Żonę znalazłem na portalu randkowym. Tam może czekać na Ciebie miłość Twojego życia! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Żonę znalazłem na portalu randkowym. Tam może czekać na Ciebie miłość Twojego życia!

5 maja 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Moją żonę Klarę poznałem przez portal randkowy MyDwoje.pl. Czy to jedyny portal, na którym szukałem? Nie. Na MyDwoje.pl trafiłem przez przypadek, wertując rankingi najbardziej popularnych internetowych biur matrymonialnych. Wcześniej założyłem konto w kilku innych serwisach, ale okazało się, że większość znalezionych tam ofert była mało interesującymi i niepoważnymi propozycjami pań, które szukały przygód na chwilę, a nie kogoś na poważnie i na całe życie.

Dlaczego internetowy portal randkowy? Do tego rodzaju poszukiwań skłoniło mnie życie i kolejny krótki związek, który choć zapowiadał się na poważną relację, okazał się kompletną katastrofą. Poza tym szansa na znalezienie drugiej połówki w moim otoczeniu malała z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc. Rodzina i najbliżsi przyjaciele dwoili się i troili, aby mi pomóc. Kolejne aranżowane randki z przyjaciółką koleżanki, kuzynką ciotki i znajomą kolegi zaczęły być już dla mnie dość irytujące. Żadna ze spotkanych pań nie była „tą jedyną”.

Aż w końcu trafiłem na MyDwoje.pl i zmieniłem nieco taktykę. Jasno określiłem, w jakim wieku powinna być moja wybranka, jakie powinna mieć cechy charakteru, czym powinna się wyróżniać, a czego zdecydowanie nie powinna robić. Dzięki testowi doboru partnerskiego szybko, trafnie i bezpiecznie znalazłem kilka kandydatek – jedną z nich była właśnie Klara.

Miałem jeden cel: spotkać się z osobami, które jak najbardziej odpowiadały określonemu przeze mnie profilowi, nie zniechęcać się w sytuacji, gdy nic z moich poszukiwań nie wyjdzie.  O dziwo, moja obecna żona była pierwszą poznaną w sieci osobą, z którą się spotkałem w realu. Na początku wymieniliśmy kilka niezobowiązujących, ale bardzo ciekawych wiadomości. Potem wszystko potoczyło się dość szybko i bardzo… pomyślnie. Do dziś pamiętam pierwsze spotkanie na żywo i ten błysk w jej oczach. Już wtedy wiedziałem, że ta dziewczyna skradnie moje serce na zawsze. Większość z was zapewne powie, że miałem wielkie szczęście, znajdując dzięki portalowi MyDwoje.pl miłość życia. Bo przecież na takich stronach można znaleźć tylko osoby, które chcą cię oszukać, wykorzystać albo poflirtować niezobowiązująco. Tymczasem okazuje się, że ten portal to poważne biuro matrymonialne z poważnymi ofertami, a w dodatku jest bezpieczny i zapewnia całkowitą anonimowość. Spotkać tam można osoby, które czują się naprawdę samotne i nie widzą szansy na spotkanie kogoś odpowiedniego w realu. Dlatego dam dobrą radę wszystkim tym, którzy wahają się, czy nie zacząć poszukiwań miłości w sieci – nie poddawajcie się łatwo i naprawdę spróbujcie! Nic nie tracicie, możecie tylko zyskać szansę na spotkanie kogoś atrakcyjnego, z ciekawymi zainteresowaniami, kogoś, z kim będziecie szczęśliwi i kochani.

My Dwoje.pl to zdecydowanie godny polecenia serwis randkowy, bezpieczny i cieszący się bardzo dobrą opinią wśród osób tam zarejestrowanych. Na tej stronie znajdziesz wielu singli, którzy na poważnie szukają miłości i przyjaźni. Dzięki prostej rejestracji stworzysz swój własny profil ze szczegółowymi informacjami i wybranymi zdjęciami, a po wypełnieniu testu doboru partnerskiego otrzymasz odpowiednie sugestie partnerów, z którymi możesz się zapoznać.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz