Dietetyczne nowości od marki ALLÉVO

12 grudnia 2014, dodał: sylmos
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Dieta Allévo to nowoczesny program kontroli wagi, oferujący indywidualny plan działania, niskokaloryczne posiłki o zbilansowanym składzie (zupy i koktajle), zamienniki posiłków (batony) oraz produkty uzupełniające (Allévo Weight Loss – błonnik pokarmowy), a także bezpłatną aplikację wirtualnego Trenera Kontroli Wagi, zapewniającą wsparcie w procesie odchudzania.

kompozycja_zupka_koktajl_baton

Oferta produktów Allévo powiększa się o 3 nowe warianty: Zupę grzybową, Baton o smaku kawowo-czekoladowym oraz Mix Pack 2 – zestaw 3 różnych smaków zup i koktajli.

Zupa grzybowa

Zupa w formie proszku do wymieszania z wodą , mogąca zastąpić wszystkie lub wybrane posiłki w ciągu dnia (dieta bardzo niskokaloryczna, VLCD – very low calorie diet): Jedno opakowanie zawiera kompletne dzienne menu (5 saszetek, co odpowiada 5 posiłkom w ciągu dnia). Dieta opracowana jest w taki sposób, aby spożywać 5 posiłków w regularnych odstępach czasu, czyli co ok. 3 godziny. Posiłki są bardzo łatwe do przygotowania, wystarczy zaledwie szklanka wody, kilka minut i posiłek jest gotowy. Posiłki VLCD są dobrze zbilansowane, dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w tym witamin, które pomagają nam zachować energię i sprawiają, że nie czujemy się osłabieni. Pięć kompletnych posiłków dostarcza ok. 550 kcal.

 

1 opakowanie – 5 saszetek po 31 g
Cena: ok. 29 zł

 

Baton o smaku kawowo-czekoladowym

Zamiennik posiłku, stosowany do kontroli masy ciała. Nie zawiera dodatku cukru. Batony polecane są dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy (efekt występuje w przypadku zastąpienia dwóch posiłków dziennie) lub utrzymać wagę (efekt występuje w przypadku zastąpienia jednego posiłku dziennie). Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez słodyczy.

Batony stanowią pełnowartościowy, a jednocześnie smaczny i atrakcyjny posiłek, po który można sięgnąć niemalże w każdym miejscu i o każdej porze.

 

Waga: 66 g
Cena: ok. 7,9 zł

 

Mix Pack 2

Zestaw pozwalający wypróbować trzy smaki. Nowy wariant  – Mix Pack 2 zawiera: 2 saszetki Zupy brokułowej z bazylią i kaszą kuskus, 2 saszetki Koktajlu o smaku bananowo-malinowym i 2 saszetki Zupy grzybowej.

 

Waga: 6 saszetek po 31 g
Cena: ok. 34 zł

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz