Bezpieczna stylizacja włosów

22 października 2018, dodał: Redakcja

Wszelkie zabiegi mające na celu ułożenie wymarzonej fryzury mogą mieć szkodliwy wpływ na stan włosów. Aby uniknąć uszkodzeń kosmyków, powinno się wybierać sprawdzone sprzęty do stylizacji pasm. Jakie suszarki, prostownice i szczotki obrotowe są najbezpieczniejsze dla delikatnych pasm?

Stylizacja fryzur na co dzień

Codzienna stylizacja włosów najczęściej opiera się na ich suszeniu i układaniu – kosmyki są poddane działaniu ciepłego strumienia powietrza z suszarki. Każda profesjonalna suszarka powinna chronić przed utratą nawilżenia przez pasma, dzięki czemu czupryna zachowuje idealny blask i miękkość. Prawidłowe nawilżenie włosów zabezpiecza przed ich rozdwajaniem i łamaniem się końcówek, a także przed utratą połysku przez włosy farbowane. Wysokiej jakości suszarki chronią również przed elektryzowaniem się kosmyków, dlatego ułożona fryzura przez cały dzień zachowuje ładny kształt, a problemy z puszeniem się kosmyków znikają. Dodatkowo w wysokiej klasy modelach możliwe jest regulowanie temperatury powietrza z urządzenia nawet na 6 różnych poziomach.

Idealnie proste i lśniące włosy

Idealnie proste włosy są marzeniem wielu kobiet – zarówno tych, które mają kręcone czupryny, jak i pasma, które jedynie lekko się podwijają. Za pomocą odpowiedniej prostownicy możliwe jest codzienne stylizowanie fryzury bez obaw o kondycję kosmyków. Wysokiej klasy prostownica automatycznie dobiera temperaturę do rodzaju włosów i nagrzewa się już w 15 sekund. Dodatkowo ruchome płytki pozwalają prawidłowo dostosować nacisk na prostowane pasma, co chroni przed uszkodzeniem struktury włosów. Jonizacja nie dopuszcza natomiast do elektryzowania się czupryny.

Szczotki obrotowe

Szczotki obrotowe sprawdzają się podczas układania eleganckich i romantycznych fryzur. Dzięki popularnym lokówko-suszarkom z różnymi nakładkami, można ułożyć włosy w dowolny sposób, dopasowując kształt i rodzaj uczesania do własnych preferencji oraz kształtu twarzy. Aby lokówko-suszarka była bezpieczna dla kosmyków oraz funkcjonalna, powinna być wyposażona w nakładki do automatycznego kręcenia włosów, obrotowe szczotki z naturalnego włosia oraz koncentratory. Szczotka obraca się w dwóch kierunkach, dzięki czemu pasma układa się bez szarpania, które negatywnie wpływa na kondycję czupryny. Co ważne, szczotka obrotowa może być stosowana na włosach suszonych wcześniej w sposób naturalny, co zmniejsza liczbę uszkodzeń kosmyków.

 

 

 

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Pełen wdzięku komplet wykonany ze zmysłowego, szyfonowego materiału
Cena:
96 zł
Trójwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem, miarka, lejek i system odcedzania - wyższa jakość gotowania!
Cena:
649 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Oryginalna forma i intrygujący efekt świetlny - teraz w promocyjnej cenie!
Cena:
699 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Diety diety i jeszcze raz diety
Mnie udało się schudnąć dzięki diecie. Plan dietetyczno treningowy dopasowany pod nasze cele...
krem na rozstępy - skuteczny i natu…
> luella napisał/a:> ogólnie z rozstępami sprawa jest taka, że kremy są spoko,...
Modelowanie ciała
ja ćwiczę na siłowni + chodzę na endermlogię :)
Jakie rodzaje masażu mogą działać w…
zabiegi, które polegają na masażu, endermologia np ;)