51

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Diety są różne i na każdego działają inaczej. Ale czasem dochodzi do tego, że trzeba coś zrobić metodą bardziej inwazyjną, bo z powodu tuszy zaczyna szwankować zdrowie. Okazuje się , że jedynie bariatria, czyli mało inwazyjne laparoskopowe zabiegi zmniejszania żołądka  może nam pomóc. Do chirurgicznego leczenia otyłości nie każdy się kwalifikuje i są do tego odpowiednie wytyczne.

52

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

A ja wam powiem, że nigdy ale to nigdy nie kupowałam ani nie korzystałam z żadnej diety. Pamiętam, że miałam kiedyś nadwagę. Gdy postanowiłam się za siebie wziąć to po prostu zaczęłam sporo czytać o ogólnych regułach zdrowego żywienia. No i zaczęłam też je powoli wdrażać w życie. Dzięki temu schudłam i dalej trzymam perfekcyjną wagę bez żadnej diety tongue

53

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Dam wam prosty sposób jak schudnąć ale się nie głodzić i nie ćwiczyć wink Chociaż wiadomo że ładniej wygląda wyrzeźbiona sylwetka smile Ale ja zamieniłam słodycze na soki i robię sobie je codziennie. Napada mnie ochota na słodkie to od razu idę zrobić sok smile Ja mam wyciskarkę i nie jest dla mnie problemem zrobić sok, bo łatwo się ją czyści big_smile

54

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Mnie strasznie korci dieta  w połączeniu z ćwiczeniami bo bez tego ani rusz big_smile

55

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Przy każdej diecie trzeba unikać cukru oraz przetworzonej  żywności

56

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Mnie udało się schudnąć dzięki diecie. Plan dietetyczno treningowy dopasowany pod nasze cele i preferencje żywieniowe. Mnie udało się schudnąć 5 kilogramów. Posiłki na diecie są mega smaczne i nie monotonne.

57

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Zawsze byłam szczupła, nie miałam problemów z wagą. Ważyłam zawsze w granicach 49-52 kg. Przez prawie rok borykałam się z problemami zdrowotymi co niestety zaowocowała nienaturalna dla mnie wagą. Byłam totalnie załamana. Nie dopinam się w sukienki, spódnice, jeansy.

58

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

U mnie było podobnie, zaczęłam tyć i nie wiedziałam dlaczego. Jednym z powodów były pigułki, ale również chora tarczyca. Dzisiaj jestem pod kontrolą gine i endokrynologa i za mną 15 kg. Zabezpieczam się kapturkiem i nawet nie myślę o powrocie do chemicznej antykoncepcji.

59

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

> fitmotywacja napisał/a:

> Mnie udało się schudnąć dzięki diecie. Plan dietetyczno treningowy dopasowany pod nasze cele i preferencje żywieniowe. Mnie udało się schudnąć 5 kilogramów. Posiłki na diecie są mega smaczne i nie monotonne.

I to jest właśnie wg mnie kluczowe podejście do tematu odchudzania - plan dopasowany pod konkretne potrzeby i cel, który chcemy osiągnąć. Dieta często kojarzy się z wyrzeczeniami i monotonnością ale wcale tak nie musi być.

60

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Mi się udało zrobić ze swojej diety sprzymierzeńca zamiast wroga. Nie było to łatwe i nie udałoby się gdyby nie dietetyk, ale razem przeszłyśmy ten długi proces przemiany sylwetki i myślenia.

61

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

To prawda, niesprawdzoną dietą można zrobić sobie sporą krzywdę. Ja obecnie korzystam z diety i jestem bardzo zadowolona, więc z czystym sumieniem mogę wam też polecić. Już po tygodniu są pierwsze efekty, znika uczucie pełności, brzuch się nie wzdyma. Ponadto dieta jest szyta na miarę, uwzględniają wszystkie wasze kulinarne za i przeciw przy danych produktach. Proponują zróżnicowane posiłki, które nie wymagają długiego przygotowania. Są proste i łatwe, a składniki do dań ogólnodostępne. Korzystam z diety już miesiąc i widzę efekty, kilka kilogramów w dół, lepsze samopoczucie, więcej energii do działania smile

62

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Ja miałam duży problem z odchudzaniem. Żadna dieta nie działał, aż zaczęłam wspomagać dietę suplementami<3

63

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

A mnie udało się schudnąć bez wspomagaczy, wystarczyło nie jest produktów mącznych i słodyczy i więcej się ruszać.