URODA I ZDROWIE

4 Szalone Sposoby, w jakie zmienia cię twój partner

2 czerwca 2015, dodał: Kuro

 

On / Ona sprawia, że jesteś lepszym człowiekiem Według nauki, zdolność Twojego partnera, abyś była lepsza (lub gorsza), wpływa na udany związek, ale i na długoterminowe pozytywne samopoczucie. To sprawia, że to sprawia, że znalezienie partnera, który cię zmienia na lepsze, jest bardzo ważne.

Nasza miłość do romantycznych partnerów jest w stanie zmienić nasze poczucie tego, kim jesteśmy. Poniżej znajdziecie 4 przykłady tych zmian.

1. Zdobycie pozytywnych cech. Możesz je zdobyć, przejmując nawyki swojego partnera. Na przykład, gdy twój partner jest wysportowany, zaczniesz wykonywać więcej ćwiczeń, lub jeśli jest optymistą, jesteście szczęśliwsi, ponieważ dzielisz z nim pozytywne doświadczenia.

2. Uzyskanie negatywnych cech. Może wystąpić przez przeniesienie złych nawyków od partnera jak palenie tytoniu, lenistwo, lub ogólne uczucie bardziej negatywnych emocji.

3. Utrata pozytywnych aspektów poczucia siebie. Może się zdarzyć, jeśli poświęcisz ważne hobby, lub zaniedbasz cenione przyjaźnie, tracąc część swojej tożsamości z powodu swojego związku.

4. Zmniejszenie negatywnych aspektów samopoczucia. Ułatwione jest przez romantycznego partnera, który pomaga pozbyć się złych, negatywnych myśli lub nawyków, takich jak palenie tytoniu, brak pewności siebie, a nawet poczucia osamotnienia.

Twój związek ma wpływ na twoją samoocenę, a to z kolei wpływa, na to, jak się czujesz w związku. Możemy założyć, że dobre relacje pomagają w zdobywaniu pozytywnych cech i zmniejszeniu negatywnych. Możesz mieć dzięki temu większa satysfakcję ze swojego życia, bardziej namiętną miłość, udany związek powoduje zmniejszenie ryzyka niewierności.

Z drugiej strony, relacje oparte na uzyskiwaniu negatywnych cech i utracie pozytywnych wydają się gorszej jakości Miłość w takim związku jest znikoma i jest większa szansa na zdradę, któregoś z partnerów, ale to nie jest to, co najbardziej mnie niepokoi.

Negatywne wpływy w twoim związku mają odbicie w twojej samoocenie i możesz nie być nawet tego świadoma.

Weź po uwagę, że utrata pozytywnych cech, myśli i emocji wraz z utratą własnej tożsamości może trwać wiele lat, aby to naprawić, zacznij wypatrywać znaków ostrzegawczych w swoim związku.

  • Straciłaś wiarę w siebie od momentu rozpoczęcia nowego związku?
  • Dostałaś nowych nawyków, które niszczą twój organizm i emocjonalne zdrowie na dłuższą metę, od kiedy poznałaś nowego chłopaka?
  • Straciłaś znajomych, ponieważ twój partner ich nie lubi?
  • Czy zauważasz u siebie negatywne myśli na swój temat, których nie było przed związkiem?

Jeśli odpowiesz „tak”, na większość tych pytań, to czas, aby ponownie ocenić przyszłość swojego związku.

zobacz również:

  1. Sposoby, aby jego penis wydawał się większy
  2. 8 typów męskiej erekcji
  3. O czym fantazjują kobiety – 9 niegrzecznych erotycznych fantazji
  4. Tajemnica kobiecego orgazmu

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Zastanawiam się... Kiedy i jak się skończy? Czy świat się zmieni czy wszystko...
remont przedpokoju
Ja wreszcie zdjęłam boazerię, która tam była od 30 lat, więc wreszcie normalnie wygląda...
Rossmann
Ostatnio widzę tam fajne promocje na kolorówkę, kupiłam 2 pomadki w cenie jednej:)
Bank pocztowy - kredyt
Zaletą jest to że weźmie się go na poczcie, nie trzeba chodzić do banku.