Big Milk Water Park – oto strefa idealna na letnie upały! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Big Milk Water Park – oto strefa idealna na letnie upały!

5 lipca 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Energylandia to wybór idealny nie tylko wtedy, gdy poszukuje się naprawdę ekstremalnych atrakcji, ale również w momencie, gdy poszukujemy plaży, odpoczynku, zimnych napojów i wspaniałych, wodnych atrakcji. W końcu teraz w Energylandii, w ramach jednego biletu, dostępne są aż dwa Parki – a jednym z nich jest właśnie Big Milk Water Park.

Big Milk Water Park został uruchomiony w roku 2016 i od tego czasu naśladuje prawdziwą tropikalną wyspę. To idealna opcja, jeżeli pogoda dopisuje, a my z jednej strony chcemy cieszyć się słońcem, z drugiej jednak chcemy to robić jedynie nad wodą. Nie trzeba jednak szukać zatłoczonych kąpielisk czy kierować się nad morze – w Energylandii czeka na Was wszystko, co potrzebne!

Na miejscu nie brakuje Tropical Baru, a nad bezpieczeństwem wszystkich gości czuwa kilkunastu wykwalifikowanych ratowników – jest tutaj więc naprawdę bezpiecznie!

Big Milk Water Park składa się z 3 basenów z podgrzewaną wodą, a ich głębokość wynosi od 20 do 140 cm. Całość ma powierzchnię aż 1800 metrów kwadratowych! Przebieralnie i suszarki są dostępne dla Gości oczywiście za darmo.

Dostęp do Wodnej Strefy Parku otrzymujemy wraz z zakupem biletu do Energylandii – jest to więc idealna okazja, by nie tylko cieszyć się wodą i piękna pogodą, ale również, by korzystać z innych znakomitych atrakcji, tego prawdopodobnie najpopularniejszego rodzinnego parku rozrywki w całym kraju!

Tropical Fun – ekstremalne zjeżdżalnie czekają na Ciebie!

Jeżeli leżenie na piasku i cieszenie się wspaniałą pogodą to dla nas za mało, nic straconego – na miejscu czeka również wiele naprawdę ekstremalnych akacji wodnych. To w strefie Tropical Fun możemy spotkać m.in. zjeżdżalnię RMF MAXXX Kamikadze. Jest ona bardzo ekstremalna i na pewno przyśpieszy bicie serca nie jednej osobie. Dodatkowo, zwana jest również zjeżdżalnią z zapadnią. Jej działanie jest dość proste – staje się na zapadni, która następnie… zapada się, a my wpadamy w zupełnie nieznaną nam przestrzeń, w której musimy się odnaleźć! Czas na olbrzymią prędkość i pokonanie aż 90 metrów w dół!

Jeżeli jesteśmy odważni i szukamy kolejnych atrakcji dla siebie, warto sprawdzić Twistera, nowość z ubiegłego roku. To właśnie tutaj będziemy wirować w wielkiej, przypominającej cebulę, kopule. Trasa ma ponad 100 metrów, będzie więc działo się naprawdę wiele!

A to jedynie kilka przykładów tego, co czeka nas w strefie Tropical Fun. Warto sprawdzić również pozostałe atrakcje, w tym Tropical Splash, Aloha Slide, Exotic Fun czy Tiki Ride.

Skorzystaj z pełnej oferty Energylandii

Zakup biletu sprawia, że mamy dostęp do pełnej oferty obu Parków. To znakomita okazja, by sprawdzić również pozostałe atrakcje, które czekają na nas w Zatorze. Na przyjezdnych czeka znacznie więcej Stref (w sumie aż 5!), przygotowanych dla zupełnie różnych grup. To właśnie dlatego Energylandia jest rodzinnym parkiem rozrywki – każdy znajdzie tutaj rozwiązania idealnie dopasowane do swoich oczekiwań.

Bajkolandia będzie idealna dla najmłodszych. Nie będzie tutaj ekstremalnych przygód, lecz wspaniała i bezpieczna zabawa dla najmłodszych gości parku. Jeżeli cały czas będzie nam mało, warto odwiedzić Smoczy Gród. To miejsce stylizowane na średniowieczny gród, jednak z dodatkiem ziejących ogniem smoków. To tutaj czeka na gości Zadra, naprawdę ekstremalna atrakcja, idealna dla fanów Hyperiona, jednak pozostałe atrakcje w tej strefie dedykowane są najmłodszym, i zazwyczaj można korzystać z nich już w przypadku dzieci w wieku od 2 do 4 lat.

Jeżeli oczekujemy zróżnicowanych atrakcji dla całej rodziny, warto odwiedzić bardzo rozbudowaną strefę Familijną, a dla fanów Hyperiona i ekstremalnych atrakcji, idealnym wyborem okaże się oczywiście Strefa Ekstremalna.

Warto śledzić również informacje o Aqualantis – to zupełnie nowa strefa, nawiązująca swoim klimatem i dekoracjami do starożytnej Atlantydy. Tam również czekać będą bardzo zróżnicowane atrakcje dla całej rodziny, a jedną z największych atrakcji będzie Abyssus – roller coaster typu Double Launch Coaster.

Mnogość atrakcji sprawia, że warto rozważyć, czy nie odwiedzić Energylandii na dwa dni. Niezależnie jednak od naszej decyzji, należy pamiętać, że Energylandia umożliwia wykorzystywanie w niej bonu turystycznego, dlatego cały wyjazd wcale nie musi być dla nas kosztem. Poza biletami, w ramach bonu turystycznego można zakupić pole namiotowe czy posiłki. Dodatkowo bon turystyczny można wygodnie wykorzystać online, bez kolejek, na stronie Bon.energylandia.pl.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kurs na technika usług fryzjerskich…
Jak będą Ci potrzebne jakieś szkolenia, to polecam INOAR. Współpracują zarówno z nowicjuszami...
studia- co nosić i w czym
Plecaki są super. Teraz to nawet do pracy zdarza mi się zakładać plecak,...
Wasz wolny czas
Ale mam nadzieję, że nie kosztem odpoczynku. To prawda, dom jest miejscem, w którym...
Co jest zdrowsze - owoce czy warzyw…
Uwielbiam zieleninkę. :) Zauważcie, że nawet odrobina zielonego dodatku sprawia, że danie wygląda atrakcyjniej,...