76

Odp: pielęgnacja dłoni

Ja bym nie zasnęła z rękawiczkami na dłoniach :-) I chociaż sposób na pewno jest skuteczny to zdecydowanie wolę tradycyjny krem do rąk  i raz na 3 tygodnie zakładam rękawiczki nawilżające dla dłoni - ma się je na dłoniach przez 30 minut i po nich dłonie są super miękkie i nawilżone.

77

Odp: pielęgnacja dłoni

Ja też wolę kremy, bo mniej ceregieli i zawsze można wrzucić do torebki, stosować doraźnie, łatwo i szybko smile Nie żebym się nie skusiła na rękawiczki, ale jednak krem jest łatwiejszy w użytkowaniu.

78

Odp: pielęgnacja dłoni

Są też maski na dłonie, polecam, mają więcej skoncentrowanych składników

79

Odp: pielęgnacja dłoni

Ja to w ogóle mam skórę atopową czyli taką, co wymaga najwięcej  szczególnej pielęgnacji.  Ale ostatnio znalazłam bardzo fajne kosmetyki z atopis.pl, które łagodzą wszelkie zaczerwienienia. Są na prawdę okej.

80

Odp: pielęgnacja dłoni

powiem Wam, że często na takie problemy jak właśnie sucha czy atopowa skóra, działają kosmetyki dla dzieci. Krem ma super skład, konsystencja jest delikatna kremowa i szybko się wchłania.

Ostatnio edytowany przez komanto (2018-06-24 19:33:40)

81

Odp: pielęgnacja dłoni

Popytajcie znajomych w tym temacie. Sądzę, że to może być bardzo dobre i pomocne rozwiązanie wink

82

Odp: pielęgnacja dłoni

Ogólnie, to  stosuję raz na miesiąc, efekty są natychmiastowe. Ogólnie to dzięki temu nie muszę tak często używać kremu do rąk. No i nie niszczą mi hybryd wink

83

Odp: pielęgnacja dłoni

> Diabela napisał/a:

> Ogólnie, to stosuję raz na miesiąc, efekty są natychmiastowe. Ogólnie to dzięki temu nie muszę tak często używać kremu do rąk. No i nie niszczą mi hybryd wink
Też używam. W sezonie działkowym nawet częściej, bo ta maseczka świetnie wyrównuje kolor skory i wygładza. A mi od grzebania w ziemi (co uwielbiam), robią się przebarwienia i czasami odciski.

84

Odp: pielęgnacja dłoni

Kaweczka nawet nie wiedziałam że wyrównują koloryt skóry. Ale ja  w sumie nie mam z tym problemu.

85

Odp: pielęgnacja dłoni

No ja miałam niestety troche przebarwień, ale rękawiczki sobie z nimi poradziły smile

86

Odp: pielęgnacja dłoni

tak

87

Odp: pielęgnacja dłoni

Dobrze wiedzieć że radzą sobie z przebarwieniami. Ja się cieszę że są i takie które nie niszczą lakieru ani hybryd... Bo dla mnie byłby to dodatkowy problem...

88

Odp: pielęgnacja dłoni

Smaruję je czasem serum do twarzy, efekty są świetne:)

89

Odp: pielęgnacja dłoni

Mam krem do rąk z CBD, jest trochę oleisty ale  spełnia swoje zadanie

90

Odp: pielęgnacja dłoni

O rety, dopiero czytałam, że Malinka smaruje dłonie kremem do twarzy, a teraz Filomena wystrzeliła z serum. Dziewczyny, droga ta Wasza pielęgnacja big_smile

Zaffa, czy mimo tej oleistości krem wchłania się szybko?