76

Odp: Codzienny make up

krem bb i rzęsy smile

77

Odp: Codzienny make up

Teraz stawiam na makijaz twarzy, dobre krycie i rozswietlenie twarzy z odswiezeniem jej poprzez uzycie rozu

78

Odp: Codzienny make up

Już o tym pisałam w innym wątku, ale uwieżcie mi tenfluid jest moim największym przyjacielem. Wiele osób pyta mnie często jakiego podkładu używam, że moja cera wygląda tak promiennie. Kiedyś niestety zanim znalazłam swojego faworyta, miałam dużo gorszą twarz, orzesuszoną i w ogóle dramat. Fluid Lift Bielendy Make Up Academie pomógł mi uporać się z wiecznie przesuszoną i źle wyglądającą cerą.

79

Odp: Codzienny make up

Krem bb (jeśli mam gorszą cerę to fluid/podkład), rzęsy, jak mam czas to delikatny cień i ja też jestem fanka szminek, więc jakiś naturalny, niezbyt mocny odcień smile

80

Odp: Codzienny make up

Tylko naturalny makijaż jest piękny:)

81

Odp: Codzienny make up

Na co dzień nie maluje się raczej mocno. Stosuje eyeliner, lekki cień do powiek, tusz do rzęs, podkład no i konturuje brwi.

82

Odp: Codzienny make up

Ja to chyba nigdy nie nauczę się używać eyelinera. big_smile Ty masz pewnie wprawę. Ja trzęsącą się rękę i workowate powieki. hmm

83

Odp: Codzienny make up

W tej sytuacji można zrobić trwałą kreskę u kosmetyczki:)

84

Odp: Codzienny make up

No ale potem trzeba z tym żyć, nie ma szans na naturalny wygląd dopóki to nie wyblaknie...

85

Odp: Codzienny make up

To chyba rzeczywiście rozwiązanie dla tych, które stosują kreskę codziennie. Ja bym chciała tak może raz kilka dni, niekoniecznie codziennie. I bardziej na czas po pracy niż w pracy.