1

Temat: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

jak w temacie smile czy kupowaliście zwierzątka, dostaliście od kogoś, czy może wzięliście ze schroniska? a może się przybłąkały?

2

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

ja adoptowałam od pani, która go znalazła, a nie mogła go zatrzymać, bo już miała inne koty.

3

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

Znalazłam w malinach i przygarnęłam.

4

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

widzę, że nie tylko ja mam "znalezione" i "zagubione" zwierzaki smile suczka się przybłąkała, będąc już w ciąży i tym sposobem mam dwa pieski. Koty także mam "znajdy" smile

5

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

avianna tylko pogratulować i widać że jesteś osobą o dobrym sercu , ja mam jamniczka co prawda kupionego ale miał być utopiony dla tego został przez nas nabyty , ja sobie życia już nie wyobrażam bez mojego rudzielca , jest kochany!

6

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

My dostaliśmy od Pani - mamy koleżanki

7

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

To chyba nie ważne skąd mamy te zwierzaki najważniejsze że są przez nas kochane i nie tylko my sie nimi opiekujemy oni też nam dają ogromną radość!

8

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

nasza Neli trafiła do nas bardzo spontanicznie smile Pojechaliśmy do jednej babeczki (mamy męża kolegi) żeby nam namalowała jakiś fajny obraz na ścianę, a ona miała w domu piękną kotkę perską. Okazało się, że miała kiedyś hodowlę i wychwalała te koty jako idealne dla osób, których długo nie ma w domu, które bałyby się, że kot może się nudzić, tęsknić, skakać po firankach, regałach i psocić. No i się zdecydowaliśmy na persa od razu, jej koleżanka mająca hodowlę miała się zgłosić jak jakiś maluitki będzie,. I tak zamaiast obrazu mamy kotkę wink

9

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

nasza FIFI została zabrana ze schroniska, także jest to pies bardzo wdzięczny i radosny, cieszy się, ze znalazła przytulny domek, chociaż to zwykła kundelka jest bardzo mądra i rozkoszna, oto jej fotka:

[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=96723eb48b3d6a2d][img]//images42.fotosik.pl/140/96723eb48b3d6a2dm.jpg[/img][/url]

10

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

Moją kotkę przyniosła znajoma - wcześniej proponowała, żebym ją wzięła, ale nie byłam zdecydowana. Kiedy jednak przyniosła do mnie prześliczną, małą, włochatą kuleczkę, ciekawą wszystkiego wokół, już nie pozwoliłam jej zabrać smile

11

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

dostałam od znajomego

12

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

Ja niestety mieszkam w bloku i nie mam żadnego zwierzęcia.
Kot to może jeszcze tak, ale pies się męczy w takich warunkach według mnie, bo nie ma dostatecznie wolności, tylko spacery max. 3 razy na dzień.

13

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

dostałam od znajomego kotka

14

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

My kupiliśmy naszego jamnika na giełdzie , to bardzo wstrętne miejsce i jakby nasz piesek do nas nie trafił to zostałby utopiony! nie moge tego pojąć jak ludzie tak mogą postępować!

15

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

Ja żałuję, ze nie ma zwierzęcia.

16

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

Możesz to zmienić....czy nie?

17

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

Nie mogę zmienić, bo nie a nikogo do opieki nad zwierzęciem, bo ja w tym roku już chcę iść do pracy, czy na staż, bo od początku roku z tym walczę i się prze nudzam w chacie.

18

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

Ale kot może być długo sam w mieszkaniu...

19

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

Aha, dobrze wiedzieć, by musiał być sam z pół dnia.

20

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

Jakbyś chodziła do pracy na pełen etat to myślę że by mógł być tyle sam w domu...

21

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

Moje kochanie kundelkowate słodziutkie zostało uratowane przez mojego tatę. Jego koledze oszczeniła się suka i chciał potopić, więc tato wziął jednego.
Mieliśmy też kiedyś kota. U taty w pracy się plątał, przychodził pod drzwi, chodził po całym zakładzie i jak tato zobaczył, że mu podpalają wąsy papierosami zabrał go do domu - właściwie to ją, bo to kotka była.

22

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

Słuchajcie schronisko dla zwierząt w Celestynowie potrzebuje pilnie pomocy!



Bo inaczej ich zlikwidują

23

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

U nas podono są pieniążki na schronisko, tylko nie ma się kto nim zająć i go poprowadzić, tak więc nie mamy.

24

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

Naszą kotkę adoptowaliśmy od pani, która zajmowała się bezdomnymi i chorymi kotami. Kociczka jest super i jest z nami już trzy lata.

25

Odp: jak wasze zwierzątka do was trafiły?

Mój ś.p. sąsiad miał zawsze ogromne serce do zwierząt i chętnie je przygarniał. Na działce dokarmiał ok. 20 kotów i kilka psów. Uratował psa przywiązanego do drzewa i pogryzionego przez lisy.