51

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

A ja bym poszła na jakiś dobry film, ale nic ciekawego teraz w kinach nie grają.

52

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Pomagają wesołe ploteczki z koleżankami, dobra kawka i ciacho:)

53

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Ja na chandrę myszkuję w kosmetykach smile Lubię też wpłynąć na moją melaninę  i przejść się np. do solarium. Ciemniejsza karnacja czyni że jestem szczęśliwsza smile

54

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

[quote=rizzoli33]A ja bym poszła na jakiś dobry film, ale nic ciekawego teraz w kinach nie grają.[/quote]
Szukaj w sieci. Może nie to samo, co kino, ale czasami też działa wink

55

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

polecam, mi bardzo pomogły wink

56

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Nie mam wątpliwości, że są skuteczne smile  Czasami tylko najtrudniej jest się przemóc i zacząć coś robić. Tak się nieee chceee wyjść spotkać z bliskimi, albo pobiegać, poćwiczyć, przygotować odpowiedni posiłek. Naprawdę warto to przełamać, ale jest tak trudno czasami.

57

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

No i właśnie w tym problem.

58

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

U mnie najlepiej sprawdza się sen. Gdy czuje się fatalnie, to wystarczy, że się zdrzemnę i potem czuje się o wiele lepiej.

59

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Sen! Tak! Dobry, mocny sen, o odpowiedniej długości i we właściwym czasie, jest wspaniałym lekarstwem na różne przypadłości. Czasami potrafi odpędzić złe myśli i pomaga nabrać nowej energii do rozwiązywania problemów.
Czasami bywało, że budziłam się zrezygnowana, zdołowana tak samo jak przed snem i nie chciało mi się wstać i żyć. Na ogół jednak warto spróbować "terapii" snem. Wystarczająco często pomaga na stres, chandrę i inne pomniejsze dolegliwości, żeby móc uważać ją za skuteczną.

60

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Dla mnie biegi lub jazda na rowerze. Ponadto lubię posłuchać muzyki poważnej to mnie uspokaja.

61

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Dobra książka i muzyka smile

62

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Popieram przedmówcę.

63

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

może jeszcze jakiś fajny film.

64

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Aromaterapia. O każdej porze roku się sprawdza. Trzeba tylko dobrać odpowiednie olejki eteryczne. Jak widać np. tutaj  - wybór jest spory i można znaleźć coś dla siebie. Z tych pobudzających to np. trawa cytrynowa czy sama cytryna.

65

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

A moze jakieś wyjścia do ludzi. ja bardzo lubię chodzić na rózne  organizowane w moim mieście.

66

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Ja się czuję lepiej, jak sobie kupię książkę.

67

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

zakupy mi zazwyczaj poprawiają humor albo ugotowanie czegoś dobrego.

68

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Ja w zimne, deszczowe dni po pracy lubię usiąść na kilka godzin do moich bukietów. Tworzę je ze sztucznych i żywych kwiatów. Inspiracje czerpię z internetu . To jedno z moich ulubionych zajęć w wolnym czasie.

Ostatnio edytowany przez renka09 (2017-10-24 18:09:11)

69

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Zastanawiam się czy nie zająć czymś umysłu zwyczajnie, żeby nie mieć czasu na głupie myślenie. Zastanawiam się nad takim czymś jak, sporo ostatnio na ten temat czytam i zaczynam coraz bardziej siebie do tego przekonywać. W sumie jakby nie patrzeć takie coś niesie same dobre korzyści, szczególnie samorozwojowe.

70

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Słodkości:) Jesienią najwięcej piekę ciast, zauważyłam...

71

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Omm... wszystkie te sposoby, o których piszecie, są takie przyjemne. A jesienią te przyjemności mają zupełnie inny wymiar. Dobre jedzonko smakuje zawsze, ale są takie dni, kiedy smakuje lepiej i jesienne popołudnia do takich z pewnością należą. Poświęcanie czasu sobie, czytanie książek, spacery wśród kolorowych liści, rękodzieło, otaczanie się fajnymi ludźmi i pięknymi aromatami mi osobiście rekompensuje to, że sezon na niektóre rzeczy się kończy. Zaczyna się na inne big_smile

72

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Wyjście ze znajomymi na pizzę:)