Dzień Dziecka pełen wyjątkowych prezentów

20 maja 2014, dodał: gutpr

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Wszystkie maluchy z niecierpliwością wyczekują 1 czerwca, gdy z uśmiechem rozpakują podarowany przez rodziców prezent. Na liście wymarzonych zabawek z pewnością znajdują się tradycyjne gadżety, ale często nie brakuje również tych oryginalnych i modnych w ostatnim czasie. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by upominkiem sprawić naszym pociechom radość, a jednocześnie by były to rzeczy praktyczne, sprawdzone i bezpieczne. 

file1400585501

„W drugiej połowie maja na ogół obserwujemy w naszych sklepach wzmożony ruch w dziale zabawek i ubranek dziecięcych. Poniekąd wynika to z sezonowości, ponieważ w tym czasie rodzice zaczynają kupować letnią odzież i akcesoria dla dzieci, ale również jest to podyktowane zbliżającym się Dniem Dziecka. Rodzice najczęściej wybierają na upominki tradycyjne maskotki wykonane z miękkiego materiału, które nie narażają dzieci na żadne urazy podczas zabawy. Poza tym często wybierane są zabawki edukacyjne, które pomagają od najmłodszych lat rozwijać wyobraźnię i koncentrację u dzieci” – mówi Mariusz Kulik z sieci KiK i dodaje – „Zachęcam rodziców, by kupując upominki swoim pociechom wybierali te zabawki, które trafiają w upodobania maluchów i są dostosowane do ich wieku, ale przede wszystkim by zwrócili uwagę na atesty, jakie posiada dany produkt. Sprawdzona rzecz zagwarantuje dzieciom bezpieczeństwo, a właśnie na tym zależy nam najbardziej, nie tylko w Dniu Dziecka.  W sklepach KiK zawsze starannie przygotowujemy propozycje, bo oferta dostosowana do najmłodszych musi spełniać szczególne wymogi bezpieczeństwa. Co roku przez nasz Dział Kontroli Jakości przechodzi ok. 12 000 zleceń. Zanim produkt zostanie wprowadzony do sprzedaży, przechodzi szereg testów. Ich podstawą są opracowane przez nas standardy jakości, często wykraczające poza przepisy prawne. Kontrole zaczynają się już u naszych dostawców, by następnie przejść wewnętrzne testy w naszej firmie. Wśród nich są badania laboratoryjne dotyczące składu i wytrzymałości zabawek”.

Jakie zabawki cieszą się największą popularnością i które z nich warto zarekomendować?

„Warto zwrócić uwagę na odmienne wymagania i preferencje dotyczące niemowląt i starszych grup – 5-6 czy 9-10-latków, chcąc wszystkim zaoferować odpowiednie zabawki, dzięki którym będą się prawidłowo rozwijać i zapewnić im frajdę z zabawy łączonej często z edukacją. Z bogatej oferty możemy wybierać ciekawe pomysły – poza kolekcjami ubrań dla chłopców i dziewczynek – także pluszowe maskotki, grzechotki i gryzaki dla najmłodszych, zabawki do piaskownicy i na boisko, akcesoria do pływania czy przydatne w podróży, zabawki edukacyjne, manualne, zręcznościowe, logiczne. Zwłaszcza ta ostatnia grupa asortymentu jest pożądana przez rodziców, jednak często popełnianym przy ich wyborze błędem jest niedostosowanie zabawki czy gry do etapu rozwoju adekwatnego dla danego wieku. Rodzicom wydaje się, że jeśli kupią produkt przeznaczony dla starszych dzieci niż ich maluch, ten się zmobilizuje i nauczy jak z niego korzystać. Często jest odwrotnie – dziecko jest zniechęcone zbyt dużym stopniem trudności, jakiego wymaga zabawka i zwyczajnie rezygnuje z jej użytkowania. Dlatego warto sięgać po produkty sprofilowane do wieku i predyspozycji dziecka” – podsumowuje Mariusz Kulik.

KiK Textil sp z o.o.
ul. Modrzewskiego 15/17
50-156 Wrocław
Telefon: + 48 (0) 71 377 44 00
Faks: + 48(0) 71 377 44 01
E-Mail: [email protected]
www.kik-textilien.com

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Polski.
KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Nasze mniejsze i większe kłamstwa:)…
Ja najczęściej unikam decyzji, jak ktoś pyta o coś niewygodnego dla mnie...
Jak sprawdzić fachowców od remontu?…
Myślę, że w czasie remontu warto pokazać to, co już zrobili komuś zaufanemu,...
Opieka medyczna
W ogóle chyba idziemy w tę stronę co USA, wydaje mi...
Zbieractwo i zakupoholizm
Tego nałogu się nie kontroluje, wolna przestrzeń jest dla takiej osoby brakiem, trzeba ją wypełnić...