Chrupella – krem orzechowo-czekoladowy od Bartnik Mazowiecki!

14 marca 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

 Nie możesz zdecydować się, czy wolisz masło orzechowe czy krem czekoladowy? Od teraz nie musisz. Rozwiązaniem jest pyszna Chrupella….

chrupella

Chrupella czyli krem orzechowo-czekoladowy to słodkie połączenie orzechów arachidowych, miodu i kakao. Chrupella jest chrupiąca i pyszna – to zaledwie kilka cech ściśle związanych z tą apetyczną pastą orzechową. To wyjątkowy produkt, które łączy w sobie zalety masła orzechowego i kremu czekoladowego. To niezwykła pasta orzechowa, której formuła opiera się wyłącznie na wysokiej jakości składnikach. Główny trzon produktu stanowi pasta z orzechów arachidowych prażonych. Wyrazistej bazie słodyczy dodaje miód oraz kakao. Zwieńczeniem masła są chrupiące kawałki orzechów arachidowych. Pasta orzechowa jest doskonałym smarowidłem do kanapek, ale równie dobrze sprawdza się w roli dodatku do koktajli, ciast i deserów. To smaczny i zdrowy sposób na urozmaicenie  diety. Krem dostępny w szklanym, ekologicznym słoiczku. Nie zawiera żadnych konserwantów ani ulepszaczy smaku.

Zastosowanie Chrupelli:


– jako pasta do kanapek,
– dodatek do owsianki i płatków,
– dodatek do wypieków i deserów,
– dodatek do koktajli i naleśników.

Składniki:orzechy arachidowe prażone mielone 67%, miód wielokwiatowy 20%,orzechy arachidowe prażone kostka 10%, kakao 3%

Cena:

Chrupella Bartnik Mazowiecki® (300 g): 19,99 zł

Produkt w sprzedaży internetowej pod adresem: www.bartnikmazowiecki.pl

 

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz