1,576

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mam kilka pomysłów, ale nie wiem na co się zdecydować, myśleliśmy, żeby całą rodziną pojechać nad jeziorko, nocowac w motelu z basenem, może nad Sulejów? Ewentualnie wycieczka do Krakowa, na pewno nie chcemy siedzieć w domu, a kiedy rozpoczynacie sezon grillowy?

1,577

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A ja już nie mogę się doczekać... Bo jedziemy wtedy do Paryża z moim Narzeczonym smile To będzie cudowne 5 dni smile

1,578

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Uuuuu... romantycznie smile


Co do majówki, to w moim mieście zawsze organizowane są imprezy plenerowe, tyle że w tym roku nie mam ochoty. Nawet nie orientowałam się jeszcze jakich zespołów koncerty będą.

1,579

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ajj jakoś dziś tak radośnie big_smile

1,580

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mi nie sad mam kryzys w związku. Tzn. może nie kryzys, bo to zbyt wielkie słowo, ale jest trochę nerwowo między nami, trochę bardziej niż zawsze. Dziś już zaliczylismy kłótnię.

1,581

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Paryż jest piękny!! Byłam już trzy razy big_smile i wcale nie zamierzam na tym poprzestać wink
u mnie w związku OK, ale za to pracy więcej niż zwykle... siedzę każdego dnia do późna i nadrabiam...

1,582

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Justynko dasz radę ! Niedługo święta, to złapiesz trochę oddechu smile

1,583

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

dzięki... chociaż w święta to dopiero jest gonitwa............ wink
rodzice, teściowie, babcia... a jeszcze trochę w domu by się posiedziało ........ wink

1,584

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

O nie, nie lubię tych świąt sad
Wielki pośpiech, sprzątanie, jedzenie, wielki zryw i nic. Należę do tych osób, które uciekają z domu i grupują się, by spędzić ze sobą czas z dala od wszystkich członków rodziny zaaborbowanych przygotowaniami i wciekłych jak osy.

1,585

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja już dochodzę do siebie smile  Mam trochę wytchnienia bo jestem na zwolnieniu smile Jeśli chodzi o święta to spędzam je tutaj z teściową i męża rodziną.... w ten weekend jedziemy do mnie bo jest pierwsza rocznica śmierci mamy sad

1,586

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Przykro mi Emilko sad

1,587

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Czas leczy rany, chociaż te rany jeszcze są świeże ....

1,588

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja wstałam w doskonałym nastroju... i dostałam smsa. Koleżanka miala mieć zaręczyny, miało być wspólne mieszkanie i wogóle cała reszta cudownego scenariusza, tyle że jej ukochany stracił pracę. Załapał się do innej, ale nie przerobił w niej nawet miesiąca. Czyli plany runęły. A wraz z nimi runęła cała wiara koleżanki w szczęście jej związku. Zastanawiam się na czym była w takim razie oparta. Chyba na tych obietnicach.

1,589

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

bez przesady! praca to nie wszystko - znajdzie nową, a ona ma jakąś pracę? nie oceniajmy związku i siły uczucia na tym, że facet nie ma pracy... pierścionek może być tani, ślub skromny... znam wiele związków, które przez pewien czas były utrzymywane  jej zarobków, wiadomo że to ON powinien utrzymywać dom, ale czasy są ciężkie, różnie bywa...

no chyba, że są jakieś głębsze powody utraty pracy - jego zaniedbania, lenistwo itp.

1,590

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Całkowicie zgadzam się z Justyną! Praca to nie wszystko ! W moim związku się zdarzyło, że mój narzeczony nie pracował przez dwa miesiące i nic to nam nie zaszkodziło w dalszych planach!

1,591

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

mój mąż na szczęście ma stałą, pewną pracę, bez stresu, bez "dyspozycyjności" - 8-16 i koniec, ale coś za coś: za to jest ona dość średnio płatna - choć powiem szczerze, że priorytety się zmieniają z wiekiem. Czasem owszem, żałuję, że nie kosi grubej kasy, że nie mamy drogiego samochodu czy nie jeździmy trzy razy w roku do ciepłych krajów wink ale tak między nami to wolę, aby zarabiał mniej a przynajmniej miał co miesiac przelew na konto, nie stresował się co rano, że dostanie wymówienie czy szef go zwymyśla i nie zostawał w pracy do późnych godzin big_smile

