1

Temat: Diety diety i jeszcze raz diety

Oh tak temat jak najbardziej popularny pomimo że mamy już połowę lata i kiepską pogodę smile i ja chciałabym dorzucić od siebie parę groszy bo boli mnie fakt że tak dużo dziewczyn ale nie tylko wink) chociaż panowie rzadko się do tego przyznają stosuje diety nie sprawdzone albo znalezione na chybił trafił w necie. Zrozumcie że diety nie dopasowane do nas indywidualnie w większości powodują wyniszczenie organizmu chociaż my tego nie odczuwamy i z początku nie widzimy. Dobra ale wróćmy do sensu dlaczego to pisze bo sama miałam podobny problem do niedawna smile dopiero koleżanka poleciła mi [url]http://dieta-cambridge.pl/[/url] która nie tylko jest dopasowana do nas ale cały czas mamy kontakt z ekspertami w razie jakiś problemów ewentualnie pytań smile do tego ich produkty są smaczne. I naprawdę z czystym sumieniem mogę ją polecić dlatego bo obecnie jestem na 2 stopniu i widzę duże efekty najbardziej podoba mi się fakt że już nie muszę sama kombinować czy już dziś za dużo białka zjadłam a może za mało węgli. Jeśli ktoś już jest po chętnie usłyszę jakie są wasze wrażenia smile a może ktoś byłby zainteresowany i chciałby się dowiedzieć więcej piszcie śmiało. smile

2

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Moja dieta jest zdroworozsądkowa, dużo warzyw i owoców, a jak zjem od czasu do czasu słodycze to nic się nie dzieje:)

3

Bardzo mnie to cieszy smile ale niestety nie każdy je zdrowo i z głową często właśnie w naszej diecie brakuje ryb , warzyw czy też suplementów w postaci magnezu a naprawdę warto się w niego zaopatrzyć przy większych wysiłkach fizycznych. Co do słodyczy każdemu w rozsądnej ilości nie zaszkodzą byle by mieć umiar.

4

A czy któraś z was zdecydowałaby się na dietę z użyciem larwy tasiemca [url]http://swiadodbytu.pl/pasozyty/[/url]. Wiem, że to pasożyt, ale słyszałam, że na efekty nie trzeba długo czekać smile

5

Bardzo trzeba pilnować diety zeby nie przesadzić bo mozna łysienia sie nabawic. A jak wiadomo łysienie to niedobra sprawa. [url=http://www.meskiewlosy.pl]www.meskiewlosy.pl[/url]

6

Od złej diety to nie słyszałam żeby ktoś wyłysiał smile no ale cóż widać nie jestem na bieżąco. Jednak i tak uważam że każda osoba która jest zainteresowana dietą czy to żeby zrzucić kilka kilogramów czy też żeby przytyć ( tak bo takie sytuacje też się zdarzają) powinny zainteresować się Dietą Cambridge. Tak jak wspominałam wcześniej jest ona świetna a baza przepisów do których mamy dostęp jest po prostu rewelacyjna. Szkoda niestety że tak mało osób o niej tutaj słyszało. Ale mam nadzieje że dzięki mnie nasze grono się troszkę powiększy wink)

7

nie znam tej diety ale brzmi ciekawie a moja mama tez sie moze zapisac ?

8

Znam dietę Cambridge bo to na niej schudłam kilkanaście kilo. Szkoda że tak późno się o niej dowiedziałam , bo przez kilka lat odchudzałam się i waga wracała. A tutaj schudłam, nauczyłam się inaczej odżywiać no i co najważniejsze jestem dużo lżejsza.

