1,501

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

fajny ma głos, ale ta pani w środku - w jury .... szok, nie wiem kim jest, ale zachowała się dosyć prostacko... "zdejmij to", "to może być cios" ......... za kogo ona się uważa... trochę więcej pokory - nie oceniamy ludzi po wyglądzie!

1,502

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A ja nie oglądałam sad

1,503

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=Barbie1290]Jestem beznadziejnie zakochana i pod odgromnym wrażeniem Michała Szpaka z X Factor, który zaspiewał wczoraj piosenkę Dziwny ten świat Czesława Niemena

[url]http://www.youtube.com/watch?v=kCRwRexdp6Y&feature=feedlik[/url]

a Wam jak się podobało?[/quote]
Emilka - to obejrzyj ten link - chłopak MA GŁOS smile

ale dziś ciepło od rana smile smile smile WIOSNA big_smile

1,504

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

co tam u Was słychać Dziewczynki? smile
cisza tu jak makiem zasiał smile
pogoda piękna - czyżby wszystkie wyszły na spacer? ja właśnie wróciłam ze spotkania z koleżanką, mąż pracuje... a wieczorem idziemy na imieniny do mojego Taty smile

1,505

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A ja siedze w domciu i męczę się z bólem gardełka sad 
Teraz herbatka malinowa z miodkiem , a może późnym wieczorem piwko z miodkiem na ciepło smile
Musi mi przejść, w końcu wiosna idzie, nie można teraz chorować smile

Ostatnio edytowany przez malgosia74 (2011-03-12 19:05:31)

1,506

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

My większość popołudnia spędzilismy u teściowej na ogrodzie. Poza tym to chcemy kupić narożnik do salonu i szukamy odpowiedniego... Moja mała dzisiaj przesiadła się na większy rowerek i musimy ćwiczyć jazdę smile

1,507

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

taka pogoda jak dziś jest zdradziecka... mnie też boli gardło - piwo z miodem to dobry pomysł big_smile

1,508

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A ja jestem jakaś zamyślona, rozdrażniona i nie mogę dojść ze sobą do ładu... Zresztą nie tylko ze sobą... Ehh...

1,509

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A ja wreszcie wracam do zdrowia. Byłam taaaaaaka marudna przez ten czas. sad
Za oknem przepiękna pogoda, a ja w łóżku. Na szczęście odwiedzali mnie i przynosili ze sobą newsy zza mojej posesji. Dzięki temu wiedziałam co w szkole i na mieście, sęk w tym, że nic ciekawego big_smile

1,510

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie bez zmian... piwko z miodkiem nie pomogło ale złagodziło troszkę pieczenie smile Dzisiaj wieczorkiem powtórzę zabieg smile Może nie wpadnę w nałóg big_smile

Ważne, że humorek mi dopisuje , bo inaczej byłoby źle...

Ostatnio edytowany przez malgosia74 (2011-03-13 13:34:06)

1,511

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dobry humor to podstawa! My ciągle szukamy fajnego naroznika. U mnie trochę deszcz kropi dzisiaj. Poza tym to głowa mnie boli sad

1,512

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Chciałabym schudnąć tak na szybko ze 3 kilo, macie jakieś pomysły i porady?

1,513

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wróciłam od ginekologa. Niestety muszę iśc do szpitala. Tak więc we wtorek do onkologa a w środę do szpitala. Czekając u lekarza rozmawiałam z Pania, która rok temu zachorowała na raka piersi, amputowali jej pierś ale teraz wszystko już jest ok. Zdecydowałam się zrobić badania genetyczne smile

1,514

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

to dobra decyzja, nie można takich rzeczy odkładać ....
trzymam kciuki!!!!!! smile

1,515

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Własnie... nie wiem sama na co ja czekam z moimi mięśniakami... Tyle ze nie tylko one są do usuniecia, dlatego tak zwlekam... Hormony ... Przeciez jeszcze nie mam 40- ki !
Jeszcze poczekam... Może nie bedzie źle...

1,516

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

a jak będzie żle? Czas w takim przypadku działa na Twoją niekorzyść...

1,517

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=emilia_s292]a jak będzie żle? Czas w takim przypadku działa na Twoją niekorzyść...[/quote]
dokładnie!
Małgosia do lekarza MARSZ! nie zwlekaj!!!

1,518

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Zestresowana strasznie sad

1,519

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=Ninek]Zestresowana strasznie sad[/quote]
to tak jak ja wczoraj sad

mam nadzieję, że do jutra Ci przejdzie - jak mi wink

1,520

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Uszy do góry Dziewuchy! Powiedzcie sobie:" nie chce mi się stresować" wink

1,521

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Chciałabym sobie tak powiedzieć, ale mój umysł sam nasuwa czarne myśli sad Boję się tak cholernie, że mogą się ziścić sad A to teraz nie na moje siły... sad

1,522

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mnie tez czekają stresy.... i to juz jutro i w najbliższych dniach....... ale się cieszę bo dzisiaj przywiozą nam nowy narożnik smile

1,523

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

trzymam kciuki za Was, no i za siebie też - bo sporo załatwiania mnie czeka w najbliższych dniach...

1,524

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dziś już troszkę lepiej... A jak u Was?

1,525

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

już troszkę spokojniej... ale jeszcze nadrabiam zaległosci, jutro kolejna wizyta w urzędzie! neutral