar zaraz potem coś zjeść...

50

Odp: pielęgnacja dłoni

Tak myślę i myślę, czy po tylu kremach wewnętrzna strona łapek nie odczuwa przesytu tych wszystkich składników...