51

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Kosmetyki które polecam do włosów są z firmy ISANA ,Soyss(maseczka jest świetna ) i  Glis kur  (te  w spreju ) Z ziaji  nie polecam są okropne przetuszczają włosy  masakra  tak samo wszystkie kosmetyki z firmy ziaji sa badziewnie

52

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Z Syoss'a polecam szampony, ale odżywek unikam jak ognia, są beznadziejne, włosy są oklapnięte i jakby przetłuszczone.

53

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Tak zgodzę się z tobą ze z soyss nie pasuje do każdego rodzaju włosów ponieważ mi odpowiadają i odżywki i szampony mojej mamie  nie odpowiada szampon ma po nim przetuszczone włosy i oklapnięta ja puszyste i czym to jest nie wiem nikt ;P xD

54

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Nienawidzę ani szamponu ani odżywki Soyss, nie dość że miałam fatalne włosy po nich, to jeszcze dostałam łupieżu!! Zgroza, nigdy więcej...

55

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Najlepsze polskie kosmetyki z formy Joanna. Tanie i skuteczne.
tutaj możecie przeczytać o mojej ulubionej odżywce z Joanny

56

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Szampony z joannay rzeczywiście są lepsze dla mnie niż słynne timoteje, garniery, sayossy. Poza tym cena odgrywa tu nie małą rolę. Ja wypróbowałam ostatnio nowy szampon proponowany od Floslek - jeśli masz problemy z łupieżem,to prawdopodobnie będzie to strzał w 10. Buteleczka mała ale to produkt specjalistyczny więc nie służy do pielęgnacji. Ostatnio zastanawiałam się, czy faktycznie tak wielka jest różnica pomiędzy fryzjerskimi kosmetykami a tymi z drogerii.

57

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ja używam tylko tanich kosmetyków do włosów bo mnie po prostu nie stać żeby wydawać 30 zł na głupia odżywkę która i tak pewnie będzie miała beznadziejny skład i straczy mi na miesiąc.
Moje hity do których zawsze powracam to balsam babydream fur mama (myje nim włosy) lub szampon babydream, szampony z Alterry, z odżywek to odżywka pszenica i morela z Alterry i Isana z olejkiem babassu, z masek obowiązkowo granat i aloes alterry, Kallos Latte.
Ceny nie przekraczają 10 zł a produkty świetne.

58

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Akurat na kosmetykach do pielęgnacji włosów nie szczędzę. Wolę kupić porządny z apteki. Niestety moje włosy są zbyt słabe i kruche gdy stosuje jakieś tańsze szampony i odżywki, a próbowałam naprawdę wielu.

59

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ja jestem włosomaniaczką i naprawdę odratowałam moje włosy z tragedii. Tanimi kosmetykami smile Teraz jestem właścicielką grubych błyszczących i zdrowych włosów.
Mój najdroższy włosowy kosmetyk to szampon na Łojotokowe Zapalenie Skóry. Gdyby nie ŁZS pewnie nie wydałabym na jakikolwiek produkt to włosów więcej niz 30 zł (przynajmniej na razie). Bo nie warto. Najważniejszy jest skład, nie marka czy to co producent obiecuje.

60

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Owszem tak jak piszesz Mudi skład jest najważniejszy tylko niska cena często koreluje z nieciekawym składem, samą chemią która tylko obciąża włosy (przynajmniej tak jest w przypadku moich włosów).

61

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Wśród niedrogich kosmetyków jest wiele o wspaniałych składach, wcale nie chemicznych, przede wszystkim bez silikonów czy parafiny które właśnie obciązenie włosów powodują.

62

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ja wole kosmetyki naturalne! Obecnie mam w domu szapon z Mydlarni u Franciszka smile I jestem zadowolona smile)

63

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Kosmetyki naturalne, przede wszystkim NATURA:)

64

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Lubię kosmetyki z Ziaji smile Kosztują niemalże grosze a często mają bardzo dobry skład.

65

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Dobre i tanie produkty do pielęgnacji włosów, które używałam ma Ziaja, Barwa, Joanna, Isana. Obecnie używam kosmetyków firmy Balea, lecz nie są niestety dostępne w Polsce.

66

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ja polecam maskę/odżywkę z Kallosa Placente smile jest na prawdę dobra. Więcej przeczytacie w mojej recenzji

no i oczywiście cenowo bije na głowę bo za 24 zł macie aż 1000 ML wink
Zapraszam do subskrybowania i komentowania postów
Pozdrawiam :*

67

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Teraz tylko iść do drogerii, czy innego sklepu i można na prawdę kupić je z tych tańszych, tylko trzeba poszukać.

68

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Tak jak pisałem w innym wątku - warto czasem zaryzykować wybierając produkt początkowo niesprawdzony. Ja zaryzykowałem i wystawiłem swoje włosy na próbę środka, który nazywał się [url=http://www.nr-07.pl/]Nr-07[/url] i miał pomagać na problemy z wypadaniem grzywy. Zaryzykowałem i opłacało się. Włosy są grubsze i już nie wypadają. Może i Wam pomoże;)

69

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Warto wiedzieć o takim specyfiku nr-07.

70

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Raz czy dwa kupiłam drogie kosmetyki do włosów znanej firmy, nie powiem, żebym była zachwycona. Kupuję raczej to co jest ogólnodostępne w drogeriach, dobre i niedrogie.

71

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Hej. Ja ostatnio zakupiłam nowy Timotei z różą z Jerycha i powiem szczerze że moje włosy wyglądają lepiej. Macie jakieś doświadczenia z tym szamponem?

72

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ja go bardzo lubię, a przyznam szczerze rzadko udaje mi się trafić na dobry szampon:).

73

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ja mam problem z wypadaniem włosów. Może to przez ten okres jesienny. Byłam dwa dni temu u fryzjera i fryzjerka powiedziała mi że te słabsze włosy są wypychane przez nowowyrastające, które sa u mnie bardzo widoczne. Nie wiem jak mogłabym je dodatkowo wzmocnić. Jakieś rady?

74

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Masaże głowy i dowitaminizowanie się na pewno pomoże

75

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Dobre i tanie kosmetyki kupuję tutaj: ezebra.pl smile może znajdziesz coś dla siebie?