Niewidoczny aparat ortodontyczny – dlaczego warto na niego postawić? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Niewidoczny aparat ortodontyczny – dlaczego warto na niego postawić?

22 października 2018, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

 

Obecnie troska o zdrowy uśmiech jest coraz popularniejsza. Nie boimy się już chodzić do specjalistów w tej branży. Wręcz przeciwnie, z przyjemnością i zaangażowaniem zabiegamy o zdrowy uśmiech. Marzy Ci się filmowy uśmiech, ale, pomimo zaleceń lekarzy, nie zdecydowałaś się na tradycyjny aparat ortodontyczny? Zobacz, dlaczego warto iść w stronę nowoczesności i postawić na aparat niewidoczny!

Wygoda i jeszcze raz wygoda

Jeśli choć raz odwiedziłaś ortodontę i orientowałaś się w temacie prostowania wad zgryzu dobrze wiesz jak ważna w tej kwestii jest wygoda. Wybierając tradycyjny aparat na zęby niestety musisz liczyć się z wieloma dodatkowymi „zajęciami”. Nieco inaczej jest w przypadku aparatów niewidocznych. Są to nowoczesne nakładki ortodontyczne na zęby, będące ukłonem w stronę wygody. Zgodnie z zapewnieniami lekarzy, ich użytkowanie to wręcz przyjemność. Specjaliści zapewniają, że dzięki możliwości zdejmowania nakładek można bez problemów jeść czy myć zęby. To bardzo ważne, zwłaszcza jeśli prowadzisz aktywny tryb życia! Warto zwrócić szczególną uwagę na doświadczenie lekarza, z którym zdecydujemy się współpracować. Na przykład jeśli z tyłu głowy siedzi Ci hasło: ortodonta Szczecin to warto zainteresować się ofertą kliniki Orto Magic, gdzie pracuje dr n. med. Magdalena Durka-Zając, która oprócz doktoratu z zakresu ortodoncji, ma także wieloletnie doświadczenie. Takich specjalistów należy poszukiwać.

Te same efekty, mniej wyrzeczeń

Noszenie aparatu ortodontycznego kojarzy nam się w większości przypadków ze sporym poświęceniem. Wybierając inwazyjne nakładki może być jednak inaczej! Twój zgryz pozostawia wiele do życzenia, ale do tej pory obawiałaś się wielu wizyt i wyrzeczeń? Zaufaj opiniom lekarzy. Leczenie wad zgryzu za pomocą aparatów niewidocznych w postaci nakładem przynosi bowiem tak samo satysfakcjonujące efekty, bez wyrzeczeń.

Wybierając innowacyjne nakładki ortodontyczne stawiasz na:

wygodę,
inwazyjne leczenie,
mniej wyrzeczeń,
Jeśli zależy Ci na wzorowym uśmiechu, koniecznie rozważ tego typu opcję!

Krótsze leczenie – to możliwe!

Zgodnie z zaleceniami lekarzy, nowoczesne nakładki ortodontyczne są maksymalnie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Wszystko dzięki temu, iż po pierwszej wizycie specjaliści wykonują je w laboratorium ortodontycznym, zgodnie z ustalonymi wcześniej parametrami. Do założenia aparatu ortodontycznego zniechęcał Cię długi czas leczenia? Zaufaj lekarzom i postaw na nowoczesność. W przypadku noszenia inwazyjnych nakładek ortodontycznych efekty przy większości wadach są widoczne już po 6 miesiącach leczenia!

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz