„AstroCalendarium 2021” – recenzja

29 października 2020, dodał: Iwona Marczewska

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Przewidywanie przyszłości niegdyś kojarzyło się jedynie z wiedzą tajemną i sięganiem w nieznane sfery przez osoby obdarzone niezwykłymi zdolnościami. Nie każdy miał odwagę zadawać pytanie, co przyniesie mu los. Dziś przewidywanie jest jedną z naszych codziennych potrzeb. Współcześnie funkcjonujemy w nieco szerszej perspektywie niż życie z dnia na dzień. Chcemy zabezpieczyć swoją przyszłość, mamy krótko – i długoterminowe plany, zobowiązania, marzenia. W związku z tym nie boimy się wiedzieć, co czeka nas w przyszłości. Przeciwnie, chcemy o tym wiedzieć, aby móc odpowiednio się na to przygotować, by zmienne koleje losu nie zniszczyły naszych planów.

Astrologia stała się narzędziem, które w życiu codziennym pozwala przygotować się na różne scenariusze, podobnie jak różnego typu symulacje i matematyczne prognozowanie pomagają przewidzieć przyszłość analitykom. Bez nich żaden poważny przedsiębiorca nie podejmuje kroków. Przewidywanie to dzisiaj wyższa konieczność. Dostrzegając tę potrzebę poznania, tworzy się profesjonalne horoskopy dzienne, które są cenną podpowiedzią w naszych codziennych sprawach.

Z myślą o nadchodzącym roku, Studio Astropsychologii wydało opracowane przez Piotra Gibaszewskiego „AstroCalendarium 2021”. Jest to forma kalendarzyka z miejscem na codzienne notatki, zawierającego horoskop na każdy dzień roku. Wśród informacji umieszczonych przy każdej z dat znajdziemy między innymi godziny wschodu i zachodu słońca, poziom energii i ingresy planet. Dodatkowo książeczka zawiera rozpiskę faz księżyca w ciągu roku, charakterystykę znaków zodiaku, aspekty planetarne i tabelę z efemerydami.

Autor tego astrologicznego poradnika-kalendarza jest postacią dobrze znaną osobom szerzej interesującym się horoskopem, zwłaszcza ze swojej współpracy z mediami, m.in. stacjami TVN oraz TVP. Astrologią i Tarotem zajmuje się od 30 lat. Jego osobistą misją jest pomagać ludziom, dla których ważny jest rozwój osobisty i podniesienie jakości życia w każdej sferze.

Do czego zatem może przydać się „AstroCalendarium 2021”?
Z całą pewnością do lepszego zorganizowania naszej codzienności. Do planowania drobnych i większych przedsięwzięć w najlepszym dla nich czasie. Do organizowania spotkań ze znajomymi, podejmowania rozmów z bliskimi, negocjacji w dniach, w których jesteśmy skuteczniejsi i zyskamy większą przychylność drugiej strony. Do podejmowania wyzwań wtedy, kiedy jesteśmy w najlepszej formie do wysiłku intelektualnego lub fizycznego.

Przede wszystkim jednak widzę w tym miniporadniku zachętę do refleksji. Porady udzielane przez autora każdego dnia pobudzają do zastanowienia nad sprawami wpływającymi na całokształt naszego życia. Kilka minut dziennie poświęcone na przeczytanie ich i krótkie zastanowienie się, realnie zwiększa poziom naszej samoświadomości. Bywają lepsze i gorsze dni, ale z takimi wskazówkami, jakie znajdziemy w kalendarium, można bez obaw patrzeć w przyszłość i po prostu być gotowym.

Iwona

Książkę poleca Studio Astropsychologii – można kupić ją TUTAJ

Dziękujemy Wydawnictwu za udostępnienie egzemplarza recenzyjnego –
Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Mężczyzna idealny
Tak macie racje kobitki
Prezent dla szefowej
Pewnie to zależy od firmy. W mojej HR-y mają nawet osobny budżet na urodziny pracowników:)
szpilki i jak w nich chodzic ?
Ja z kolei super się czuję na szpilkach:) Ostatnio nawet zamówiłam sobie śliczną...
bez czego nie możecie się obejść?…
Bez internetu pewnie długo bym nie pożył. Ale z chęcią bym go wypróbowała...