Dzień Dziecka z marką NUK – wygraj zestawy z Myszką Miki – wyniki

1 czerwca 2015, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

_NUK_uiz_NUK_mickey kopia

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie z okazji Dnia Dziecka. Do wygrania były wspaniałe zestawy produktów NUKa z serii Myszka Miki, dla dziewczynki lub chłopca. Mamy 2 zestawy do rozdania :)

WARUNKI KONKURSU:

1. Twoja własna interpretacja skrótu NUK, to
2. Odwiedzić stronę FB sklepu Świat Dziecka – TUTAJ oraz NUK Polska – TUTAJ
3. Zostać czytelnikiem FB portalu urodaizdrowie.pl – TUTAJ

Odpowiedzi prosimy wpisywać w komentarzach pod wpisem konkursowym na Facebooku lub przesłać na adres [email protected] Liczymy na pomysłowość i dużą aktywność. Prosimy o zaznaczenie rodzaju nagrody – zestaw dla chłopca czy dla dziewczynki.

REGULAMIN konkursu zgodny z regulaminem ogólnym portalu – TUTAJ

KONKURS trwa od dnia 1 czerwca do dnia 5 czerwca 2015 roku. Wyniki podamy do dnia 8 czerwca 2015 roku.

NAGRODAMI w konkursie są 2 zestawy produktów NUK z serii Myszka Miki. W skład każdego zestawu wchodzą:

1. NUK Butelka FIRST CHOICE DISNEY Myszka Mickey (300 ml)
2. NUK Silikonowy smoczek uspokajający DISNEY Myszka Miki z uchwytem

Wersje kolorystyczne dopasowane do dziewczynki lub chłopca. Serdecznie zapraszamy do zabawy!

LAUREACI KONKURSU:

smoothie – dla dziewczynki
To jest to:
Niech Uśmiech Kwitnie!

_113
Piotr Płoska – dla chłopca
Naukowo
Udowodniony
Komfort

Gratulujemy! Prosimy o przesłanie danych teleadresowych do wysyłki nagród na adres [email protected]

_nuk_uiz_konkursNUK_FB kopia

O NAGRODACH:

NUK Butelka FIRST CHOICE DISNEY Myszka Mickey z tworzywa (PP) silikon 300 ml
Rozmiar 1 (0-6 miesięcy) M (średni otwór przepływowy)

NUK FIRST CHOICE to nie tylko anatomiczny kształt NUK, lecz także karmienie butelką zbliżone do karmienia naturalnego. Sprawia to, że są to idealne butelki wtedy, gdy nie możesz karmić piersią. Butelka w zestawie z silikonowym smoczkiem z odpowietrzaczem, rozmiar 2 (6-18 mies.), M (średni otwór przepływowy – do mleka modyfikowanego). Anatomiczny kształt smoczka NUK wraz z szerokim oparciem dla warg dziecka oraz systemem odpowietrzania NUK sprawiają, że karmienie butelką jest jeszcze bardziej zbliżone do karmienia piersią. Butelka wykonana wysokiej jakości tworzywa (polipropylen – PP) – lekka, wytrzymała, odpowiednia do zamrażania, nie zawiera bisfenolu A. Wyjątkowo szeroki otwór butelki ułatwia napełnianie i czyszczenie. Ergonomiczny kształt butelki umożliwia wygodne i pewne trzymanie. Krążek zabezpieczający, który zatrzaskuje się w nakrętce, umożliwia bezpieczne przygotowanie pokarmu (potrząsanie butelką) i jego transport. Szeroka podstawa zapewnia stabilność
można ją łączyć ze wszystkimi produktami z serii NUK FIRST CHOICE. Z motywami z serii NUK DISNEY Myszka Miki.

Silikon jest to elastyczny, bardzo miękki materiał, bez smaku i zapachu, który dzięki gładkiej powierzchni i idealnej przezroczystości ma bardzo higieniczny wygląd. Dzięki temu, że jest niezwykle odporny na wysokie temperatury (wygotowywanie) i promienie UV oraz temu, że nie zmienia się w kontakcie z tłuszczem zawartym w pokarmie, idealnie nadaje się do produkcji smoczków dziecięcych. Silikon jest jednakże znacznie mniej wytrzymały na rozciąganie niż lateks oraz jest podatny na uszkodzenie ząbkami dziecka. Jeżeli powierzchnia zostanie naruszona, łatwo ulega dalszemu rozrywaniu. Dlatego też po zauważeniu nawet najmniejszych śladów uszkodzenia smoczek silikonowy należy wymienić na nowy. Również z uwagi na to smoczki silikonowe do niedawna produkowane były tylko w rozmiarze 1 (0-6 mies.) i 2 (6-18 mies.). W wieku 18 miesięcy dziecko ma już coraz więcej ząbków i może łatwiej przegryźć smoczek i zadławić się jego częścią. Dlatego smoczki silikonowe w rozmiarze 3 (18-36 miesięcy), które NUK niedawno wprowadził do swojej oferty mają gumkę, która jest dodatkowo wzmocniona od wewnątrz – dla bezpieczeństwa Waszego dziecka!

System odpowietrzania NUK AIR SYSTEM. Gdy dziecko pije z butelki, wewnątrz tworzy się próżnia, która utrudnia picie. Dziecko musi ssać przeciwko podciśnieniu w butelce i połyka powietrze, co jest jedną z głównych przyczyn powstawania kolki u niemowląt. Wszystkie smoczki do butelek NUK posiadają specjalny system odpowietrzania NUK AIR SYSTEM, który reguluje ciśnienie w butelce, zapobiega zaciskaniu się smoczka i minimalizuje ryzyko wystąpienia kolki. W specjalny odpowietrzacz wyposażone są również ustniki „niekapki” NUK FIRST CHOICE (lateksowe i silikonowe).