Ambasadorka zajrzyj na ich stronę, tam jest nr do konsultanta. Dzwonisz i już cie pokierują

9

Na tą dietę zapisać się może prawie każdy smile pisze prawie gdyż niestety są małe ograniczenia ale to tylko w wyjątkowych przypadkach do których zapewne twoja mama się nie zalicza. Także jeśli czujesz się zainteresowana to możesz śmiało wejść na podaną przeze mnie stronkę i właśnie zadzwonić do konsultanta. U niego wstępnie dowiesz się co i jak następnie na wizycie wszystko zostanie wyjaśnione tobie i twojej mamie. Jestem pewna że nie wyjdziesz z jakimkolwiek brakiem wiedzy smile poza tym zdradzę ci w tajemnicy big_smile że ich przepisy są boskie

10

Ja zastosowałam się do ich wskazówek: [url]http://www.oodchudzanie.fora.pl/odchudzanie,1/foreverslim-moje-opinie-i-doswiadczenia,22.html[/url] Odchudzanie jest coraz prostsze wink

11

Cambridge jest jedną z najbardziej znanych diet i najbardziej sprawdzonych. nie znam też nikogo, kto na niej był i jeśli się stosował nie udało mu się schudnąć. Nie bez powodu zwana jest dietą ostatniej szansy.

12

Oj tak zgadzam się smile sama namówiłam już kilka osób na nią włączając moją mamę i efekty są bez jakiś ogromnych wyrzeczeń. Znajomi chwalą sobie przepisy które poznajdywali na stronce smile ja za to jestem w niebo wzięta ich produktami i boli mnie fakt że po necie krąży opinia że są bez smaku BZDURA ! smile smakują wręcz wybornie zwłaszcza przekąski , zupki i dodatek do wody dzięki niemu znów mogę patrzeć na wodę mineralną.

13

sasetka gdybyśmy się chcieli przejmować tym co piszą w internecie... Każdy może sobie napisać co chce, może niektórzy mają na celu oczernienie diety, by innych zniechęcić. Ja się nie wypowiadam o produktach których nie znam, i takie zdanie jest wiarygodne. Mi najbardziej smakowała zupa porowa i pomidorowa - taka zupa krem big_smile Takie lubię najbardziej. Z obiadów to kurczak z curry mogłabym jeść co dziennie. A napoje wszystkie lubie, no o batonikach nie wspomnę. Choć na jakiejś diecie są dozwolone.

14

Masz rację smile ale wiesz jak to jest ktoś się naczyta tych "negatywnych" opinii a potem uważa że coś jest nieskuteczne BŁĄD. Nie powinno się wierzyć we wszystko co się czyta a co do tej diety to osób które na niej skorzystały czyli po prostu schudły jest od groma smile ze mną na czele także sama wiem najlepiej że ona działa. Mi najbardziej smakował Kurczak po śródziemnomorsku smile osobiście uwielbiam kurczaka pod każdą postacią więc to po prostu dla mnie jest miodzio. Co do batoników to ogólnie powinny być dozwolone mały zastrzyk energii jeszcze nikomu nie zaszkodził nie powinno się popadać w skrajności jak w innych dietach dlatego uwielbiam Cambridge ona pokazuje że można jeść tak naprawdę wszystko a przy okazji chudnąć.

15

Mnie z Cambridge smakują niemalże wszystkie podane przepisy, a jest ich bardzo dużo. Co do gotowych produktów najbardziej lubię ich mleczne koktajle. Genialne są i do tego nieźle wspomagają.

16

Ja tam nie lubię katować się udziwnionymi dietami, wolę racjonalne żywienie. Co prawda bardzo dobra jest dieta 5:2, która właśnie nie polega na jakichś dziwnych posiłkach czy już w ogóle totalnej głodówce, tylko urozmajcaniu jedynie dwóch dni w tygodniu przyjmując ograniczoną ilość kalorii. Dodatkowo zawsze można zażywać świetny spalacz tłuszczu , który stanowi kompozycję całkowicie naturalnych, sprawdzonych i bezpiecznych składników.

