Dzięki tym kanałom na Youtube, możesz zwiedzać nie wychodząc z domu! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Dzięki tym kanałom na Youtube, możesz zwiedzać nie wychodząc z domu!

25 stycznia 2022, dodał: Debora Cichońska
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Podróżowanie po świecie dla wielu może okazać się problematyczne. Brak czasu spowodowany życiem zawodowym, niewystarczająca ilość pieniędzy, brak dobrych kompanów do zwiedzania czy po prostu lenistwo. Do tego dochodzi obecna sytuacja na świecie. Mimo wszystko, w dzisiejszych czasach możemy zobaczyć trochę świata … leżąc na kanapie! Na platformie Youtube znajduje się wielu żądnych przygód ludzi, których kontentem jest podróżowanie.

Chcesz zwiedzać nie wychodząc z domu? Poniżej przedstawiamy twórców, którzy z pewnością Ci w tym pomogą. Przygotuj się na przygodę!

 

Gdzie Bądź!

Kanał prowadzi niezwykle energiczna para. Youtuberzy zwiedzili już prawie cały świat. Pokazują miejsca znane, turystyczne, ale też te bardziej dzikie. Opowiadają ciekawostki i wprowadzają dużo pozytywnej energii.

„Światu.. Świat W październiku 2016 mieliśmy przyjemność przekonać się, co jest po drugiej stronie pytania “A JAKBY TAK RZUCIĆ TO WSZYSTKO I WYJECHAĆ GDZIE BĄDŹ?”🤔 i tym samym spełnić marzenie wielu. Przy okazji naszej spontanicznej tułaczki dookoła świata powstał internetowy program podróżniczo-obyczajowo-rozrywkowy, prezentujący piękno i różnorodność Planety Ziemia.”

Podróże wojownika

„Wojownikowi” udało zwiedzić się już 65 krajów, lista stale rośnie. Mężczyzna na swoich filmach stara się jak najlepiej oddać klimat danego miejsca, jego kulturę. Ponadto edukuje podając interesujące informacje. Youtuber jest też zawodowym sportowcem.

„W listopadzie 2018r wyprowadziłem się do Tajlandii

14/01/2019 zakładam kanał Podróże Wojownika

Po 6 miesiącach mam swój pierwszy 1 000 000 wyświetleń

W pierwszym roku 57 000 subskrybentów 10 000 000 wyświetleń po 13 miesiącach :)

Wielki SUKCES kanału :) Podróżuję po świecie i trenuje sztuki walki”

Zadzieram kiecę i lecę // Kamila Zawłocka

Kamila pokazuje w swoich filmach piękno przyrody. Dzięki niej możemy poznać egzotyczne zwierzęta, niebiańskie plaże, safari czy … bezludne wyspy! Każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto dziewczyna jest niezwykle optymistyczna, odważna i przede wszystkim uśmiechnięta!

Siema! Z tej strony Kamila, Kami. Zadzieram kiecę i latam po świecie! Chcesz zwiedzać ze mną? Kliknij w subskrypcję! :) W ciągu ostatnich siedmiu lat zwiedziłam kilkadziesiąt państw, w kilku z nich mieszkałam. Odwiedzam miejsca nietypowe, egzotyczne, dziwne… ale też wakacyjne i wszystkim znane. Więcej o mnie i moim nieogarniętym życiu na Facebooku i Instagramie. Polubimy się?

Kamil in travel

Kamil to miłośnik podróży, szczególnie tych mało oczywistych. Na jego kanale możemy zobaczyć naprawdę interesujące miejsca.

Chcąc się wam przedstawić, zacznę od najmroczniejszych cech mojej osobowości – jestem mocno uzależniony…. od podróżowania. Kocham podróże i wszystko co związane jest z odkrywaniem świata. Każdą wolną chwilę w moim życiu staram się wykorzystać aktywnie, obierając za cel kolejne rejony świata. Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czy­tają tyl­ko jedną stronę.. Na Kanale YouTube przedstawiam wam materiały wideo z moich podróży oraz VLOG’i z codziennego życia.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ok. 30 proc. kobiet w wieku 40 lat …
Bezpłodność może dotyczyć ok. 20-30%, a reszta to decyzja, albo brak warunków czy odpowiedniego partnera.
Czuję się staro mimo młodego wieku…
Większość z nas tak ma:) Ale warto łapać cenne chwile, gdzie możemy przeżywać...
Dlaczego pary rozstają się tuż prze…
Ja znam przypadek, gdzie para rozstała się już po ślubie, ale jeszcze w trakcie...
57 proc. osób do 40 roku życia nie …
Panowie to jeszcze mogą nadrobić, ale panie to raczej rzadkość, żeby rodziły pierwsze...