101

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ciekawe, muszę wypróbować.

102

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Super są własnoręcznie zrobione wcierki. Używanie ich poprawia wygląd włosów, a ich zrobienie jest naprawdę łatwe. Wychodzi to dużo taniej niż kupienie ich w sklepie. Tutaj jest fajny przepis na domową wcierkę.

103

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ja zakochałam się ostatnio w  Świetnie radzą sobie z moimi nieposkromionymi kosmykami smile

104

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Z tanich kosmetyków to warto sobie ogarnąć jakąś fajną hurtownię fryzjerską, ja na przykład kupuję kosmetyki do pielęgnacji włosów , tak samo akcesoria, jakieś szczotki, nie szczotki itd smile Tylko trzeba zapłacić za przesyłkę, wiadomo, dlatego nie opłaca sie kupować jednej rzeczy - lepiej od razu większe zakupy albo dobrać się z jakąś przyjaciółką, to taniej wychodzi po prostu.

105

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Dobra opcja, chociaż ja ostatnio kupiłam tu:OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR – jest to część systemu Olaplex przeznaczona do stosowania w domu. Umożliwia regenerację, ochronę przed ciepłem i innymi rzeczami które na co dzień spotykają nasze włosy, a polecił mi specjalista z ich salonu w Warszawie smile

106

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

polecam sklep Perfecthair.pl - teraz darmowa dostawa przez cały weekend:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-sklepie-perfecthair-pl[/url]

Tutaj cała akcja Weekend Darmowej Dostawy:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

107

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Fajna akcja, warto korzystać:)

108

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

odżywka i maseczka do włosów z alttery, kosztuje w promocji około 5-7 zł..

109

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Od jakiegoś czasu używam szsmponu lau pro, synek przyniósł z przedszkola wszy i musieliśmy się zabezpieczyć. Jest to szampon pielęgnacyjny, który dodaktowo zapobiega zarażeniu się pasożytami głowy. Czy miałyscie kiedyś podobny problem?

110

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ja nigdy nie miałam takiego problemu. Z tanich kosmetyków do włosów przychodzi mi na myśl tylko szampon Babydream.

111

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Dziewczyny obecnie w Biedronce jest bardzo fajna promocja na kosmetyki do włosów  ! Nie wiem czy widziałyście. Można tam kupic sobie odżywki oraz szapony z olejkiem arganowym. W drogeriach takie kosmetyki zwykle tanie nie są a w Biedrze aktualnie sprzedają je po 9 zł za całkiem sporą butelkę tak wiec kupiłam sobie trochę na zapas. Poniżej macie fotę ( kupiłam do włosów suchych). Znam je bo były w Biedronce rok temu i bardzo żałowałam ,ze nie kupiłam więcej bo pomimo niskiej ceny były to jedne z lepszych kosmetyków do włosów jakich miałam okazję używać. Naprawdę nie warto jest przepłacać.
[img]//4.bp.blogspot.com/-5J6mFMTJPGc/VArNdYogZEI/AAAAAAAAC7g/qy5_OGMd63A/s1600/IMG_0025.JPG[/img]

112

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Dziewczyny a co sądzicie o keratynowym prostowaniu włosów? Znalazłam niedawno profesjonalne kosmetyki Encanto do Brasil i zastanawiam się nad zamówieniem 50 ml. Nie wiem jednak czy na moją długość włosów - do łopatek wystarczy... Jak myślicie? Czytałam trochę o tym kosmetyku i z tego co wiem jest bardzo skuteczny i używa go wiele salonów fryzjerskich. Trochę się jednak boję, że wybrałam za małą ilość i nie wyprostuje wszystkich włosów. Jeśli się na tymz ancie to proszę bardzo o radę.

113

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

stosowałam tą maskę arganową i bardzo fajnie działa - włosy są mega wygładzone i nie sklejaja się smile no i sama odżywka nie jest aż tak droga, ale jeśli szukasz czegoś tańszego to najlepiej sprawdź sobie na  tu masz taka apkę ze zniżkami i np w douglasie często są właśnie fajne zniżki na tego typu kosmetyki smile

114

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Proponuje zapoznać się z ofertą firmy Schwarzkopf - taka cecha charakterystyczna to fakt, że Claudia Schiffer je reklamuje - jest jej podobizna na opakowaniach - są to dobre odżywki, szampony i spaye w dobrej cenie. Ja wybrałam diamond color bo farbuje włosy i jestem bardzo zadowolona.

115

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Odradzam drogeryjne szampony, pełno w nich SLS i innych składników, a  potem ma się łupież...

116

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

duzo zalezy od tego jaki ma sie problem z wlosami... jak to jest brak polysku to spoko, nie ma problemu ze znalezieniem dobrej odzywki. ale jak jakis lupiez czy inne cholerstwo sie przyplącze to ciezko o cos konkretnego do pielegnowania ;( obecnie hair pharmę stosuję w jakichs kryzysowych sytuacjach, ktore wymagaja porady trychologa wink przynajmniej sa skuteczne i nie mecze sie tyle z np.lupiezem

117

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Dr Hair to świetny kosmetyk, który pomaga zwiększyć gęstość włosów lub zatuszować miejsca, w których widoczne są ubytki włosów. To kosmetyk - zasypka, która poprzez łatwą aplikację przychodzi nam z pomocą w walce z tym uciążliwym problemem. Co ważne w bogatej palecie kolorów. Zerknijcie po więcej szczegółów na , myślę, że znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań.

118

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

A dla mężczyzn? Bo szukam coś co pomoże na zniszczone włosy mojego narzeczonego i trafiłam na takie coś:  gdzie znaleźć można kosmetyki do ciała, twarzy, czy włosów smile tj. jak oczyszczające płyny do mycia twarzy, pachnące żele pod prysznic oraz super trwałe pomady do włosów.

119

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Polecam markę Herbal Care - dobre i tanie kosmetyki, polecają je dermatolodzy.

120

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Polecam szampony i balsamy Sylveco, nie obciążają włosów i świetnie działają pielęgnacyjnie

121

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Tani i dobry jest szampon Isana do delikatnych włosów z Rossmanna

122

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Z isana miałam szampon do włosów brązowych i strasznie obciążał mi włosy- jakby nie mył;/ Tanie i dobre kosmetyki są z garnier (miałam niebieską wzmacniającą linię Garnier, Fructis Grow Strong) i używam też olejku orientalnego z marion. Marion ma tanie kosmetyki ale oprócz zabiegu laminowania (2 użycia za 2,70 zł!) nic jeszcze nie przetestowałam.

123

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Mi bardzo bardzo przypadły do gustu kosmetyki polskiej firmyWłosy mięciutkie i lekkie, szampony i odżywki świetnie radzą sobie z przetłuszczaniem.

124

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ja używam linii Collections Nature by Cycle Vital Silver z Eugene Perma .Mają bardzo dobre kosmetyki do włosów wink Dodatkowo ślicznie pachną smile  Ja zwykle zamawiam bezpośrednio ze strony producenta, bo jest taniej i wygodniej smile Tutaj masz namiary

125

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Olejki z Marion są po kilka złotych, a według mnie działają tak samo jak te drogie. Gorzej ze sprayem Marion, który miał dodawać objętości, a wyglądam po nim jak zmoczona kura.