Anna Wolf: Oblicze gangstera

9 listopada 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Anna Wolf: Oblicze gangstera

Bezwzględny mafijny świat, piękna dziewczyna, której grozi niebezpieczeństwo i zakochany w niej do szaleństwa mężczyzna, który nie cofnie się przed niczym, by ją ochronić. Anna Wolf powraca z kolejnym tomem cyklu gangsterskiego opowiadającego o perypetiach rodziny Tarasow. „Oblicze gangstera” to wypełniona akcją mieszanka wybuchowa, w której namiętność i pożądanie idą w parze z gangsterskimi porachunkami. Kontynuacja „Obietnicy gangstera” do księgarń trafi już 9 listopada!

Nie jestem miłościwy, bywam diabłem w skórze anioła. Jestem Tarasow, dokładniej Kirił Tarasow. Ten, kto mnie zna, wie, że lepiej ze mną nie zadzierać”.

Po kilku latach nieobecności Kirił Tarasow wraca do Europy Wschodniej. Chce się spotkać z Raisą, bliską przyjaciółką, którą przez lata otaczał opieką, gdy oboje wychowywali się w domu dziecka, lecz ku jego zaskoczeniu i wściekłości okazuje się, że dziewczyna zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Chodzą słuchy, że podobno nie żyje, ale Kirił nawet nie dopuszcza myśli, że mógłby już nigdy jej nie zobaczyć. Zdeterminowany, by odnaleźć Raisę, postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo, a tropy wiodą go do Stanów Zjednoczonych, z którymi wiąże się jeszcze jedna tajemnica wymagająca rozwiązania.

W Nowym Jorku mężczyzna konfrontuje się z Dimitrijem Tarasowem i członkami lokalnej mafii, która rządzi w mieście żelazną ręką. Kirił przekazuje im posiadane informacje, a te sprawiają, że w poszukiwania Raisy angażuje się sam boss, czyli Siergiej Szewczenko, a wraz z nim pozostali przedstawiciele klanu Tarasow. Wygląda na to, że ktoś pod nosem Szewczenki dopuszcza się zbrodniczych czynów…

Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem, którego stawką jest życie wielu ludzi. Co spotkało Raisę? Czy Kirił zdoła ją odnaleźć całą i zdrową, nim będzie za późno? A wreszcie – czy Tarasow uzyska odpowiedzi na dręczące go pytania dotyczące jego własnej przeszłości?

Dla tej historii warto zarwać noc! Dynamiczne tempo, nieprzewidywalne zwroty akcji i bohaterowie, których nie sposób nie lubić. A do tego czające się co krok niebezpieczeństwo, pragnienie zemsty za doznane krzywdy oraz obezwładniająca miłość, o którą jesteśmy skłonni walczyć za wszelką cenę. „Oblicze gangstera”, drugi tom serii „Bracia Tarasow”, a zarazem szósty cyklu gangsterskiego, to kolejny w dorobku Anny Wolf romans mafijny, w którym czołowa autorka literatury kobiecej zabiera czytelniczki do brutalnego i pozbawionego wszelkich skrupułów świata. Pełna niespodzianek historia Kiriła i Raisy przyspiesza puls, wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu aż do samego końca, gwarantując kilka godzin świetnej rozrywki i mnóstwo niezapomnianych emocji!

Anna Wolf – polska pisarka najbardziej znana z cyklu „Gangsterzy” przedstawiającego braci Tarasow. Mimo ogromnej popularności zyskanej dzięki mafijnej serii, wciąż pozostaje osobą bardzo tajemniczą. Niewiele wiadomo o niej samej, jej życiu zawodowym oraz prywatnym. Ze skąpych informacji dostępnych w internecie dowiedzieć się można jedynie, że mieszka w Gorzowie Wielkopolskim, jest matką dwóch dorastających córek i właścicielką cocker spaniela. W wydawnictwie Akurat ukazało się dotychczas jej siedem powieści: „Parker Rain”, „Klątwa Berserkera”, „Ring” i „Ring 2” (dylogia „Bokserzy”), „Storm” i „Knox” (seria „Storm Riders MC”) oraz „Obietnica gangstera” (seria „Bracia Tarasow”).

Książkę poleca Wydawnictwo Akurat

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ile zarabia sie w Szwecji
Teraz zapowiada się tam recesja tak że już to nie będzie taki korzystny kierunek...
wybielanie zębów
U mnie problem jest z tym, że lubię kawę i mocną herbatę...
Pralka - jaką kupić?
Ja lubię takie ładowane od góry.
Czy ktoś jeszcze wierzy że można si…
Ja już nie wierzę, owszem jest chwilowe zauroczenie a potem wraca proza życia...