NUK ma w swojej ofercie smoczki, które „rosną” wraz z Twoim dzieckiem. Specjalny kształt smoczków do butelek oraz uspokajających NUK został opracowany w 1956 roku przez Dr. med. dent. A. Müllera oraz Prof. Dr. Dr. W. Baltersa. Przypomina on kształt brodawki sutkowej matki w czasie karmienia piersią i umożliwia wykorzystanie wrodzonego instynktu ssania dziecka do ćwiczenia mięśni szczęki. Dzięki temu anatomiczny kształt smoczków NUK w naturalny sposób wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej dziecka.
Cena: 27,19 zł

WIĘCEJ: www.e-swiatdziecka.com.pl

_nuk_nagrody_uiz kopia
NUK Silikonowy smoczek uspokajający DISNEY Myszka Miki z uchwytem
Modne wzory i typowe elementy NUK

Smoczki uspokajające NUK Trendline mają anatomiczny kształt NUK, anatomicznie ukształtowaną tarczkę i wesołe motywy. Dodatkowo smoczki posiadają płaski guzik na tarczce, co zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku.

Tak jak wszystkie smoczki NUK, smoczki TRENDLINE są wyposażone w system odpowietrzania NUK AIR SYSTEM, dzięki któremu powietrze może wydostawać się ze smoczka poprzez odpowietrzacz, a smoczek pozostaje miękki i dostosowuje się do jamy ustnej, co zapobiega zniekształceniom szczęki.

Silikon jest to elastyczny, bardzo miękki materiał, bez smaku i zapachu, który dzięki gładkiej powierzchni i idealnej przezroczystości ma bardzo higieniczny wygląd. Dzięki temu, że jest niezwykle odporny na wysokie temperatury (wygotowywanie) i promienie UV oraz temu, że nie zmienia się w kontakcie z tłuszczem zawartym w pokarmie, idealnie nadaje się do produkcji smoczków dziecięcych. Silikon jest jednakże znacznie mniej wytrzymały na rozciąganie niż lateks oraz jest podatny na uszkodzenie ząbkami dziecka. Jeżeli powierzchnia zostanie naruszona, łatwo ulega dalszemu rozrywaniu. Dlatego też po zauważeniu nawet najmniejszych śladów uszkodzenia smoczek silikonowy należy wymienić na nowy.

Również z uwagi na to smoczki silikonowe do niedawna produkowane były tylko w rozmiarze 1 (0-6 mies.) i 2 (6-18 mies.). W wieku 18 miesięcy dziecko ma już coraz więcej ząbków i może łatwiej przegryźć smoczek i zadławić się jego częścią. Dlatego smoczki silikonowe w rozmiarze 3 (18-36 miesięcy), które NUK niedawno wprowadził do swojej oferty mają gumkę, która jest dodatkowo wzmocniona od wewnątrz – dla bezpieczeństwa Waszego dziecka!

System odpowietrzania NUK AIR SYSTEM. Wszystkie smoczki uspokajające NUK są także wyposażone w system odpowietrzania NUK AIR SYSTEM. Sprawia on, że powietrze uwięzione w smoczku wydostaje się na zewnątrz w czasie ssania. Dzięki temu smoczek pozostaje miękki i elastyczny oraz zachowuje swój kształt, co pomaga zapobiegać wadom zgryzu.
Cena: 12,99 zł
WIĘCEJ: www.e-swiatdziecka.com.pl

_nuk_myszkamimki_uiz kopia

W ofercie znajdują się także inne produkty z serii NUK Myszka Miki, w tym:

1) NUK Butelka FIRST CHOICE DISNEY Myszka Miki z podwójnym uchwytem (150 ml) ustnik silikon
Pomaga dziecku na drodze do samodzielności. Kiedy niemowlę staje sie małym dzieckiem, butelka NUK FIRST CHOICE do nauki picia ułatwia przejście od karmienia piersią lub butelką do samodzielnego picia.
WIĘCEJ: www.e-swiatdziecka.com.pl

2) NUK Sports Cup Disney Myszka Miki (450 ml). Idealny dla dzieci od 3 lat oraz dla całej rodziny podczas uprawiania sportu, wyposażony w sportowy ustnik „niekapek”.
WIĘCEJ: www.e-swiatdziecka.com.pl

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

14 komentarzy do Dzień Dziecka z marką NUK – wygraj zestawy z Myszką Miki – wyniki

 1. avatar Finao pisze:

  Najskuteczniej Uspokoi Krasnale

 2. avatar glabelka pisze:

  NUK – Niemowlaki Ubóstwiamy i Kochamy

  • avatar glabelka pisze:

   Zapomniałam napisać, że jeśli chodzi o zestaw, to wybieram ten dla dziewczynki.

 3. avatar Kalinka01 pisze:

  Niech Uśnie Kajtek!
  – zestaw dla dziewczynki

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wypełnianie zmarszczek - Restylane
Głębokie zmarszczki powstają głęboko w skórze, a tam żaden krem nie dotrze...
mleczko do demakijażu
Dla mnie mleczka są za tłuste i za ciężkie, wolę płyny micelarne
Sklep CCC
Kiedyś to był tani skklep, ale teraz tylko w promocji coś jest tam...
Masaż ultradźwiękowy
Zawsze te urządzenia do użytku domowego mają mniejsze działanie, bo wiadomo że klienta...