26

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

[quote=justyna]mnie też zainspirował piling... nigdy nie używałam pilingu do skóry głowy, a za 5 czy 8zł można zaszaleć big_smile[/quote]
Ciekawe jak potem byś go wypłukała - chyba przez tydzień gubiłabyś pestki z truskawek wink

27

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Gorzej gdyby coś wyrosło.

28

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

ja lubię zaglądać do sklepu fryzjerskiego Kalamis, bo tam mają takie produkty, które ciężko dostać w sklepie stacjonarnym, a sa to profesjonalne kosmetyki do włosów, często można też trafić na promocję i znaleźć fajne rzeczy do włosów, po za tym ceny sa bardzo konkurencyjne

Ostatnio edytowany przez sweetbox (2011-09-18 22:44:22)

29

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Dobre i tanie kosmetyki do włosów ma Ziaja i Joanna. Doskonałe szampony i odżywki w spray'u ma Farmona - linia Radical. Do tego polecam kosmetyki z Rossmanna - Alterra (maseczka do włosów aloes i granat, kosztuje 8 zł a robi z włosami cuda), dobre są też produkty od Isany. Te tanie kosmetyki nadają się doskonale do "reanimacji" zniszczonych włosów smile Mają bardzo przyjazne składy smile Polecam!

Ostatnio edytowany przez Mysia_Krolikowa (2011-10-21 14:13:46)

30

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Mam własnie szampon Joanna z serii "z apteczki babuni" rewelacja.

31

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Nie wiem dla kogo co znaczy tanie, bo wiadomo kazdy ma inne zdanie na ten temat smile ja uzywam kosmetyki loreala profesional np szampon i odzywka vitamino color i do tego co jakis czas odzywka wax (w aptece mozna kupic). A te Loreala polecam kupiwac u sprawdzonych sprzedacow na allegro a nie w salonach fryzjerskich bo jest duzo taniej

32

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

jak dla mnie najlepsze do włosów są kosmetyki vichy. Oni mają jeden taki super szampon który bardzo mi pomógł na jesieni kiedy kosmyki normalnie mogłam sobie rękami wyjmować, tak mi wychodziły włosy ;/ Poza tym pomaga na elektryzowanie tylko zabijcie mnie normalnie, a i tak przypomnieć sobie nie mogę jak on się nazywał…

33

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

uważam, że w poszukiwaniu takich rarytasów jak tanie i  dobre kosmetyki do włosów, należy szukać w sklepach fryzjerskich bo tam są najlepsze oferty i największy wybór tego typu kosmetyków, polecam np sklep kalamis, bardzo fajne maja rzeczy w ofercie

34

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

moje ostatnie odkrycie to maska Intensywna odbudowa, Ziaji. daaawno mi się tak ładnie włosy nie układały smile

35

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

popieram Kaję co do apteczku babuni, obłedny zapach i super działanie, zwłaszcza serum na końcówki smile

36

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Apteczka babuni z joanny ma fajne produkty do włosów ładnie pachną nawet działanie jest fajne ale ja nie mogę ich stosować bo mi puszą włosy ale poza tym były fajne.

37

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

balsam z Joanny bez spłukiwania

38

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ostatnio kupiłam sobie spray chroniązy do prostowania z Syoss i wydałam 15 zł a różnicy nie widzę poza tym jak nałożycie spray i niewyprostujecie danego miejsca to po kilku sekundach wasze włosy są sklejone i eyglądają na obleśnie tłuste ;(

39

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ostatnio polubiłam szampon figowy z ziaji smile

40

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Peeling do skóry głowy. ; p Brzmi ciekawie. ; ]
Ja lubię Kosmetyki firmy Ziaja. <3

41

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

ja się musze  wkońcu zebrać i poszukać tych masek do włosów z ziai...

42

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

U mnie na blogu,możecie znaleźć jak w łątwy i tani sposób zadbacie o swoje włoski. wink

[url]http://cherrylassie.blogspot.com/[/url]

43

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Jaki peeling do skóry głowy?? Z ziaji? Nie widziałam. Teraz po zimie zależy mi na regeneracji i wzmocnieniu. Joanna wiśniowa się kończy i rozglądam się za kolejnym. Widziałam kilka szamponów ziaji, stosujecie je? Myślałam jeszcze o mocniejszym uderzeniu np. szampon elestabion R? Tylko u mnie w aptekach jeszcze nie mają. I chyba skrzyp zacznę znów brać.

44

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

I mi się obiło o uszy, że te odżywki ekspresowe nie są zbyt dobre dla włosów, bo mocno obciążają, lepiej wybrać coś, co trzeba później spłukać, chwilę w tym pochodzić. Żeby być piękną, potrzeba czasu wink.

45

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Polecam produkty z Joanny tanie i dobre, sama sprawdziłam. O odżywce z Joanny możecie poczytać tutaj

Ostatnio edytowany przez long_dark_hair (2012-04-19 14:36:34)

46

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Gorzej, jak czasu brak ;/

47

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Polskie kosmetyki są całkiem niezłe, a tańsze od importowanych

48

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Oj, czasami te polskie są droższe, ale wiadomo, że wyższej jakości kosmetyk musi być droższy od takiego o gorszej jakości, mnie się wydaje, że to jest właśnie kwestia tego, z czego są zrobione, jak działają, czy są skuteczne po prostu, a nie tego, czy polskie czy niepolskie.

49

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Jest różnica tez między Ziają a Tołpą - obie polskie, a ceny zupelnie inne... Tak samo ostatnio wpadł mi w oko (a raczej w nos, bo kokosowy wink ) balsam z AA, cena prawie 60 zl... O_o

50

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ja czasem biorę z ciekawości jakiś tańszy - i czasem się zdarza ,że jestem zadowolona ja tam lubię niektóre kosmetyki z biedronki np. krem do stóp big_smile