URODA I ZDROWIE

Jak ważny jest dozownik do dezynfekcji rąk w firmie?

19 lutego 2021, dodał: Redakcja

Urządzenie do dezynfekcji rąk jest obecnie podstawą w wyposażeniu firm, sklepów i miejscach kultury. W poniższym wpisie znajdziesz informacje, czym powinien cechować się automat do dezynfekcji, w jakich branżach jest niezbędny oraz jak używać to urządzenie i jak może być ono zasilane.

Czym powinien charakteryzować się automat do dezynfekcji?

Płyny do dezynfekcji są obecnie podstawowym akcesorium. Mają one działać bakteriobójcze oraz działają na grzyby. Niektóre mogą mieć działanie wirusobójcze. Jako główny czynnik decydujący o wrażliwości wirusów na działanie produktów biobójczych jest struktura płynu. Mogą posiadać lub nie posiadać osłonki. Większe firmy posiadają dozownik do dezynfekcji rąk. Co ważne automat do dezynfekcji rąk powinien być poręczny, nie zajmować dużo miejsca. Świetnie sprawdzi się bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk. 

Decydując się na automat do dezynfekcji powinien być on wykonany z dobrej jakości stali, a każdy detal warto, aby był dopracowany. Akumulator sprawia, że może on pracować praktycznie w wybranym miejscu. Przykładem jest dozownik do dezynfekcji rąk marki lofee. Decydując się na bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk lofee można być pewnym, że kupowany produkt cechuje się niezawodnością, trwałością oraz niezwykłą estetyką. Dzięki pojemności aż 10 litrów można dokonać ponad 6000 aplikacji do kolejnego uzupełnienia. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi nie ma konieczności szukania miejsca, gdzie będzie musiał być podłączony do prądu. Dzięki tak dużemu pojemnikowi ułatwione jest użytkowanie produktu i to z pewnością praktyczniejsze rozwiązanie.

W jakich branżach przyda się automat do dezynfekcji rąk?

Dozownik do dezynfekcji rąk obecnie jest potrzebny w wielu branżach. Sprawdzi się m.in. w:

  • biurach,
  • hotelach, 
  • kawiarniach i restauracjach,
  • żłobkach i przedszkolach,
  • szpitalach i przychodniach,
  • sklepach,
  • kinach i teatrach. 

W każdym z tych miejsc obowiązkowa jest dezynfekcja rąk.

Jak może być zasilane urządzenie do dezynfekcji?

Urządzenie do dezynfekcji może mieć różne formy zasilania. Najczęściej zasila się je sieciowo (230 V) lub za pomocą akumulatora. Osoba kupująca dyspenser może zdecydować, czy chce podłączyć się do sieci czy skorzystać z akumulatora. Dzięki temu można stwierdzić, że to uniwersalne, praktyczne oraz ekonomiczne rozwiązanie.

Bateria najczęściej starcza na około 120 godzin pracy. Sama obsługa sprzętu jest bardzo prosta, należy wyłącznie wymieniać płyn do dezynfekcji.

W większości przypadków można użyć dowolnego płynu do dezynfekcji prócz opcji żelowej. 

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wideodoradztwo dietetyczne
Brać się za siebie i działać jest z tego najważniejsze, to prawda. Tylko żeby...
Herbata oczyszczająca
Zielona herbata i to nie w torebkach tylko liściasta, to najlepsza z herbat przynajmniej...
jakie są wasze ulubione sklepy z ub…
jak szukacie sukienek to tylko e-sukienki
Remont salonu
remont remontem, a skąd brać pomysły na w miarę tanie urządzenie mieszkania?