51

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Łatwo powiedzieć w święta prawie nie odchodziłam od stołu ,no i się przytyło ,a teraz jak mam pracę w domu to jestem za blisko lodówki i co chwilę zaglądam ,czy się światło pali smile

52

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Ja wprawdzie stosuję z reguły inne rozwiązania, ale następnym razem na pewno wezmę pod uwagę kilka powyższych pomysłów.

53

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Bardzo ciekawe podejście, mogę prosić o rozwinięcie wątku?

54

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Polecam dietę lekkostrawną, wtedy nie będzie wzdęć i uczucia pełności

55

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Dieta jest bardzo ważna. Na brzuszek polecam dietę śródziemnomorską .Powinnyście zjadać przynajmniej 1 kg warzyw i owoców dziennie co nie jest teraz ani trudne ani drogie zważając na to,że na pierwszym lepszym bazarku czy w zieleniaku jest pełen wybór sezonowych towarów.

Jeśli natomiast chodzi o trening to polecam:
brzuszki
jazdę na rowerze
rolki
czy też bieganie

56

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Fuxja masz rację, przy diecie lekkostrawnej nie powinno być wzdęć, a przy tej skłonności niestety trzeba też unikać błonnika, czasem skutkuje to zaparciami i dobrze jest się wtedy wspierać dicopegiem, nieleczone zaparcia to pewne hemoroidy w przyszłości.

57

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Hej, mi się udało zrzucić parę kilo pijąc świeżo wyciskane soki smile Nawet w tym celu kupiłam sobie wyciskarkę  wink

58

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Staram się trzymać dietę, ale nie zawsze się udaje. W internecie często szukam jakiś motywacji - głównie na blogach ogólnotematycznych

59

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Czy jeżeli chcę stracić kilogramy to muszę brać jakieś dodatkowe suplementy? Chciałem zawsze to zrobić "naturalnie", nie stosować żadnej chemii, ale z tego co czytam w internecie to wszyscy raczej zachwalają ich siłę a nie krytykują. Może wiecie gdzie kupić najtaniej jakieś odżywki etc?

60

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Zastanawiam się czy dieta taka właśnie istnieje, bo chyba na płaski brzuch to już muszą być zdecydowanie ćwiczenia jakieś. Ja wiem, że warto żeby jeść dobre i zdrowe jedzenie, ja takie zamawiam  z Krakowa. Uwielbiam krewetki!

61

Odp: Dieta płaskiego brzucha

a tam, nie ma diety na płaski brzuch, po prostu trzeba cwiczyć big_smile

62

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Niestety, ale w ogóle nie mam wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Dlatego też nie będę mógł tutaj pomóc.

63

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Ach, mi też by się przydała dieta na płaski brzuch...

64

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Lepsze na to będą ćwiczenia, bo to mniej zależy od tego co jemy, a bardziej od naszej aktywności:)

65

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Produkty powodujące wzdęcia trzeba wyeliminować

66

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Ćwiczenia na brzuch są niezbędne, sama dieta nie pomoże.

67

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Wystarczy nie jeść ciezkostrawnych produktów jak groch czy kapusta