1,592

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja jestem załamana jej podejściem. Oczywiście, że macie rację dziewczyny. Oni nawet ze sobą nie mieszkają, ba nie mieszkają nawet w tym samym mieście. On jest z Gdańska. To duże miasto, w którym jest wiele miejsc pracy. Jeśli ich uczucie jest prawdziwe (z obu stron), to przetrwają kryzys. Ona nie pracuje, uczy się, jest na utrzymaniu matki. Nie rozumiem jej... dobra, wiem, że dla faceta, tym bardziej po trzydziestce praca jest szalenie ważna. On ma mieszkanie na utrzymaniu, wiadomo że stały dochód jest w takiej sytuacji niezbędny i gość będzie w tej chwili skupiony tylko na tym, może być nerwowy i takie tam, nic dziwnego gdyby nawet popadł w depresję. To wszystko zapewne pogorszy na jakiś czas ich relacje, choć niektóre pary zbliżają się do siebie, gdy napotykają na życiowe trudności. Utrata pracy nie jest powodem do rozstania. Co innego gdyby facet miał z nią dzieci i [b]nie chciał[/b] szukać pracy, a ona starałaby się o pomoc socjalną i rozstała z tym człowiekiem, jako że nie spełnia obowiązków ojca i męża. Może aż tak się napaliła na pierścionek i mieszkanie u niego, obiecane życie bez obowiązków... eh... Wydaje mi się, że widziała w tym związku możliwość ucieczki daleko od miejsca, w którym mieszka, wyprowadzenia się z domu i łatwego życia na czyjśc koszt, bo do tego jest przyzwyczajona. Widzi może, że niemłoda już matka kiedyś przestanie być jej fundatorką, więc ktoś będzie musiał się księżniczką zająć. Ma 20 lat i wydaje jej się, że wielkie pojęcie o tym "beznadziejnym życiu", od którego chce uciec z nadzieją, że w dużym mieście będzie inaczej (nawiasem mówiąc mieszkamy w ok.65-tys. mieście, więc nie jest aż tak źle). Nie chce zrozumieć, że pewne rzeczy nosi się w sobie.

1,593

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nieźle... 20 lat i wizja: małżeństwo = leżenie i pachnienie ...
też bym tak chciała big_smile chyba wezmę rozwód ;-)

1,594

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jakoś nie wyobrażam sobie takiej sytuacji i siebie... neutral Ja bym tak nie chciała... Też mam 20 lat, ale wydaje mi się, że mam dużo rzeczy do zrobienia w życiu, a nie tylko być czyjąś utrzymanką i żyć na czyjś koszt...

1,595

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Zadziwia mnie ta dziewczyna. Nie ma w sobie nic z takiej laleczki, wiecie, co potrzebuje sponsora, który będzie jej przez całe życie fundował kosmetyczki, fryzjerki i fatałaszki, a ona żadną pracą oprócz malowania paznokci się nie "zhańbi". Gdyby była lalką, która do niczego w życiu nie dąży oprócz tego by ją podziwiano, to jeszcze bym ogarnęła. Nie interesuje się ani modą ani kosmetykami, ale lubi narzekać i nic nie robić... no i dobrze przy tym zjeść. Może codziennie chodzić na pizzę i pali papierochy, najchętniej sponsorowane. Nie wiem jaki ma plan na życie oprócz narzekania jacy ludzie wokół są źli, jakie miasto jest okropne i jak tu nie ma żadnych perspektyw i jak cudownie żyje się miłością, która polega na tym, że mężczyzna będzie tulił ją i pocieszał narzekając na to samo zło co ona, a przy okazji opłaci jej cztery kąty i dach nad głowa jak najdalej stąd, postawi pizzę przed nosem i posłucha razem z nią muzyki. Tylko co ona biedna będzie robić w tej swojej jaskini, jeśli jemu przyjdzie zarabiać na ten azyl po 10 godzin na dobę. Mam nadzieję, że wydorośleje jak najszybciej, bo mimo wszystko dażę ją sympatią. Powinna zakosztować trochę samodzielności. może wtedy doceniłaby to, co przyszło jej w życiu tak łatwo.

1,596

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

życie pewnie ją jeszcze nauczy jak wygląda świat... nie życzę jej oczywiście źle, ale jest bardzo młoda, mam nadzieję, że wydorośleje bezboleśnie i szybko smile

ja już jestem po prostu zmęczona ta pogodą - znowu niebo zasnute chmurami, nei mogę się skupić na pracy,chcę słońca!  smile

1,597

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mi również brakuje słońca... I takiej wiosny z prawdziwego zdarzenia smile

1,598

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie słoneczka nie brakuje, tyle że trochę mokro jest, bo w nocy pada coś ostatnio.
Skręciłam wczoraj wieczorem nogę w kolanie... wrrr... odnowiła się stara kontuzja. Zła jestem, kuleję, he he

1,599

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=niechcemisie]U mnie słoneczka nie brakuje, tyle że trochę mokro jest, bo w nocy pada coś ostatnio.
Skręciłam wczoraj wieczorem nogę w kolanie... wrrr... odnowiła się stara kontuzja. Zła jestem, kuleję, he he[/quote]

Ajj kolana - moja zmora sad Byłaś u lekarza?

1,600

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A u mnie nie pada ale jest mokro i duże zachmurzenie .... Jestem dumna z córki bo jak byłam w szpitalu bałam się że nie zasnie beze mnie i mojego cycusia i palców ale zasypiała bez problemu i od kiedy wyszłam ze szpitala zasypia bez mojej pomocy ....