Diagnostyka dla Twojej ciąży

16 maja 2011, dodał: Redakcja

 

 

 

Diagnostyka dla Twojej ciąży zawita w Rzeszowie !

 

 

 

Ciąża to czas, w którym kobieta powinna zadbać o siebie ze szczególną troską. Wiedzą o tym twórcy ogólnopolskiej kampanii „Diagnostyka dla Twojej ciąży” i przekonują do tego przyszłe Mamy w całej Polsce .

Ogólnopolska akcja społeczno-medialna „ DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży” adresowana jest do wszystkich pań i ich bliskich  świadomie i aktywnie przygotowujących się do macierzyństwa.  Autorzy projektu( Diagnostyka Sp. z o.o.)  odwiedzili   już Warszawę, Katowice, Łódź i Wrocław, Poznań, Białystok, Gdańsk, Bielsko –Białą -nadszedł czas na Rzeszów !

Już dzisiaj zapraszamy wszystkie przyszłe Mamy na kolejne spotkanie z cyklu „DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży”, które  odbędzie się:


w Teatrze MASKA w Rzeszowie, ul. Mickiewicza 13
w środę 25 maja 2011r. o godzinie 18:00

 

Do udziału w spotkaniu zaproszono wybitnych specjalistów-ginekologów. Obecni na spotkaniu eksperci będą służyć kobietom fachową poradą medyczną. Na dotychczasowych spotkaniach poruszona została m.in. tematyka niepłodności męskiej i żeńskiej, cukrzycy ciążowej czy wpływu infekcji na prenatalny rozwój dziecka. Dzięki fachowym materiałom medycznym oraz możliwości zadawania pytań każda z kobiet  opuszcza spotkanie bogatsza w konkretną wiedzę  na temat przebiegu swojej ciąży.

Wszystkie zaproszone  Panie mogą liczyć także na doskonałą atmosferę. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji: porad Pań ze szkoły rodzenia, pokazu chust do noszenia dzieci, prezentacji mody ciążowej i wielu innych. Na wszystkie Panie będą czekały również upominki oraz poczęstunek. Wszystko po to, aby w przyjaznej atmosferze uświadomić przyszłym Mamom znaczenie badań laboratoryjnych nie tylko dla ich zdrowia, ale również dla ich przyszłych pociech.

Współorganizatorem akcji jest agencja PR Image Line Communications.

SPOTKANIE MA CHARAKTER OTWARTY I JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!

Zapraszamy wszystkie Panie!

Więcej o akcji na stronie: www.bezpiecznaciaza.diag.pl

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

STOP

FORUM - bieżące dyskusje

czy szampony z olejkami działają?
Mam taki szampon, z samym myciem nie ma problemu, ale zauważyłam że szybciej...
Mieszanie podkładów
też mi się zdarzało czasem tak mieszać ;)
Stylizacja paznokci
Hybrydki :) na naturalnej płytce też oczywiście. Sama robię odkąd dostałam zestaw...
Promocje na kosmetyki
> jusiawarda napisał/a:> > sani94 napisał/a:> Ciąg promocji jest teraz w Semilac przed...