17

JA stąd dostaję diety [url]http://terapiasokami.pl/[/url] - same naturalne rzeczy, oparte na sokach owocowych i warzywnych wink Dosyć mam cudowania i leków, pora wesprzeć organizm. Wierzę, że schudnę big_smile

18

[quote=Cleopatra]Mnie z Cambridge smakują niemalże wszystkie podane przepisy, a jest ich bardzo dużo. Co do gotowych produktów najbardziej lubię ich mleczne koktajle. Genialne są i do tego nieźle wspomagają.[/quote]

Oj tak tak i jeszcze raz tak smile

Malwina001 co do katowania się dietami to Cambridge nie jest z tego typu diet. Ona nie jest tak bardzo rygorystyczna bo stawia na rozsądne jedzenie i naukę co jak i w jakich ilościach. Właśnie głównymi założeniami jest kształtowanie wiedzy żeby potem po skończonej Diecie wiedzieć na co można sobie pozwolić i że nażeranie się nie jest dobre nie tylko ze względu na kilogramy ale i zdrowie. Przecież wiadomo że niestety osoby z nadwagą mają więcej i częściej problemów zdrowotnych niż osoby szczupłe.

19

To ja jeszcze czytałam właśnie ciekawy artykuł na temat różnych dietetycznych mitów. Może akurat te informacje przydadzą się wam: [url]http://www.hellozdrowie.pl/jedzenie/7-dietetycznych-mitow[/url] Czasami na diecie myślimy naprawdę nieracjonalnię, mi też do się zdarza :-)

20

A Cambrige to jest ta dieta która na początku każe jeść bardzo mało kcal a później coraz więcej? Byłabym skłonna się na nią skusić, gdyby pierwszy etap składał się z przynajmniej 1000 kcal tym czasem chyba jest w niej dużo mniej... jeśli już liczyć kcal, ja bym na początek przeliczyła ile orientacyjnie normalnie spożywamy kcal dziennie, oraz ile nasz organizm faktycznie potrzebuje, są takie kalkulatory w sieci uwzględniające wagę, wzrost, płeć, tryb życia, aktywność fizyczną. Być może normalnie jemy za dużo - wystarczyłoby wtedy zmniejszyć ilość kcal do tylu ile faktycznie potrzebujemy i dołączyć aktywność fizyczną - regularną. Zastosowałabym także ewentualnie jakiś preparat jak [url]http://uns-supplements.com/pl/p/Green-Coffee-100caps/145[/url] który przyspiesza przemianę materii. Ponadto - szklanka wody przed każdym posiłkiem i przynajmniej 5 posiłków w ciągu dnia - to, że jemy mniej a często również przyspiesza przemianę materii - można to porównać do mielenia mięsa w maszynce, jak weźmiesz wielki kawał to trwa to dłużej i ciężej, niż jeśli weźmiesz mały, cienki kawałek. Tak samo działa układ trawienia.

21

Chętnie bym na takie wczasy pojechała smile
Tu jest jakiś level hard: [url]http://www.ostrywycisk.pl/[/url] ale na początek wolałabym mniej zaawansowany program.

22

A po diecie może być efekt jojo i przybędzie 2 razy więcej niż przed dietą tongue

23

Mam pytanie o suplementację. Ostatnio czytałam w gazecie o african mango. Pogrzebałam w internecie i powiem szczerze, że mnie to przekonuje. Podobno pomaga osobom, u których nadwaga jest wynikiem choroby. Odstrasza mnie cena i zróżnicowane opinie w internecie. Sama nie wiem, może zainwestuję. Już wielu preparatów próbowałam. Może któraś z was ma jakieś doświadczenia z tym?

24

nie wszystkie diety są zdrowe dla naszego organizmu, nie każdy też powinien stosować te same diety, które stosuje ktoś inny, najważniejszy jest zdrowy rozsądek. Najlepiej zapytać dietetyczki [url]http://www.szczuplabyc.net/[/url]

25

Ja staram sie nie jeść słodyczy, tlustych potrach i oczywiscie aktywnosc fizyczna to jest moja recepta na figure