Ekologiczne i naturalne środki YOPE – nowy zapach limonka i mięta! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Ekologiczne i naturalne środki YOPE – nowy zapach limonka i mięta!

19 lutego 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Chcesz sprzątać szybko, skutecznie i bezpiecznie? Zależy Ci na higienicznej czystości, a jednocześnie dbasz o zdrowie domowników? Wybierz ekologiczne i naturalne środki czystości YOPE. Gama istniejących dotychczas płynów do mycia została właśnie uzupełniona o Naturalny żel do czyszczenia toalet Limonka i mięta, tak aby z YOPE móc dokładnie wyczyścić całą łazienkę!

To doskonały produkt do codziennej pielęgnacji toalety nawet w domu, w którym są dzieci, zwierzaki i osoby ze skłonnościami do alergii.

Naturalny żel do czyszczenia toalet limonka i mięta

Żel do czyszczenia toalet szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, nabłyszcza czyszczone powierzchnie, a także likwiduje nieprzyjemny zapach, pozostawiając świeży aromat limonki i mięty. Jest skoncentrowany, wydajny i łatwo się dozuje. Jego formuła jest w 98 % pochodzenia naturalnego i zawiera: detergenty pochodzenia roślinnego, silnie oczyszczające cytrynian sodu i kwas mlekowy.

Ten ostatni, wraz z kwasem cytrynowym, wykazują działanie odkamieniające, rozpuszczając i usuwając trudno dostępne osady i rdzę. Można go używać nawet codziennie, bo jest bezpieczny dla domowników i dla środowiska. Nie szkodzi także rurom ściekowym, ekologicznym szambom ani domowym oczyszczalniom ścieków. Żel nie zawiera chloru, mocnych detergentów ani wybielaczy.

Cena: 15,99 zł / 750 ml

5 sposobów na czystą łazienkę

Wykorzystaj pięć sposobów na higieniczną czystość łazienki. Skomponuj zestaw produktów YOPE, dzięki którym wyczyścisz każdy jej zakamarek. Dokładnie usuwają brud, nie niszcząc mytych powierzchni i nie zostawiając smug, a przyjemny zapach świeżości pozostaje we wnętrzu na długo.

Ekologiczne NATURALNE PŁYNY UNIWERSALNE YOPE

Dzięki zastosowanym substancjom czyszczącym płyny nie pozostawiają smug, zacieków, zapobiegają gromadzeniu się kurzu, mają właściwości antystatyczne. Można nimi czyścić różnego rodzaju powierzchnie w kuchni, łazience, na balkonie i tarasie, m. in. powierzchnie ceramiczne, emaliowane, wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych.

Cena: 12,99 zł / 750 ml

Ekologiczne NATURALNE PŁYNY DO PODŁÓG YOPE

Skutecznie usuwają zanieczyszczenia i kurz, nie rysują i nie pozostawiają smug. Po myciu, czyszczone powierzchnie zachowują swój naturalny połysk. Mają zastosowanie do powierzchni twardych, takich jak: terakota, linoleum, marmur, parkiet, blaty, okna, drzwi.

Cena: 14,99 zł / 1000 ml

Ekologiczne NATURALNE PŁYNY DO ŁAZIENKI YOPE

Czyszczą ceramikę łazienkową, urządzenia sanitarne, armaturę. Zawierają roślinne substancje myjące i kwasek cytrynowy, które usuwają brud, osad, kamień i ślady wody. Płyny nie nadają się do mycia powierzchni nieodpornych na kwasy np. marmuru, piaskowca, granitu.

Cena: 12,99 zł / 750 ml

Ekologiczny NATURALNY PŁYN DO MYCIA SZYB I LUSTER YOPE

Płyn jest przeznaczony do czyszczenia wszystkich powierzchni szklanych: luster, szyb, półek lub blatów. Doskonale usuwa zanieczyszczenia, nabłyszcza powierzchnie, a do tego nie pozostawia smug i zacieków. Płyn jest bezzapachowy. Zawiera 90% składników pochodzenia naturalnego i o niskim stopniu przetworzenia.

Cena: 9,99 zł / 750 ml

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zaskakujące powody unieważniania ma…
Jakiś celebryta ponoć podał powód, że jest gejem:) Ciekawe czy sąd kościelny uwierzył,...
Czy AI wykrada dane?
Umie podszyć się nawet pod realną osobę, więc niedługo wszyscy będziemy mieć klony...
Najzdrowsze mięso
Moim zdaniem mięso każdego rodzaju zakwasza organizm, a więc nie jest zdrowe...
Małżeństwa z najdłuższym stażem…
Rekordziści mają ponad 70-letni staż, to dłużej niż żyje wiele osób.... To już...