151

Odp: Prezenty ślubne

polecam na prezent ślubny fotografa , aby zrobił sesję zdjęciową -  dla osób z warszawy i okolic.

152

Odp: Prezenty ślubne

Może coś bardziej wytwornego? Portret to ciekawa opcja a młodzi na pewno się ucieszą.

Ostatnio edytowany przez Alis (2015-09-16 22:33:38)

153

Odp: Prezenty ślubne

Na weselu mojej koleżanki też były takie wierszyki i każdy mógł się dostosować do wymogów pary młodej. My wylosowaliśmy jakiś elegancki zestaw sztućców i akurat zastosowaliśmy się do prośby, ponieważ to moja bardzo bliska przyjaciółka, więc postarałam się, żeby prezent jej się spodobał:-) Zamówiliśmy w necie, przepięknie zapakowane, cena ceną, ale złożyliśmy się z moimi rodzicami, więc w sumie tragedii nie było, a marka świetna i jakość rewelacyjna:-) Teraz jak jestem u niej, to zawsze smaruje mi ostentacyjnie kanapki masełkiem jednym z tych noży:-) :-))))

154

Odp: Prezenty ślubne

Coś ze srebra. Ale przede wszystkim takie przedmioty, które na pewno wykorzystacie. Nie decydujcie się na byle jakie rozwiązania, kupujcie rzeczy, które z pewnością będą wykorzystane, a być może młodym będzie na razie żal na nie kasy.

155

Odp: Prezenty ślubne

Moja koleżanka za miesiąc bierze ślub. Kupiłam jej już ekspres ciśnieniowy, bo wiem, że chciała go mieć, a mnie udało się go dostać w atrakcyjnej cenie, bo akurat trafiłam na wyprzedaż. Zastanawiam się, czy kupować jej kwiaty, czy może kupić kupony na lotto?

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2016-02-01 09:12:50)

156

Odp: Prezenty ślubne

Ja zdecydowanie wybrałabym kupony. Sama swego czasu dostałam koszyczek , taki malutki z ok. 50 losami i nawet wygrałam z nich ok. 50 zł. Frajda niesamowita:) Osobiście nie jestem zwolenniczką wręczania kwiatów przy okazji ślubu. Żyją bardzo krótko, wobec czego często stawiam na fotoobrazy  zamiast nich. Są one wykonywane w nowoczesnej technice i płótno na którym są nadrukowywane zdjęcia nie blaknie przez wiele lat, a taki fotoobraz można zrobić już za 29 złotych, patrząc na ceny ładnych bukietów, moim zdaniem nie jest to duża suma.

157

Odp: Prezenty ślubne

są specjalne zaproszenia z takimi formułkami, ze wolicie kasę dostać smile trzeba dobrze poszukać/popytać. Nie jest to nic złego, przecież goście są świadomi, że wesele kosztuje masę pieniędzy, dla mnie jest logiczne, ze na ślub daję w prezencie pieniądze!

158

Odp: Prezenty ślubne

Eleganckim prezentem ślubnym byłaby na pewno pościel satynowa lub oryginalna narzuta na łóżko - dostępna jest także wysokiej jakości galanteria stołowa, która również nadaje się na szykowny prezent dla młodej pary.

159

Odp: Prezenty ślubne

Parze młodej możesz kupić porządną pościel.  W każdym domu przyda się choć jedna pościel dobrej jakości.

160

Odp: Prezenty ślubne

Fajna opcja, tylko trochę droga:) Jednak na ślub to powinny wystarczyć kwiaty i dobry alkohol lub czekoladki...

161

Odp: Prezenty ślubne

Można dać też voucher na masaż np.

162

Odp: Prezenty ślubne

Personalizowana pościel to praktyczny i elegancki prezent.