1,526

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

oj urzędy =/ eh... nienawidzę... ale trzymam za Ciebie kciuki, żebyś wszystko szybko załatwiła smile

1,527

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Byłam dzisiaj u onkologa........... Koszmar, czekałam na poczekalni ponad godzinę az przyszedł lekarz i zaczął przyjmować. Nasłuchałam sie tych kobiet po chemii i innych paskudztwach. Do gabinetu wchodziłam przerażona. Mam drobniutkie zmniany i mam skierowanie na mammografię i wtedy jak coś wykaże mmg to znowu na usg.

1,528

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

lekarze czasem się zachowują jak "nadludzie" hmm
Trzymam kciuki!! kiedy masz mammografię???

1,529

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ninek dzięki!! smile

1,530

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Najpierw musze iśc umówić się do szpitala (jutro idę) i zrobić porządek z torbielą a potem musze dzwonić i umawiać się na mammografię sad

1,531

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Hurrra!!! Ide do pracy, taka wspaniała wiadomość, która odrazu humor poprawia smile Od 1. 04. ... i mam nadzieję , że ta umowa o prace nie będzie żartem Prima Aprilisowym smile Pozdrawiam  smile

1,532

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Gratulacje Małgosiu! big_smile

1,533

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja również gratuluję Małgosiu smile

1,534

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzieki smile Ciesze się i zarazem smucę ,
bo tutaj będę od kwietnia już krócej smile

1,535

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Trzymajcie za mnie kciuki bo w poniedziałek idę do szpitala i wyjde dopiero w przyszłą sobotę albo poniedziałek smile

1,536

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Pilnie potrzebuję schudnąć 4 kilo!!! Kto ma jakieś cudowne diety i sprawdzone sposoby?

1,537

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Bieganie, rolki, spacery, rower i ogólnie dużo ruchu... najlepiej na świeżym powietrzu smile tak jest przynajmniej zdrowo smile

1,538

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Emilko ja już od dziś trzymam kciuki ! A Ty trzymaj się mocno i głowa do góry !! smile

1,539

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Pastuszek, diety cud to wiesz, lepiej nie ryzykować. Podobno szybki efekt przynosi eliminacja soli, ktora wiąże wodę w organizmie i wypełniacze żołądka, takie jak otręby.

1,540

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

nie wyrabiam się...

Emilka, kciukam!!! smile

1,541

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Justyna ! Dasz radę ! smile

1,542

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
chce urlopu!!!!!!!!

1,543

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Weeeeeeeeeeźźźź!!!

1,544

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

nooo troszkę się uporałam, siedziałam wczoraj od 8 do 19 przed kompem i naprawdę pracowałam, potem wróciłam do domu i jeszcze ogarnęłam kilka maili, poszłam spać o 24 padnięta całkowicie... ale już wyszłam na prostą..... no żesz, czy zawsze jest tak, że albo nic - żadnego zlecenia albo 15 naraz i to "na wczoraj"????? big_smile

1,545

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Hehe no zazwyczaj tak =P Cieszę się, że wszystko się pomyślnie potoczyło smile gratuluję smile

1,546

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jestem padnięta... Wygrabiłam dzisiaj hektary mojego ogrodu... tylko patrzeć jak się wnet trawka zazieleni smile A na rabatce takie śliczne krokusiki różnokolorowe smile Patrząc na nie aż żyć się chce, tylko takie zmęczenie..... że hej ....

1,547

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ooooo... ale to zmęczenie pewnie przyjemne jest, mimo wszystko. To chyba ma do siebie praca w ogródku.

1,548

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Tak, właśnie wtedy cieszy praca własnych rąk, gdy widać jej efekty gołym okiem smile
Teraz piwko sączę sobie i  pochłaniam newsy na "urodzie" smile

1,549

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Moi rpdzice czerpali zawsze radość z kwiatów i warzyw sadzonych w ogrodzie. W tym roku już rozsada przygotowana i nasiona posiane.

1,550

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wróciłam niedawno z suuuuper ogniska big_smile big_smile big_smile Brzuszek pełny, wypoczęta, dotleniona itd.