126

Odp: Prezenty ślubne

Też by mnie ucieszył taki prezent, niekoniecznie na ślub..

127

Odp: Prezenty ślubne

A mnie każdej zimy, kiedy nie chce się wyjść na dwór...

128

Odp: Prezenty ślubne

Też jestem zdania że kupowanie czegoś praktycznego nie da tyle przyjemności co prezent dla relaksu. Zamiast trzeciego żelazka warto sprawić coś w podobnej cenie, a bardziej wyszukanego

129

Odp: Prezenty ślubne

Ja wykupiłam koleżance i jej nowo poślubionemu mężowi karnet na masaż czekoladowy dla dwojga:)

130

Odp: Prezenty ślubne

Oooo, dobry pomysł, byłam na takim, jest cudowny...

131

Odp: Prezenty ślubne

A jeśli któreś jest uczulone na kakao?... Ja bym się wcześniej upewniła...

132

Odp: Prezenty ślubne

A no widzisz, nie pomyślałam o tym ,że można być uczulonym na kakao.

133

Odp: Prezenty ślubne

A ja bym im wykupiła karnet na siłownię na pół roku, bo wiadomo, po ślubie człowiek przestaje o siebie dbać i tyje, a tak to będą mieli motywację żeby ćwiczyć smile

134

Odp: Prezenty ślubne

Ja spotkałam się z tym, że młodzi założyli stronkę z listą książek, które by chcieli dostać i się sprawdziło ;D

135

Odp: Prezenty ślubne

Takie trochę wymuszanie, ale ok, inaczej by dostali coś co im niepotrzebne;)

136

Odp: Prezenty ślubne

Prezenty ślubne to powinny być przede wszystkim przemyślane...
mam znajomych, którzy niedawno się hajtali i [b]ON[/b] dostał od teścia wypasiony zestaw do golenia- za blisko 5 stów), a [b]ONA[/b]... wypasiony mikser blender...
no to po prostu myślałam, że się załamię jak to usłyszałam potem...
a tyle się wałkuje o prezentach nie-szowinistycznych, a tu taki kwas.
Moim zdaniem - przesada.

137

Odp: Prezenty ślubne

Nie da się narzucić gościom, by na prezent dali pieniądze. Większość i tak pewnie da taki upominek, ale nie ma sensu komuś tego narzucać. Chociaż osobiście wolę prezenty niż pieniądze. Moja znajoma brała niedawno ślub i dostała takie coś: prezentmarzen.com/owocowa-uczta-masaz-ciala-dla-dwojga-2/ Wiele bym dała, żeby ktoś zafundował mi taki prezent na ślub smile

138

Odp: Prezenty ślubne

Ja jako prezent na ślub kupowałem naszyjnik -  takie coś innego. Nie trzeba kupować drogich rzeczy ważne żeby to coś było inne coś unikatowego.

139

Odp: Prezenty ślubne

Najlepsze są bony prezentowe, niech sobie wybiorą coś sami...

140

Odp: Prezenty ślubne

weekend w górach lub zabiegi spa zawsze są mile widziane:)

141

Odp: Prezenty ślubne

A może jakiś przyjemny obraz albo grafikę?

142

Odp: Prezenty ślubne

A może coś dla przyszłego potomka?... Np ręcznie robioną kołyskę od ludowego artysty...

143

Odp: Prezenty ślubne

fakt, tylko jakąś uniwersalną, bo nie wiadomo czy będzie chłopiec, czy dziewczynka smile
Ostatnio byłam na ślubie, nie wiedziałam też co im sprezentować i ostatecznie, trochę z podpowiedzią przyjaciółki, kupiłam młodym lampę- często można utrafić promocje). Trafiłam w gusta i zdobi teraz ich salon smile

144

Odp: Prezenty ślubne

Jak wiemy jak wygląda ich mieszkanie to można coś takiego kupić, ale zawsze bezpieczniej jest kupic coś bardziej uniwersalnego

145

Odp: Prezenty ślubne

Myślę że każdy prezent jest dobry bo pokazuje że pamięta się o drugiej osobie smile Możesz powiedzieć delikatnie że nie chcesz nietrafionych prezentów kupować.
Jeżeli chodzi o prezenty ja bardzo lubię dostawać książki. Ostatnio dostałam książkę Adama Amblera "Seksturysta"  książka dość skandaliczna, ale z ciekawą fabułą. Przypomina troszkę 50 twarzy Greya. I na takie prezenty się cieszę jednak jeżeli miałabym dostać coś co mi się nie przyda wolałabym dostać albo zdrapki lotto albo jakąś drobną sumę pieniążków.

146

Odp: Prezenty ślubne

Niedawno byliśmy na weselu i daliśmy młodym kopertę i bony jubilerskie na zakupy w Aparcie. Z tego co wiem to prezent się spodobał smile

147

Odp: Prezenty ślubne

A ja jestem za prezentami praktycznymi. Już przed ślubem myślałam sobie, że jak ktoś ma mi kupić coś co mi się nie spodoba, albo przyda mi sie tylko raz w życiu to zdecydowanie wolę żeby podarowali nam pieniądze i już sama zrobię z tego prezenty użytek.

148

Odp: Prezenty ślubne

A moze Villeroy&Boch porcelana ? Ponadczasowa, bedzie ladna ozdoba nowego gniazdka... smile

149

Odp: Prezenty ślubne

U nas młodzi chodzą bo rodzinie i każdy sobie wypiera z listy co chce im kupić. My kupujemy w mixmedia.  W sumie bardzo fajny sposób bo oprócz kasy dostaną to co chcą. Prezenty będą trafione. A też każdy wybiera to na co go stać.

150

Odp: Prezenty ślubne

ja również uważam że prezenty praktyczne są najlepsze- szczególnie jak mlodzi mają własne mieszkanie. Niedługo slub mojej siostry i wiem, że bardzo chciałaby zmywarkę. Znalazłam na electro.pl odpowiedni model, kupie  i prezent mam z głowy smile